Karşı cinsteki hangi fiziksel özellikler sizi mıknatıs gibi kendine çekiyor?

Geniş omuzlar, uzun kirpikler, kusursuz bir gülüş, güzel bir burun... Ve Tanrı erkeği yarattı =/ !Karşı cinsteki hangi fiziksel özellikler sizi mıknatıs gibi kendine çekiyor?Karşı tarafın hangi fiziksel özellikleri sizi çekiyor?

1|1
103117

En İyi Erkek Görüşleri

• Beyaz ten, doğal sarı saçlar, mavi/yeşil göz, hepsini tamamlayan naif burun.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • ya ben böyle ayıramıyorum güzel kadını.
    bakıyorsun ne güzel lan diyorsun, ama o an neresi çekti bilemiyorsun.
    kadın komple güzel

6|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sakal 😍😄

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 115

• Köprücük kemiği
    İnce bel

1|0
    0|0
  • Şunu komple özellik olarak düşün.

1|0
    0|0
  • 😂bizim erkek ler için şuanda. Orta güzel iki disi olsun yeter
    Her erkek için geçerli değil tabiki benim gibi insanlarda hala mevcut ama çoğu erkek için Anaç tema herzaman cinsellik.

0|0
    0|0
  • Küçük bir Burun , Kısa ve düz bir saç modeli , yumuşak elleri ve o güzelliğin ardındaki içten gülümseme tabiki bunların hayali bile hoş :)

0|0
    0|0
  • Gözleri şehvetle bakacak ne kalın ne ince orta derece kaşları olacak dudakları kalın dişleri nizami ve bakımlı uzun saçlı beline kadar :) boy 1.70 1.75 ince belli olup 80 90 ölçüde göğüsleri olacak ve kalkık poposu olacak :) oldu mu?

0|0
    0|0
  • Beni bu zamana kadar hiç bir hatunun goruntusu kendine baglayamadi o yüzden bisey diyemiyorum.. Ama zekası ve karakteri ile beni benden alanlar olmadı degil

0|0
    0|0
  • Şimdi düşündümde adam akıllı kriter belirlememişim hiç
    Nefes alsın yeter tayfasındanmışım meğer.
    Kahverengi saç , göz , beyaz ten ,
    170 civarı boy,
    Fit
    Zeki
    Çalışkan
    Kafa dengi.

0|0
    0|0
  • ince ve narin köprücük kemiği, ince ve tatlı kirpikler, kusursuz gamzeli gülüşler, minik sevimli bir burun.. ve tanrı canavarları yarattı :D dasdasdasdasdasdsdsadsadas

1|0
    0|0
  • Dişiyse herşeyi çekiyor öyle bir yokluk öyle bir delikli sabun içerisindeyim ki hiç fark etmiyo piliççç olsun yeterrrr :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Gözler, saçlar, hal ve tavır... (Dar pantolon giyenler itici geliyor)

1|0
    0|0
  • Kumral veya sarışın olması ilk dikkat ettiğim şey, sonrasında bakışları, gülüşü, davranışları ve popo tabi ki önemli :D

0|0
    0|0
  • Piercingli bir yüz ve karşı koymakta zorlandıran dolgun popo.

0|0
    0|0
  • Hokka burun, mavi veya yeşil göz, uzun ve orta saçlar, zarif ve masum bir yüzü olan, boya badana işini abartmayan biri..

0|0
    0|0
  • Kadınsı duruş.
    Erkeklerin çoğunluğu, yumuşak, hassas ve seksapeli olan ve dişiliğini doğal olarak kullanabilen kadınları tercih ediyor. Avam değil, çok cüretkar değil ama dozunda seksi kadınlar daha çok talep görüyor.

Cildi, dudaklar ve boyu.
    Fiziksel görünüm, diğer yönleri söz konusu olduğunda teni, dudakları ve boyu önem kazanıyor. Erkekler kolayca bu özelliklere dayanarak, sevimli ve tatlı, seksi ve baştan çıkarıcı, ortalama veya ortalamanın altında diye kadınları kategorize ediyorlar.

0|0
    0|0
  • İnce bel, uzun bacaklar, orantılı tombiktolar, yuvarlak kalça= mükemmel dişi

0|0
    0|0
  • güzel vücut düz saç güzel burun şaka şaka o anlık çekicilğine bağlı

0|0
    0|0
  • Yüzü, ses tonu, hareketlerinin doğallığı ve içtenliği.

