Aşırı bakımlı erkekler itici midir?

Mesela bazı kişiler kaşlarını çok inceltiyor, tüm vücut kıllarını aldırıyor. Sizce gerekli midir?
Bence her şeyin normali makbul, aşırıya kaçmamak lazım.Aşırı bakımlı erkekler itici midir?

1|1
17178

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fazlası saçma olur. Her şey tadında güzel.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 170

• Gerek goruyosa yapar yapmali..

0|0
    0|1
  • Bence kadın kendine nasıl bakım yapıp özen gösteriyorsa erkekte öyle özen göstermeli. Sadece karşı taraf için değil kendisi içinde. Öyle daha iyi hissediyorsa öyle olmak hakkı. İticilikle alakası yok.

2|3
    0|3
  • O degil de asiri bakimli erkek diger erkeklerin kadinda farkedemedigi kusurlari gorur. o siknti. normal bir erkek kadinin kaslari yeni cikmaya basladiginda oraya odaklanip farketmeyebilir ama bu asiri bakimlilara batar o. kadinlarina allah yardim etsin.

1|0
    0|0
  • Aşırıya kaçmazsa hoş ve tatlı olur bence. Mesela hiç anlamıyorum "Erkek adam dediğin kıllı olur" bu nedir? Yatakta yatıyoruz göğüsüne kafamı koyuyorum kıllı kıllı ıyyğğ yumuşacık pürüzsüz olması bence daha tatlı.

2|2
    0|1
  • Erkekler bakımı yanlıs anlıyr kaş almak kıvırarak yürümek konusmak erkegin bakımlısı kalpte biter erkek gibi olsun bakım istemiyrm ya yerini seviyesini sorumlulugunu bilsin ahlaklısı olsun bakım sart değil

0|0
    0|0
    • Ahlakla bakımın ne alakası var ikisi aynı anda olamazmı?

• Ben sadece bir acıklama yaptım bakımın öneminn olmadıgını vurguladım siz baska bişey algılamıssnz yanlıs anlasılmak istemem sürçi lisansa bulunduysam affola

• Aşırısı iğrenç duruyor tabiki de. Hele şöyle kaşını şekilli aldıranlar var ya, kerimcan gibi
    Böööğğğ🤮

0|2
    0|0
  • Kaşının ortası olmasın temiz koksun temiz giyinsin yeter..

4|3
    0|0
  • Temiz bakımlı olanı makbul ama abartıp ağda yapan makyaj yapan kadın gibi giyinen erkekler itici maalesef

2|0
    0|0
  • Erkek bakımlı olsun ki pasaklı kızlarımızda feyz alsın... yalnız kaşını çok inceltip kerimcana dönmesinde...

0|1
    0|0
  • kaşı abartmasınlar da vücut kıllarını almayan erkekler daha itici. kıl tüy erkekte de itici. kim sever kılı tüyü.

1|0
    0|0
    • bacak kıllarımı kesiyorum bir de göğüsleri, fazla yok ama.. alay konusu olmaktan korkuyordum kadınlar tarafından icimi ferahlattin😃

• evet itici 🙄 oynamayin ya kasinizls gözunuzle hatta kafanizi dazlak ta yapmayiniz

1|2
    0|0
  • Fotoğraftaki çok şirin 😂 bence de fazla bakım yapan erkek iticidir

0|1
    0|0
  • Bakım derken normal gerekli olan temizliğini yapsın yeter yok kaştır yok kol kılıdır gereksiz bence.

0|1
    0|0
  • iticidir çünkü bir kız gibi makyaj yapmadıkleri eksik. bence temizliklerine dikkat etsnler yeter :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerde sadece koltuk altı özel bölge bakımı kılları aldırsa yeterli aşırısı gereksiz bence Erkek erkek olduğu belli olcak kadın da kadın oldugu

0|0
    0|0
  • Aşırısı itici. Ama nacizane fikrim ellerinin üstünde ve sırtında aşırı kıl varsa ama öyle boyle degil aşırıysa onları aldirabilir..
    onun dışında kaslar erkekler de dohali daha iyi duruyor bence.

0|0
    0|0
  • Bakımlı olsun tabii ama kadından farkı kalmamışsa bacımızdır

1|0
    0|1
  • Ahahah😂😂 kutucuğun olayı süper😊 abartı iyi değil hiçbi konuda

0|1
    0|0
  • Açıklamayı yapmışsın :))
    evet her şey dozunda güzel 😊

0|1
    0|0
  • Temiz olsun... gogus ve bacak killarini almasin mumkunse kaşına da dokunmasin... fazlasi iticii oluyo

0|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    150

Erkekler Ne Diyor 77

• Ben full-lazer yaptirdim evet memnunumda :) haftada bir sac ve yuz maskeside yapiyorym ha bunlar en fazla 1 saat aliyor banyo sonrasi bir krem suruyorum o kadar bence bunlar temel bakim kurallari ve abarti degil. Itici bulan bayan arkadaslar varsada onemsemiyorum ben cunku hosuma gittigi icin yapiyorum.

