Karşı cinsteki hangi fiziksel özellikler sizi mıknatıs gibi kendine çekiyor?

Geniş omuzlar, uzun kirpikler, kusursuz bir gülüş, güzel bir burun... Ve Tanrı erkeği yarattı =/ !Karşı cinsteki hangi fiziksel özellikler sizi mıknatıs gibi kendine çekiyor?Karşı tarafın hangi fiziksel özellikleri sizi çekiyor?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Erkekler Ne Diyor 114

• Köprücük kemiği
    İnce bel

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Şunu komple özellik olarak düşün.

1|0
    0|0
  • Şimdi düşündümde adam akıllı kriter belirlememişim hiç
    Nefes alsın yeter tayfasındanmışım meğer.
    Kahverengi saç , göz , beyaz ten ,
    170 civarı boy,
    Fit
    Zeki
    Çalışkan
    Kafa dengi.

0|0
    0|0
  • Gözleri şehvetle bakacak ne kalın ne ince orta derece kaşları olacak dudakları kalın dişleri nizami ve bakımlı uzun saçlı beline kadar :) boy 1.70 1.75 ince belli olup 80 90 ölçüde göğüsleri olacak ve kalkık poposu olacak :) oldu mu?

0|0
    0|0
  • 😂bizim erkek ler için şuanda. Orta güzel iki disi olsun yeter
    Her erkek için geçerli değil tabiki benim gibi insanlarda hala mevcut ama çoğu erkek için Anaç tema herzaman cinsellik.

0|0
    0|0
  • Küçük bir Burun , Kısa ve düz bir saç modeli , yumuşak elleri ve o güzelliğin ardındaki içten gülümseme tabiki bunların hayali bile hoş :)

0|0
    0|0
  • Beni bu zamana kadar hiç bir hatunun goruntusu kendine baglayamadi o yüzden bisey diyemiyorum.. Ama zekası ve karakteri ile beni benden alanlar olmadı degil

0|0
    0|0
  • ince ve narin köprücük kemiği, ince ve tatlı kirpikler, kusursuz gamzeli gülüşler, minik sevimli bir burun.. ve tanrı canavarları yarattı :D dasdasdasdasdasdsdsadsadas

1|0
    0|0
  • Hokka burun, mavi veya yeşil göz, uzun ve orta saçlar, zarif ve masum bir yüzü olan, boya badana işini abartmayan biri..

0|0
    0|0
  • Gözler, saçlar, hal ve tavır... (Dar pantolon giyenler itici geliyor)

1|0
    0|0
  • Kumral veya sarışın olması ilk dikkat ettiğim şey, sonrasında bakışları, gülüşü, davranışları ve popo tabi ki önemli :D

0|0
    0|0
  • Dişiyse herşeyi çekiyor öyle bir yokluk öyle bir delikli sabun içerisindeyim ki hiç fark etmiyo piliççç olsun yeterrrr :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Piercingli bir yüz ve karşı koymakta zorlandıran dolgun popo.

0|0
    0|0
  • Çıkık köprücük kemikleri, seksi bir gülüş , uzun saçlar , ve kokusu ahh o koku

0|0
    0|0
  • İnce bel, uzun bacaklar, orantılı tombiktolar, yuvarlak kalça= mükemmel dişi

0|0
    0|0
  • Yüzü, ses tonu, hareketlerinin doğallığı ve içtenliği.

0|0
    0|0
  • Ten boy kıvırcık saç yuvarlak belirgin hatları gülüşü kaş göz yapısı

1|0
    0|0
  • Beyaz ten, kılsız kollar, faulsüz yanaklar, kara kaş, kara göz.

1|0
    0|0
  • Kadınsı duruş.
    Erkeklerin çoğunluğu, yumuşak, hassas ve seksapeli olan ve dişiliğini doğal olarak kullanabilen kadınları tercih ediyor. Avam değil, çok cüretkar değil ama dozunda seksi kadınlar daha çok talep görüyor.

Cildi, dudaklar ve boyu.
    Fiziksel görünüm, diğer yönleri söz konusu olduğunda teni, dudakları ve boyu önem kazanıyor. Erkekler kolayca bu özelliklere dayanarak, sevimli ve tatlı, seksi ve baştan çıkarıcı, ortalama veya ortalamanın altında diye kadınları kategorize ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    94

Kızlar Ne Diyor 101

• Gamze. Bakmadan duramam bir de güzel gülen biriyse. 😍 Çenedeki Gamze çoğu kişiye hoş gelmemesine rağmen o bile bana tatlı geliyor. Ben gözümü alamıyorum sanırım en büyük zaafım..😌

0|0
    0|1
  • Ah o köprücük kemiği yok mu

0|0
    0|1
  • Şöyle özellikler çekiyor.👇😛
    https://i.hizliresim.com/qJzgg3.jpg

2|1
    0|0
  • Sipariş verelim yapsınlar bari mal alıyoruz sanki , Zeki olsun yeter.

1|6
    0|0
  • Kibar olması kadın ruhundan anlıyor olması ve güzel gözler uzun kirpikler😊

1|3
    0|0
  • olgun görüşlü ve olgun görünüşlü olanları çekici buluyorum. bakımlı dişler zeki bakışlar temiz ve kısa tırnaklı eller atletik vücutlu olanlarında etkilediği doğrudur

0|2
    0|0
  • 1) Etkileyici Bakışlar
    2) Etkileyici Gülüş
    3) Etkileyici Ses Tonu
    4) Etkileyici Koku
    5) Kaslar
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|1
  • Uzun boy, iri ve göbüşlü yapı, koku ve olgun görünüşü. Tabi ki bunlar fiziksel şeyler, aynısı olsa bile kafam uyusmuyorsa Bilzerian gelse ne fark eder.

0|0
    0|0
  • hafif kir saclar.. guzel gulus.. gulen gozler... ses tonu bide.. hafif kalin ve catalli oyle diyonuz sanirim :D

0|1
    0|0
  • kitap okuması mesela ay mimiklerr sess tonuuu gözler ♥

0|3
    0|0
  • Miknatis gibi çekilmedim henuz. Bunu moto mot bir fiziksel ozellige baglamasam da uzun ve yapili diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Renkli gözler, düzgün bir burun, erkeksi hatlar, dolgun dudaklar, uzun kirpikler.

1|1
    0|0
  • Giyimi, konuşması, malıyla mülküyle parayla övünmemesi egoist olmaması

1|2
    0|0
  • Coolluğu. Kadına meraklı durmayışı bende merak uyandırıyor

0|1
    0|0
  • Fit bir vücut (kaslı vücuttan bahsetmiyorum), dolgun dudaklar, güzel bir gülüş ve bakımlı eller.

0|1
    0|0
  • Olgun dik duruş güzel bir gülümseme.. Çirkin seviyorum

0|1
    0|0
  • Esmer , kara göz , uzun boy , güzel diş , goca göbek 😂 Kaslı olmasa da oluuu yani 😇

0|1
    1|0
  • Kara kaş kara göz sipsiyah saçlar tamamen siyah olan erkek beni çeker ;)

0|1
    1|0
  • Uzun boy, sakal, hafif kaslı bir vücut bir de güzel kokuyorsa tamam.

0|1
    2|0
  • uzun boy ve ses tonu. bu ikisi olsun. mahmut tuncer olsa bile veririm -.-

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    81

Benzer Benceler

Yükleniyor...