“Yemekte salça kadında kalça” sözüne katılıyor musunuz?

Yoksa mümkünse en küçüğünden mi olsun diyorsunuz asdffg
“Yemekte salça kadında kalça” sözüne katılıyor musunuz?

0|2
41118

En İyi Erkek Görüşleri

• Estetik açıdan bakacak olursak, Ne büyüğü ne küçüğü, önemli olan şekli güzel yuvarlak olması.

Hamilelik dönemi için bakacak olursak, kalça bölgesindeki yağlar, bebeklerin gelişimi için önem arz ediyor.

Kısacası az da olsa kalça olacak. Tahta gibi kadın olmaz, olamamalı:)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Toplum olarak bu tarz kadini sekillendirmeye calisan sozlerden, dusuncelerden siyrilmamiz gerek. Kadin kendini nasil hissediyorsa oyle yasamali. bir salin bizi. Yeterrr!!!

1|0
    0|0
  • Emre_Gokdemir in arabeskle büyüyüp kendini rockçı sanmasına katılıyorum. Tabi ki gülmekten. Baş edemediği birine acizce küfredip sübyanca sorular sorup cevabını beklemeden bir tavşan gibi korkup engellemesine de katılıyorum. Tabi gülmekten. 🤣🤣🤣🤣🤣

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 116

• Kalçalara önem vermiyorum

1|0
    0|0
  • Elini attığında avcunu dolduracak boyutta olması ideal.
    Fazlası tutana da taşıyan da ağırlık )))
    Kalça kadını kadın yapan en önemli etkenlerden biridir.
    Olmazsa olmaz lar arasındadır.

1|1
    0|1
  • Hayır katılmıyorum, kadınları metalaştıran her türlü söyleme karşıyım. Kadının bedeni üzerinden değerlendirilmesine de karşıyım.

4|1
    0|0
  • yani buna cinsel açidan değilde fizik olarak cevap veriyorum evet yakışıyor. kızlarında erkeklerde geniş omuz six pack sevmesi gibi

0|0
    0|0
  • Kalça önemli hatta çoğu güzel mankenler kalçasını güzel göstermek için squat yapıyor taş gibi sıkı ve guzel kalça için bence kalça olacak ama çok büyük değil çok küçük değil ; *)

0|0
    0|0
  • Evet kalcali güzel ama aşırı büyük olması itici. Kadınların kalçalari erkekler tarafından çok dikkat çekiyor. Peki kızlar birbirinizin kalcasina bakıp beğendiğiniz oluyor mi. Bir kız başka kızın kalcasina bakarmi

0|0
    0|0
  • Kalçasız kadın mı olur yaa, kalça iyidir süperdir. kalça güzel şeydir :D kalça çok harika bişeydir :D kalçayı severim :D kalçalı hatunlar mükemmeldir :D birazdan error vericem :D kısacası kalça kalça kalça :D

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar karpuz bazı insanlar kavun sever #AkrofobikSuperman

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/vPmqd4.jpg
    Olacaksa böyle olsun 😍

0|0
    0|0
  • Önemli olan bir et parçası değil sevgi saygıdır kalça zamanla istediğin kıvama gelir zaten

3|0
    0|0
  • Kalçalara kesinlikle önem veririm ama kocaman göğüslü kadınlar itici geliyor 😂

0|0
    0|0
  • Türklerin %90 da sadece nefes alsın yeter yaş kalça önemli degil😉😉😉😉

0|0
    0|0
  • İpimle kuşağım...
    Neyse gerisini söylemeyeceğim. :D

0|0
    0|0
  • Öpüşürken ve normalde okşaması güzel oluyor bu yüzden dolgun olmasını seviyorumm

0|0
    0|0
  • kadını seks objesi olarak gören zihniyete yazıklar olsun

3|0
    0|0
  • katılmıyorum. büyük kalça nefret ederim. küçük olacak diyenlerdenim

0|0
    0|0
  • Kalcali, göbekli hic fark etmez ne kadar buyuk o kadar iyi

0|0
    0|0
  • Yemekte salça önemlide kadında kalçaya katılmıyorum

0|0
    0|0
  • küçük dar... hayır elbette balıketli de olabilir, öyle de seviyorum ama sıkı ve dar olması gerçekten çok etkiler beni..

0|0
    0|0
  • Olsa güzel olur ama olmazsa da çok sıkıntı yok. Kadını sadece kalçası yüzünden mi seviyoruz?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    96

Kızlar Ne Diyor 39

Yükleniyor...