0|1
    0|0
  • Erkek dediğin kıllı olur böyle koyun yünü gibi olacak göğüsü hafif kuru fasulye kokacak gömleğinin kol altı terli terli olacak iskarpin giymekten leşi kokacak ayakları ki eve geldiğinde tüm haşeretül mahluklar kaçsın serçe parmağıyla burnunu karıştırıp tırnağıyla istenilen hedefi vuracak genelde çay içecek ama tek şekerli buda onun centilmenliğini gösterecek beyaz kilot giyecek ossurmaktan ağı sarımtırak olmuş olacak iyi mi :D

0|0
    1|2
  • Kızlar daha bakımlı olursa mesela çok hava atarlar umursamazlar sürekli selfie
    erkeklerin bakımıda önemli ne yapalım sakar uzatıp mağra adamı gibimi gelek karşına parfüm sıkmayak ter kokusumu çekmek istersin yoksa parfüm sıkıp ortam içine girersin ne dersin dişleri fır çalamayıp ağız kokusuyla gelip konuşakmı uyuz olmazmısın kalkıp gitmezmsin ama herzman bakımlı olursa uyumda sağlarız on numara temiz olmakmı güzel yoksa bakımzık bir erkek olan hiç bir kız bakmaz bunu uyun bence kinci olmayın

0|0
    0|0
  • Şimdi bakımlıdan kastın ne o önemli senin bakımlı erkek tiplemen ne mesela sadece düzgün kıyafet giyen ve saçları düzgün olan birimi senin için bakımlıdır kaş ve kılları aldırmak da ben bir sıkıntı görmüyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Elbette her şeyin kararı makbuldür bence de. Sizle aynı fikirdeyim...

0|1
    0|0
  • Erkek dediğin gece dışarı çıktığında kıllardan vücudu görünmeyecek 😂😂

0|2
    1|0
  • aşırı bakımlı erkekler (bacaklara ağda, kaş alma dahilse) iticidende öte nonoşumsudur

1|1
    0|0
  • Biri uzaktan görünce erkek diyebilmeli başkasını bırak sen kendine ben erkeğim ve öyle davranıyorum diyebilmelisin giyimine saçına sakalına özen göster gerisi boş topa dönmeyede hiç gerek yok yani

0|0
    0|0
  • Sukur ya kaş ta sorunum yok hic dokunmadim. Temizimdir o ayri da her kil alinmaz erkek adam bir ozel bolgesini alir birde bunyesine gore koltuk altini o kadar

0|0
    0|0
  • Kaşlar ortada otoban gibi birleşmiyorsa alınmasına gerek Yok vücut Recep İvedik gibi değilse alınmasına gerek Yok ona rağmen alanın beynin den erkekliğinden şüphe duyarım

0|0
    0|0
  • "Bence her şeyin normali makbul, aşırıya kaçmamak lazım."
    Diyerek benim vereceğim cevabı da yansıtmışsın zaten...

0|0
    0|0
  • temizlik imandan gelir.. herşeyin abartısı kötüdür zaten

0|0
    0|0
  • Evet. Erkek dediğin erkek gibi olur. öyle küpe yok kaş aldırma yok bacak kili kesmek.. ıste tırnak manikür pedikür falan... ters

0|0
    0|0
  • Yerine göre bence. Kas inceltme bazen lazim oluyor ya da kas ortasi alimi bunlar normal bakilmasi gereken seyler bence.

0|0
    0|0
  • kızlar kaşlarını alan erkek iticidir derken ortasını kast etmiyor, buradan okudunuz yorumlardan gaz alıp martı gibi gezmeyin de yani :))))

0|0
    0|0
  • Burdan itici diyen Bayanlara sesleniyorum; burda ıyyyh falan diyonuz, karşınıza çıktımıydı hiç İSTEMEZUK demiyorsunuz, o nasıl olcak?

0|0
    0|0
  • O bakim degil tarz. Bakim dedigin sac, cilt bakimi yapandir. Bunu da bakimli olmanin gerekliliğinden yapiyoruz.

0|0
    0|0
  • bakimli olmaktan kimseye zarar germez ama dogal goruntunun disina cok cikmamak lazim :)

0|0
    0|0
  • Oldu olacak Ruj sürüp makyaj da yapsınlar.
    Ulan zaten bazıları saç uzatıp küpe takıyor yüzünde de sakal yok, kızlardan ne farkı kalır

0|0
    0|0
  • Kerimcan Durmaz gibi mi olalım? Tamam erkekte bakım yapmalı ama o kadar da değil.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    57

Benzer Benceler

Yükleniyor...