İlişkide güzellik/yakışıklılık mı daha mutlu eder, zeka mı?

Güzellik/yakışıklılık varsa, zeka olmasa da olur mu?
Güzellik/yakışıklılık varsa, zeka olmasa da olur mu?

1|3
152137

En İyi Kız Görüşü

• Fizik odakli degilim. Kafasi iyi isliyorsa ve yuregi kadar kalemi de ince yaziyor ve ince dusunuyorsa bir de guluyorsa bol keseden guven veren cinsten o is tamam 😁😁

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eli ayağı düzgün olacak şekilde olsun zeka önemli

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 151

• Zeka

0|1
    0|0
  • bir insanin birini duzgun sevip pisman olmasini istemiyosa guzellik mutlaka yaninda ekstra karaktet olmali cunku en azindan ayrilirsan aa ben bu cirkini nasil sevmisim demiyosun gerci ben sevgiliye ask meske karsiyim o ayri bir konu😂

0|2
    0|0
    • ozgurlugum dendi mi bende akan sular durur bide ask sadece iki kiside birbirini sevmeli he sevenlere saygim var ama kendimde ben ask sevgi potansiyelini goremiyorum birini bos yerine uzmeye gerekk yokk

• Yakışıklılık ya da güzellik asla tek basına yeterli olmaz.. çok cekşci olmadığı halde zeka ve karakteri ile ön planda olan kişiler biliyorum..

0|0
    0|0
  • Güzel bakan güzel görür bence zeki ve karakterli olursa tipsiz de olsa önemli değil benim için

0|1
    0|0
  • zeka kesinlikle. fiziksel özellikleri tamamen göz ardı etmiyorum tabii de. yakışıklı olmuş da n'olmuş diyeceğim birçok kişi var. onun yanında zeka ve kafa yapısı neredeyse her şey anlamına geliyor.

0|0
    0|0
  • Karakter yoksa güzellik yakışıklılığın anlamı 0 dır gözümde o bir süs köpeği değil insanlara hava atmak için değil o beni mutlu etsin die yanımda gezdiriyorum sonuçta :D

0|0
    0|0
  • İkisinden de olsun bence her şey tadında ve dozunda güzel

0|0
    0|0
  • Ortalama şeyler sunan bir ilişki daha uzun ömürlü oluyor, kimse kimseyi yemesin. Ama öncelik zekadadır elbet.

0|0
    0|0
  • Ikisinden biraz olmali. Kimse Ilk gorusde zekaya asik olmaz. Ama cirkin biri zekise guzel gelir gozume. Guzel biri aptalsa sogarim

0|0
    0|0
  • Zeka tabiki 😀Ve yanı sıra yakışıklılık eklendi mi tamamdır 😀

0|0
    0|0
  • bunlarda mutlu edebilir ama sadakat daha cok mutlu eder acıkcası

0|0
    0|0
  • Benim eski sevgilim sporcu ve aşırı yakışıklıydı. Vücudundaki kas oranı beyin hücrelerini öldürdü. Bu nedenle ayrıldık.

0|0
    0|0
  • Güzellik/yakışıklılık görecelidir yani sevdiğiniz kişi sizin gözünüzde hep güzeldir/yakışıklıdır. Bu nedenle zekâ ağır basabilir fakat çok zeki olmakta bazen ukalalığı doğurabiliyor

0|0
    0|0
  • bir beyinsizle sadece eğlenirsin, zeki olanla cidden bir ilişki yaşarsın

1|0
    0|0
  • Ne kadar güzel ya da yakışıklı olsa da anlayışlı iyi bir mantığa ve karaktere sahip olmadığı sürece güzelliğinin bir önemi yok

0|0
    0|0
  • Zeka. Tabiki iliskide saygi ve sevginin onemli oldugunu bilen bir zekaysa

0|0
    0|0
  • Beyin önemli ya yanımda cocuksu bir kişilik istemiyorum güvenebileceğim dayanacağım bir "adam" istiyorum..

