Aşırı bakımlı erkekler itici midir?

Mesela bazı kişiler kaşlarını çok inceltiyor, tüm vücut kıllarını aldırıyor. Sizce gerekli midir?
Bence her şeyin normali makbul, aşırıya kaçmamak lazım.Aşırı bakımlı erkekler itici midir?

1|1
17178

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fazlası saçma olur. Her şey tadında güzel.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 170

• Bence kadın kendine nasıl bakım yapıp özen gösteriyorsa erkekte öyle özen göstermeli. Sadece karşı taraf için değil kendisi içinde. Öyle daha iyi hissediyorsa öyle olmak hakkı. İticilikle alakası yok.

2|3
    0|3
  • Aşırısı iğrenç duruyor tabiki de. Hele şöyle kaşını şekilli aldıranlar var ya, kerimcan gibi
    Böööğğğ🤮

0|2
    0|0
  • Bakımın fazlası da bozar adamı be kankam

0|1
    0|0
  • Dediğin gibi olanlar evet

0|1
    0|0
  • Bakım derken normal gerekli olan temizliğini yapsın yeter yok kaştır yok kol kılıdır gereksiz bence.

0|1
    0|0
  • kaşı abartmasınlar da vücut kıllarını almayan erkekler daha itici. kıl tüy erkekte de itici. kim sever kılı tüyü.

1|0
    0|0
    • bacak kıllarımı kesiyorum bir de göğüsleri, fazla yok ama.. alay konusu olmaktan korkuyordum kadınlar tarafından icimi ferahlattin😃

• Fotoğraftaki çok şirin 😂 bence de fazla bakım yapan erkek iticidir

0|1
    0|0
  • Incecik Kaslar itici duruyor

0|1
    0|0
  • değil bence

0|2
    0|0
  • evet itici 🙄 oynamayin ya kasinizls gözunuzle hatta kafanizi dazlak ta yapmayiniz

1|2
    0|0
  • herseyin fazlasi zarar

0|1
    0|0
  • O degil de asiri bakimli erkek diger erkeklerin kadinda farkedemedigi kusurlari gorur. o siknti. normal bir erkek kadinin kaslari yeni cikmaya basladiginda oraya odaklanip farketmeyebilir ama bu asiri bakimlilara batar o. kadinlarina allah yardim etsin.

1|0
    0|0
  • Kaşının ortası olmasın temiz koksun temiz giyinsin yeter..

4|3
    0|0
  • Kaş aldırmak çok itici ya

0|1
    0|0
  • İtici

0|1
    0|0
  • Açıklamayı yapmışsın :))
    evet her şey dozunda güzel 😊

0|1
    0|0
  • Temiz bakımlı olanı makbul ama abartıp ağda yapan makyaj yapan kadın gibi giyinen erkekler itici maalesef

2|0
    0|0
  • Kasini alicak kadar igrenclesmezse iyi :)

0|1
    0|0
  • Bakımlı isterim ama aşırıya kaçmasın.

0|1
    0|0
  • Erkek bakımlı olsun ki pasaklı kızlarımızda feyz alsın... yalnız kaşını çok inceltip kerimcana dönmesinde...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    150

Erkekler Ne Diyor 77

• Elbette her şeyin kararı makbuldür bence de. Sizle aynı fikirdeyim...

0|1
    0|0
  • Erkek dediğin gece dışarı çıktığında kıllardan vücudu görünmeyecek 😂😂

0|2
    1|0
  • aşırı bakımlı erkekler (bacaklara ağda, kaş alma dahilse) iticidende öte nonoşumsudur

1|1
    0|0
  • Ben full-lazer yaptirdim evet memnunumda :) haftada bir sac ve yuz maskeside yapiyorym ha bunlar en fazla 1 saat aliyor banyo sonrasi bir krem suruyorum o kadar bence bunlar temel bakim kurallari ve abarti degil. Itici bulan bayan arkadaslar varsada onemsemiyorum ben cunku hosuma gittigi icin yapiyorum.

0|1
    0|0
  • "Bence her şeyin normali makbul, aşırıya kaçmamak lazım."
    Diyerek benim vereceğim cevabı da yansıtmışsın zaten...

0|0
    0|0
  • temizlik imandan gelir.. herşeyin abartısı kötüdür zaten

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kıllı olur böyle koyun yünü gibi olacak göğüsü hafif kuru fasulye kokacak gömleğinin kol altı terli terli olacak iskarpin giymekten leşi kokacak ayakları ki eve geldiğinde tüm haşeretül mahluklar kaçsın serçe parmağıyla burnunu karıştırıp tırnağıyla istenilen hedefi vuracak genelde çay içecek ama tek şekerli buda onun centilmenliğini gösterecek beyaz kilot giyecek ossurmaktan ağı sarımtırak olmuş olacak iyi mi :D

0|0
    1|2
  • Değildir bence

0|1
    0|0
  • Evet. Erkek dediğin erkek gibi olur. öyle küpe yok kaş aldırma yok bacak kili kesmek.. ıste tırnak manikür pedikür falan... ters

0|0
    0|0
  • Her sey bitti simdi kadinlara mi ozeniyoruz?

0|0
    0|0
  • kızlar kaşlarını alan erkek iticidir derken ortasını kast etmiyor, buradan okudunuz yorumlardan gaz alıp martı gibi gezmeyin de yani :))))

0|0
    0|0
  • O bakim degil tarz. Bakim dedigin sac, cilt bakimi yapandir. Bunu da bakimli olmanin gerekliliğinden yapiyoruz.

0|0
    0|0
  • Biri uzaktan görünce erkek diyebilmeli başkasını bırak sen kendine ben erkeğim ve öyle davranıyorum diyebilmelisin giyimine saçına sakalına özen göster gerisi boş topa dönmeyede hiç gerek yok yani

0|0
    0|0
  • Kadinlarda nasil bakimli olani cekici ise erkekte de oyle olmasi lazim.

0|0
    0|0
  • Yerine göre bence. Kas inceltme bazen lazim oluyor ya da kas ortasi alimi bunlar normal bakilmasi gereken seyler bence.

0|0
    0|0
  • Kızlar daha bakımlı olursa mesela çok hava atarlar umursamazlar sürekli selfie
    erkeklerin bakımıda önemli ne yapalım sakar uzatıp mağra adamı gibimi gelek karşına parfüm sıkmayak ter kokusumu çekmek istersin yoksa parfüm sıkıp ortam içine girersin ne dersin dişleri fır çalamayıp ağız kokusuyla gelip konuşakmı uyuz olmazmısın kalkıp gitmezmsin ama herzman bakımlı olursa uyumda sağlarız on numara temiz olmakmı güzel yoksa bakımzık bir erkek olan hiç bir kız bakmaz bunu uyun bence kinci olmayın

0|0
    0|0
  • Kısmen

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası kötüdür

0|0
    0|0
  • bakimli olmaktan kimseye zarar germez ama dogal goruntunun disina cok cikmamak lazim :)

0|0
    0|0
  • İticidir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    57
Yükleniyor... ;