0|0
    0|0
  • Beyaz ten, kılsız kollar, faulsüz yanaklar, kara kaş, kara göz.

1|0
    0|0
  • Masum bir yüz hattı güzel gözler dudaklar kalça göğüs ince vücut

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    95

Kızlar Ne Diyor 101

• Gamze. Bakmadan duramam bir de güzel gülen biriyse. 😍 Çenedeki Gamze çoğu kişiye hoş gelmemesine rağmen o bile bana tatlı geliyor. Ben gözümü alamıyorum sanırım en büyük zaafım..😌

0|0
    0|1
  • Ah o köprücük kemiği yok mu

0|0
    0|1
  • Sipariş verelim yapsınlar bari mal alıyoruz sanki , Zeki olsun yeter.

1|6
    0|0
  • olgun görüşlü ve olgun görünüşlü olanları çekici buluyorum. bakımlı dişler zeki bakışlar temiz ve kısa tırnaklı eller atletik vücutlu olanlarında etkilediği doğrudur

0|2
    0|0
  • Şöyle özellikler çekiyor.👇😛
    https://i.hizliresim.com/qJzgg3.jpg

2|1
    0|0
  • Kibar olması kadın ruhundan anlıyor olması ve güzel gözler uzun kirpikler😊

1|3
    0|0
  • Uzun boy, iri ve göbüşlü yapı, koku ve olgun görünüşü. Tabi ki bunlar fiziksel şeyler, aynısı olsa bile kafam uyusmuyorsa Bilzerian gelse ne fark eder.

0|0
    0|0
  • 1) Etkileyici Bakışlar
    2) Etkileyici Gülüş
    3) Etkileyici Ses Tonu
    4) Etkileyici Koku
    5) Kaslar
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|1
  • Giyimi, konuşması, malıyla mülküyle parayla övünmemesi egoist olmaması

1|2
    0|0
  • uzun boy ve ses tonu. bu ikisi olsun. mahmut tuncer olsa bile veririm -.-

0|1
    0|0
  • hafif kir saclar.. guzel gulus.. gulen gozler... ses tonu bide.. hafif kalin ve catalli oyle diyonuz sanirim :D

0|1
    0|0
  • kitap okuması mesela ay mimiklerr sess tonuuu gözler ♥

0|3
    0|0
  • Fit bir vücut (kaslı vücuttan bahsetmiyorum), dolgun dudaklar, güzel bir gülüş ve bakımlı eller.

0|1
    0|0
  • Boyu uzunsa gözleri güzel bakıosa temiz ve güzel giyinmesi konuşması vee hoş bir tip

0|2
    0|0
    • Benim boyum 1.67 kilom 53 kalçam biraz küçük ama yuvarlak ve gögsüm büyük 90 esmerim yüzümü hep bazı ünlülere benzetiolar sacımı kıvırcık yapınca rihannaya benzetiolar ama erkek arkadaşım beni begenmio herkz beğeni o bir o begnmio ve bıraktı beni canımı çok yaktı

• bence hiç üzülüp takılmaz herkes herkesi begenmez mesela genelde herkes adriana limayı beğenir ya da angelina yı ama ben hiç beğenmem. ben beğenmiyorum diye onların dünya güzeliği olmadığını göstermez ben senın yerinde olsam bu güzelllikle diğer çocuktnan daha iyi birisini bulurum. tip vvar nasıl. ve aramaya hemen koyulurdum başka biriyle ilgilenince diğerini daha çabuk unutursun

• @selim_a teşekkürler doğru sölüyosun

• Renkli gözler, düzgün bir burun, erkeksi hatlar, dolgun dudaklar, uzun kirpikler.

1|1
    0|0
  • 1.80 boylu erkek cok zayif degil cok kilolu da degil

0|0
    0|0
  • Miknatis gibi çekilmedim henuz. Bunu moto mot bir fiziksel ozellige baglamasam da uzun ve yapili diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Coolluğu. Kadına meraklı durmayışı bende merak uyandırıyor

0|1
    0|0
  • Icten bir gulumseme samimiyet kadinlara saygi duyan erkek olmasi

0|1
    0|0
  • Esmer , kara göz , uzun boy , güzel diş , goca göbek 😂 Kaslı olmasa da oluuu yani 😇

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    81
Yükleniyor...