Ünlü İsimler Tatil Edilen Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisi Hakkında Konuştular!

Faruk Ayhan Utkan r

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan bilinen sunucu Müge Anlı, tribünden izlediği Fenerbahçe - Beşiktaş maçında yaşanan olaylarla ilgili olarak sert konuştu.

Ünlü İsimler Tatil Edilen Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisi Hakkında Konuştular!

Fenerbahçe - Beşiktaş maçında yaşanan talihsiz olayların yankıları hala sürüyor. Bu konuda ünlü isimler de söz aldı ve fikirlerini söylediler. Bu isimlerden biri de Müge Anlı'ydı. Bugün yayınlanan programında kendisine 1903 Karakartallar Derneği tarafından plaket verilen Anlı maç hakkında konuştu.

İsim vermedi ama sert konuştu!

Yaptığı açıklamada "Herkes gitsin huzuruyla takımının maçını izlesin. Yenersek yeneriz, yenilirsek yeniliriz ama her şey bir disiplin içinde olmalı. Bunun için bence yöneticilere görev düşüyor. Yöneticiler açıklamalarına dikkat edecekler. Futbolcular dönüp taraftarlara saldırmayacaklar. Sen futbolcusun. O taraftar orada olduğu için para kazanıyorsun. Taraftar her şeyi söyleyebilir ama sen futbolcu olarak dönüp taraftara saldıramazsın. Bunları yapanlar olduğu zaman, bunların meslekten men edilmesi lazım ki; biz huzur için de çoluğumuzla çocuğumuzla gidelim güzel güzel seyredelim" ifadelerini kullandı.

Sessiz kalamayan ünlüler arasında Ece Erken de vardı. Ece Erken şunları söyledi

Ünlü İsimler Tatil Edilen Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisi Hakkında Konuştular!

"Bu taraftarlık değil, holiganlık. Ruh hastalığı bu. Bütün Fenerbahçeli taraftarlara da söylemiyorum bunu. Sahaya kim yabancı cisim attıysa Fenerbahçeliler kendi arasında bunları bulup çıkarmalı. Fenerbahçe yönetiminden de bir 'Geçmiş olsun' mesajı beklerdim. Beşiktaş kongre üyesi bir insan olarak çok üzgünüm. Şenol Güneş gibi değerli bir hocaya yapılan saldırıyı kınıyorum. Yıllardır bu cisimler atılıyor. İlla ağır şeyler mi yaşanması gerekiyor? Caydırıcı cezalar verilmiyor."

Cumhurbaşkanlığı'ndan da açıklama geldi!

Son Güncelleme: 21 May 2018 / 04:05
Ünlü İsimler Tatil Edilen Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisi Hakkında Konuştular!
3
4
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • BjackJack
  Müge Anlı’yı şiddet savunucusu olarak görmekten utanç duydum. Demek ki bilinç altında şiddete meyilli ki kafa yaran taraftarın savunuculuğunu yapmış
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Balinaa
  Dün söylediğim şeyi Cumhur başkanımız söylemiş belki akp vermeyecektim oyumu ama sırf düşüncelerimiz aynı diye oyum akpye asdff 😂😂
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
 • Hᗩᑕᑕᗩᑕ
  Eline sağlık.
 • Mırzann
  Futboluda siyasete koydular hayirli olsun
 • Emeğinize sağlik.
 • Gizli Üye
  Eline sağlık..
 • Gizli Üye
  Güzel paylaşım olmuş
YÜKLENİYOR...