🎈🎈Hiç biten şampuana su ekleyip tekrar kullandınız mı 🎈🎈?

Yapmadim diyenler carpilirsiniz valla bak he 😂

0|1
2044

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sevdigim sampuanimin son damlasini kullanmissam evde ikincisi yoksa yapiyorum sürekli en azindan kokusunu hissetmek icin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Su da ekledim de bir hikayemi anlatayım aklımdayken
    Yurtta kalırken annem avonun özel seri şampuanlarından yollamıştı, duşa girdim çıktığımda şampuanı duşta unuttuğumu fark ettim. Almak için döndüğümde duş doluydu. Çocuğun çıkmasinı bekledim, çocuk çıktı içeri girdim baktim şampuan bomboş. Orrrrrospu çocuğu şampuanın hepsini kafasına boşaltmış. Ta Ankara'dan gelmişti o be ben seviyorum diye. Sonra biliyorum bunun akşam maçı olduğunu. Bizde maç çıkışı duşa girer herkes parti yaparlar duşta şarkılarla. Bu dingil duşa gireceği zaman indirdim pantolonu bir güzel işedim şampuanın içine. Kıvamı yoğunlaşsın diye de sıvı sabun koydum birazcık. Bu tam duşa girerken yan kabinden bıraktım şampuanı bunun kabine. Çıkışta bekledim iti. Baktım "bu şampuan ne garip kokuyor la" diye söyleniyor saftirik. Bu da böyle bir anım aklıma gelmişken yazayım dedim :d

1|0
    0|0
  • Çok yaptım

1|0
    0|0
  • Ben öyle bir şey yapmadım fakat duşa girdiğimde şampuanın o durumda olduğunu gördüm ve mecburiyetten öyle yıkanmak zorunda kaldım. Lanet olsun, yine hatırladım :/

1|0
    0|0
  • Yapmaz olurmuyum son nefesini verene kadar devam. Diş macunu da aynı şekilde tüpü kesip fırçayla sıyırdığım günler oldu 😊

1|0
    0|0
  • Bu da soru mu yani bunu yapmayan hemen gidip yapmalı bu bir TÜRK geleneğidir 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kullandımda o kullanıcı adını okurken gözüm kanadı 28 yaşında biri için sanki 13 yaşında oyun oynayan bir kullanıcı adı gibi 😀

1|0
    0|0
  • kuaförken kullanıyordum

1|0
    0|0
  • Kız bı profil fotosu koymus 3 katına çıktı görüşler şaka gibi 😄😄

1|0
    0|0
  • ben yaparım ne olsa para vermişim son damlasına kadar kullanırım

2|0
    0|0
  • Oda bişemi ütüde çay demleyip ketılda kuru fasulye yaptik

1|0
    0|0
  • şampuan alacak para mı var komşunun biten kabını alıp su koydum 2 aydır onunla yıkıyorum

1|0
    0|0
    • Vah garibim ya 😂

• Aman klasik pilav isteee. Suyu mu cikti ☺

• severim alengirli yemekler yapmayı... borş çorbası da var daha öğrenip denemediğim :)

• Türk olmak bunu gerektirir.

1|0
    0|0
  • Sen kesin yapmissiiiiiin :)

1|0
    0|0
    • Yaptim pisman değilim 😂

• Ben gulerim gulmeyide severim ama sadece arkadasca bu baska sekilde anlasildiginda keserim. Farkli anlamlar yuklemeye gerek yok.

• Farkli anlamadim aklinda suphe olusmasin :) sadece karsimdaki insan emojiler kullaninca daha cok hosuma gidiyor :)

• Herkesin yaptığı şeyi sorma bence

1|0
    0|0
  • Yapmaz miyim 😂

1|0
    0|0
  • Bulaşık deterjanı ile yıkandınmı peki sen

1|0
    0|0
  • Çokk

1|0
    0|0