Tanrı renkli gözlülere kıyak geçmiş olabilir mi?

Renkli gözlü olmak ayrıcalık mıdır?Tanrı renkli gözlülere kıyak geçmiş olabilir mi?

0|4
5476

En İyi Erkek Görüşü

• Renkli gözlü olduğum için evet olabilir 😊

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Tek kıyak bu bana karşı

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 75

• Şimdi yok hayır diyip savunma yapcam olmayacak.
    Ulan bütün renklere bı isim bulmuşlar mavi, kırmızı, sarı, yeşil vb. Diye
    Bizimkine gelince
    ####abi bu rengin adı ne olsun?
    **** Kahveye benzediğine göre kahve rengi diye saklayın gitsin
    Demişler resmen adamlar akşam eve getiscem diye koca rengin adını sallamislar.

1|0
    1|0
  • Çok ilginç değilmi renkli gözlü insana daha az nazar değer mesela. Ancak renkli göz aslında normal değil melanin eksikliği. Yanlış anlamayın kesinlikle b. k atmıyoru. Renkli gözlere bayılırım. Herkese mutlu pazarlar.

1|0
    0|0
  • yeşil gözlü olmayı seviyorum ama kıyak olarak görmemek lazım bence ya en iyi kıyak iyi bir gelecek iyi bir iş ve eş :)

1|0
    0|0
  • Bu konuda gün ışığından muzdaribim. Üşenmeden neden böyle olduğunu araştırdığımda, renkli gözler güneş ışığını süzme yetisi diğerlerine oranlara daha zayıfmış. Vampir gibi güneş ışığından kaçıyorum resmen.

1|0
    0|0
  • Valla masmavi gozum var gunduzleyin deniz mavisi aksam lacivert gozuken ama gel gor bir faydasini gormedim omrumu yediler omrumu 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • 1- Tanrı değil, Allah. 2- Aynı mantıkla, gözü renkli olmayanlar cezalandırılmış mı oluyor? Tövbe et kardeşim. Kırıldıysan kusuruma da bakma emi. Eğri oturalım, doğru konuşalım.

1|0
    0|0
  • Allah benim görüşüme göre sadece tam sağlıklı yaşayanlara torpil geçmiş.. Güzel gözleri olup başka şeyleri nokdan olan çok insan var..

1|0
    0|0
  • Al senin icin kendimi cektim simdi. Gozden torpil, burundan rovasata

3|0
    0|0
  • Herkes mavi ve yeşil gözü ayrıcalıklı görüyor.
    Ne yani siyah ve kahverengi renk değil mi? 😅

4|0
    0|0
  • Kıyak değilde kader diyelim..
    Ben renkli gözlülere güvenemiyorum..
    bana denk gelenler öyle belkide bilmiyorum..
    Ama tehlikeli oluyolar..

1|0
    0|0
  • Tanrı değil Allah. Belki de bizlere göz güzelliği verip başka dertler vererek dengelemiştir.

1|0
    0|0
  • Renkli gözluluk Aslında bir eksikliktir. Renkli gözün görme sinirlerini olusturan genlerdeki bozulmadan kaynaklanir 😀

2|0
    0|0
  • Herkes guzel olsa guzelin kiymeti olmazdi. Biz cirkinlerdir guzeli kiymetli yapan.
    Gozde o hesap. :D

1|0
    0|0
  • Ayrıcalık değil :D Lens takarım benimde gözlerim renkli olur.

1|0
    0|0
  • Önemli olan bakışlardır bazen bir bakış yıldırım etkisi yaratabilir karşıdakine

2|0
    0|0
  • Renklı gözlü olmak bir gen bozukluğudur. Ortada kıyak falan yok. IQ sevıyelerınde kahverenklı goz hep ondedır

2|0
    0|0
  • Hiçte bile herkes mavi gözü çok sever ama bazi insanlarda güzel durmuyor bence. Yani demem o ki her insana yakisan renk daha güzeldir.(benimki ela)

1|0
    0|0
  • Belki de davranışları sınanıyordur, bu güzellik içinde geçerli ;)

1|0
    0|0
  • İmalat hatasıdır renkli gözler, yaşasın kahverengi gözler. :D

1|0
    0|0
  • Bence değil :( Şayet renklilik güneş hassasiyetine sebeb olabiliyor..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 53

• Ayrıcalık değil yeşil gözlüyüm ama güzel yani görüntüsü hoş zor yanları da var çok nazar değer güneşe bakınca ağrır uzun süre kimseyle göz teması kuramam gittiğin her yerde gözlerin çok güzel gibi iltifatlar duyarsın buda sanki sadece gözlerin güzel gözlerin olmasa b*ka benziyorsun dermiş gibi hissettirir yani küfür etse daha iyi

1|0
    0|1
  • Asıl renkli göz kahve ve siyahtır.
    Yeşil, mavi , ela bu tonlar rengsiz pigmenti olmayan gözrenkleridir.
    Felsefe hocamız anlatmıştı.
    Birde kıyak mıyak işi değil bu iş, Peygamberimiz in gözleri de simsiyahtı

1|0
    0|0
  • Benim için artık sadece net görebilmek ayrıcalık. Şahin görüşlü insanlara buradan selamlarımı iletiyorum.

1|0
    0|0
  • Sen bu soruları sorarak nasıl fenomen oldun ya akdşdkdjdjd

Renkli göz insan evriminde mutasyon sonucu ortaya çıkmıştır. Normal olan kahverengidir.

2|0
    1|0
  • Bende renkli gözlüyüm ama ayrıcalık değildir her insan farklı özelliklerde yaratılmıştır bununla övünmek kibirlenmek ahmaklıktır

1|0
    0|0
  • Tanrı değil genler kıyak geçmiş bence :'DD Mesela benim kardeşim de mavi gözlü :'')

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki. Ben bir ayrıcalık göremiyorum. Her göz rengi ve şekli özeldir. Mesela benim gözlerim Deepika Padukone nin tıpatıp aynısı ve çok memnunum.

1|0
    0|0
  • Allahın her yarattığı insan kusursuzdur belki göz renkli olabilir ama başka tarafdan ayrıcalığı yoktur

1|0
    0|0
  • Ayrıcalık değil hastalıktır. Renkli göz hastalıktır

1|0
    0|0
  • Ne alaka yaw ben renkli göz sevmiyorum ozaman banada allah kıyak geçmiş

1|0
    0|0
  • Renkli gözlü biriyim ama kendimi farklı hissetmiyorum yani ayrıcalık değil.

1|0
    0|0
  • Yeşil gözlü biri olarak hayır diyorum , bunların hepsi pigment eksikliğinden , rahatsızlık yani.😶

1|0
    0|0
  • Renkli gözlülüğün bir mutasyon olduğu düşünülüyor bu yüzden kıyak olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    1|0
  • bir yesil gozlu olarakkk
    Hicccc bir boku yok 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bir yanım olabilir diyor diğer yanım yok öyle bir şey diyor

1|0
    0|0
  • Olmaz onlar hep pikment eksikliginden oluyor aslinda, renkli gözlü olmak bir çeşit rahatsizlık 😄

1|0
    0|0
  • düşündüm de renkli göz seni en fazla ne kadar değiştirebilir

0|0
    0|0
  • Onların pigmentleri az. Ve bu yüzden göz hastalıklarına daha yatkınlar. Neresi kıyak :D

1|0
    0|0
  • Tanrı değil Allah

3|2
    0|0
  • Ayrıcalık olduğunu düşünmüyorum :D

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    33

Benzer Benceler

Yükleniyor...