0|0
    0|0
  • Zeka bir ilişkideki en önemli faktördür bence olmazsa olmaz yani güzel giyinme yakışıklı olmaktan çok bir kadını zekice konuşma espri yapma felan daha mutlu eder kanısındayım

0|0
    0|0
  • lan o değilde 3 gündür profilimde o yazı yazıyor tesadüfe gel :D

0|0
    0|0
  • Dürüst olalım evet zeka karakter bunlar cidden çok önemli. Ama kim vitrini beğenmediği mağazaya bakıyor ki

0|1
    0|0
  • Yakışıklı olsun gözümüz gönlümüz açılsın.. zeka yetecek kadar genelde hep var

0|0
    1|1
  • Ilk intiba önemlidir ki burada dış görünüş önemli. Ama paylastikca zeka seviyesinin kiymeti ortaya çıkar. Ikisi de lazim

0|0
    0|0
  • Bence ters orantılı olmalı birinde zeka varken diğerinde olmamalı birinde güzellik varken diğerinde olmamalı

0|0
    0|0
  • Başta dış görünüş gibi görünse de zamanla bunun hiç bir öneminin olmadığını görüyorsun.

0|0
    0|0
  • İkisi bir arada olursa enfes olur. Ama önce karakter.

0|0
    0|0
  • Görüntü önemli ama karakterini kişiliğini sevmediğin birine aşık olunmaz zeka ise çok daha önemli

0|0
    0|0
  • Güzellik yakışıklılık geçicidir zeka daha önemli 😊

0|0
    0|0
  • Zeka ve kendi kişisel bakımına da özen gösterirse iyi olur

0|0
    0|0
  • Aptal olup yakışıklı olsa ne fayda bıktırır usandırır akıl çok önemli azizim

0|1
    0|0
  • Tabiki de yakışıklı olması 😊 ama zeka da olmazsa olmaz beyinsizlerle uğraşmak zor oluyo

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    121

Erkekler Ne Diyor 136

• Güzel olan zeka.

Güzellikte bu bahsettiginiz görünüş güzelliği değil en azindan benim için degil.
    Sapiyoseksuelligi bildiniz mi ondan bahsediyorum.

Beni ilk çeken etkileyen şey soyutluklari.. sonra bakıyorum somut yanlara..

Mutluluğu da dışarda değil içinde ararm
    Sonuçta ben hissediyorum demi his benim sevildiginden nasil emin olabilir ki insan. Hissetmezse. his gerekir bunuda güzel olanlar degil zeki olnlar bilir becerir.

Zekasi güzel olan diyorum.

2|3
    0|0
  • Her ilişki fedakarlıklardan ibarettir. Karşılıklı fedakarlıklar sayesinde iki insan bir araya gelebilir. Bu fedakarlıkların sonucunda mutluluk elde etmenin tek yolu feda etmediğiniz ortak yönlerdir.
    Ne güzellik ne zeka. Çiftleri mutlu eden en önemli şey birbirleri için yaptıkları fedakarlıklar ve attıkları ortak adımlardır.

0|0
    0|0
  • Herkez zeka der sanki hepsi bilim adamı. Ya da hepsi sapyoseksüel. Zeka diyip göte bakıyorsunuz beyler. Kızlar zeka diyip cebe bakıyorsunuz. Boşa tribünlere oynamayın. Ben 2 sini de isterim. Eğer çirkinse yanıma yakışıyorsa isterse bilim kadını olsun umurumda olmaz

0|1
    0|0
  • Elektrikler kesildiğinde anlarsın aradaki farkı, ama enerji hiç bitmeyecek miş gibi dış varlığa yatırıma devam

Yani cevap, hangisinden haz duyuyorsa

0|0
    0|0
  • Benim spor salonunda bir kiz var oyle guzel hani kelebeklerim ucuyor (du) onu gorunce gecen gun baska erkeklerle gulerken konusurken gordum guzellik tek basina iyi değil can yakar

0|0
    0|0
  • Kadında erkek de namus olacak kadında ekstra güzellik erkek de ekstra zeka :)

1|0
    0|0
  • Tabikide zeka dostum mantikli evliliklerde hep huzuru görüyorum ama güzel insanlarda bunu hic göremedim nedense

1|0
    0|0
  • eskiden "güzellik mi karakter mi" diye sorulurdu,
    şimdi "güzellik mi zeka mı" diye soruluyor.
    toplumun geldiği nokta hiç iyi değil.

