Aldatılan Kadın İntikamını Seri Metres Olarak Aldı!

Erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrenen kadının intikamı farklı oldu!

Aldatılan Kadın İntikamını Seri Metres Olarak Aldı!

26 yaşındaki Lacey Jay, 27 yaşındaki yapımcı sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenince önce şok oldu, ardından ondan intikam almak için farklı bir yol buldu. Önce kendisinden 10 yaş daha büyük bir Borsacı ile birlikte oldu.

Fotoğraflı intikam!

İlk aldatmasından sonra yeni erkek arkadaşıyla birlikte çekilmiş fotoğraflarını sevgilisine gösterdi ve ondan ayrıldı.

Genç erkeklerin kadınlara değer vermediğini ve kadınları birer seks objesi olarak gördüğünü söyleyen Lacey Jay, evli insanların bulunduğu bir arkadaşlık sitesine de üye olmuş.

İntikam bağımlılığa dönüştü!

Aldatılan Kadın İntikamını Seri Metres Olarak Aldı!

Şimdi bu internet sitesinden tanıştığı evli ve zengin erkeklerle tanışıyor, kısa süreli birliktelikler yaşıyor. Kendisi için bu intikamın tam bir bağımlılığa dönüştüğünü de ekliyor.

Para, hediyeler, konforlu yaşamın kendisi için artık alışkanlık haline geldiğini ve onlarca erkekler bu yüzden birlikte olduğunu, olmaya da devam edeceğini belirtiyor Lacey. O artık metresliğe alışmış durumda.

Her şey, erkek arkadaşım beni başka bir kadınla aldatmasıyla başladı!

Aldatılan Kadın İntikamını Seri Metres Olarak Aldı!

Bir sorun olduğunun farkındaydım. Telefon şifresini değiştirmişti ve eskiye göre erkek arkadaşlarıyla daha çok dışarıya çıkıyordu. Ona güvenmek istedim ama gerçeği öğrenince çok üzüldüm. Ona tüm kanıtları sunduğumda benden defalarca özür dilemiş ve bir daha yapmayacağını söylemişti. Fakat artık ona güvenemezdim. Ben de bir arkadaşımın aracılığıyla evli insanların tanıştığı bir siteye üye oldum. Artık bundan vazgeçemiyorum. Hayatıma giren onlarca erkek oldu ve bu daha da devam edecek dedi.0|0
22
ksHaber KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

  • Kısacası intikam alacağım diye... Olmuş.

    İntikam diye karakter yoksunu olmamalı insan.

    0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Benceler

Loading...

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
Yükleniyor...