0|0
    0|0
  • Tabiki zeka ne yapacağını bilmeyenle yatağa girilmez

0|0
    0|0
  • Yakışıklılık etkiler. Fakat yakışıklılık geçici neticede ve her an kaza geçirebilirsin normal bir tip zekası yerindeyse zekiyse etkiler. Çünkü zeka ömürlük neticede ve zeki insanlar sevecendir.

0|0
    0|0
  • zeka değil de zekaların uyuşması bence daha doğru olur.. Yüksek lisans yapıyorum lise mezunu kız benden daha çakal her haltı biliyor fırlamalık olarak şimdi onla ben nasıl baş edeyim :D

0|0
    0|0
  • Güzellik de önemli ama iyi geçinmek için zeki olması lazım bireylerin bazen güzellik tek işe yaramıyor

0|0
    0|0
  • En önemli etken zeka ama şimdi yüzüne bakılası biri olmalı güzel ama salak ya da kötü karakterli ise zaten ilişki bir zaman sonra biter

0|0
    0|0
  • Bence kişilik ben kişiliğini sevebilirim ne güzelliğini nede zekasını değil bu yüzden önemi yok bunların.

0|1
    0|0
  • tabi ki zeka olmalı...
    yoksa bir ömür boyu beni anlamayan aptal sarışınla ne yapayım.
    her skm hıyar diyene bir avuç tuz alıp gider adamı aldatır

1|0
    0|0
  • Allah yaratmış ama sırf çok çirkin diye hanımının istemediği biri vardı adamın derdi vardı birgün dertleşitk eşi bununla yatmıyormuş sonunda boşandılar arada çocuk vardı ne oldu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ergen kesim için dış görünüş..
    25den sonra ikisinden de biraz olsun..
    30dan sonra umarım zekidir umarım zekidir.. geçirilir içten içe

0|0
    0|0
  • Yoruma çok açık çok zeki olması iyi birşey değil, bence sevgili çok dikkat çekmeyecek. Bu güzellik için de geçerli benim seveceğim kadar güzel olması yeterli. Benim guzelim olmalı.

0|0
    0|0
  • güzellik te değil zekada karşılıklı anlayış mutlu eder

0|0
    0|0
  • Sahip olsuduğu guzellik/yakisikliliği kullanamiyorsa hic bir anlami kalmaz

0|0
    0|0
  • Zeka tabii ki, mal olup güzel olsa ne olacak onun yerine acar Katie Cassidy’nin falan fotograflarına bakarım dkskf

0|0
    0|0
  • bu şahısa beyin nedir diye sorsan onu bilemeyecek gelmiş beyin tartışıyor

0|1
    0|0
  • alışmışız hep ya o olmalı ya da diğeri tarzı şeçeneklere. niye birinden birini seçmek zorundayız mesela 😄

0|0
    0|0
  • vicdan ve hoşgörü hepsinden önemli. Zeka uygun kullanılmadığı taktirde çok rezil bişey olabilir.

0|0
    0|0
  • Kisiligi olmadiktan sonra bu denilenlerin hepsi bos..

0|0
    0|0
  • Kızlara bakılırsa hepsi aynştayn hayranı galiba 😂😂ama ne hikmetse hepsi de en çok zamanı dış görünüşüne harcıyor..

0|0
    0|0
  • Beyin şart ama güzellik/yakısıklılık değil. Ama ikisi de lazım şimdi :)

0|0
    0|0
  • Klasik sorular ama cevabım zeka tabiiki. zeki insan güzel görünmenin bir yolunu bulur her türlü 😂

0|0
    0|0
  • Güzel olanda zeka yok, Zeki olanda güzellik yok ülkemizde!

0|0
    0|0
  • İlk başta yakışıklılık / güzellik gelsede zeka önemli.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    106
Yükleniyor...