Tess Christian gibi kırışmamak için 40 yıl gülmemeyi tercih eder misiniz?

Tess Christian gibi kırışmamak için 40 yıl gülmemeyi tercih eder misiniz?Artık çeşit çeşit markaların kırışıklıklarınıza kalkan olmaya hazır yöntemleri o kadar fazla ki, "artık birinden birisi kesin çözüm olur" gibi bir düşünceye kapılmama şansınız olmuyor. Ama bazı kadınlarda var ki, kozmetik dükkanlarına tüm maaşımı bırakmak yerine kendimce bir yöntem bulurum diye düşünerek ilginç yöntemler bulur. Tess Christian gibi. Tess, yüz kaslarını kontrol etmeyi erken yaşta öğrenmiş ve 40 yıldır gülmediği için yüzünün hiçbir yerinde bir kırışıklık yok.Düşünsenize çevrenizde böyle bir insan var ve ortamda ki insanlar yapılan espirilere gülmekten karınlarına ağrılar girerken, birisi karşınızda tepkisiz duruyor.
40 yıl gülmemeyi başaran Tess, krem kullanmadan ya da Botox yaptırmadan yüzünde kırışıklık olmamasını sağlamış...

Peki soruyorum siz; Kırışmamak için 40 yıl gülmemek mi? yoksa dolu dolu gülümseyerek kırışıklıklara inat yaşamak mı?
#Meczup

1|0
3516

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Vay be bu kadın gulmemek için uğraşmış. Ben gülmek için mutluluk maskesinin ardına siginmisim. Keşke içimden gelsede Gülşem kirismak mühim değil.

2|0
    0|1
  • çatlarım ben :)

1|0
    0|0
  • Asiri sacma kadin ruh gibi olmus gulmemekten.

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir soru mecnun ya...

0|0
    0|0
  • hayata bir kere geliyoruz gülün

0|0
    0|0
  • Kadın kafayı fena takmış, estetik diye birşey var birisi şunun mağarasına medeniyet atsın 😆

0|0
    0|0
  • Gülmeyi kırışıklığa değişmem

0|1
    0|0
  • 3 dk lik kahkahadan donra gözlerimde yaş karnımda kramp yuxumde felç geçirecek mişim gibi hissediyorum. Bu işin gülmekten olduguna emin miyiz?

0|0
    0|0
  • Ben gülerim

0|0
    0|0
  • Gereksiz bisey

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Kırışmak daha çekici..

0|0
    0|0
  • hayır tabiki..

0|0
    0|0
  • Ne işine yarayacak çok merak ediyorum. Kırışıklık olmasa güzel görünsen.
    Yaşı olmuş 40 zaten..

0|0
    0|0
  • Gulunce krisiklikmi oluyormus

0|0
    0|0
  • gülmek isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• Hoş değil çünkü gülümsemeden geçen bir ömür boş bir yaşamdir

0|0
    0|0
  • Eline ne geçmiş gülmeyince? Sadece düzgün duran bir yüz. Yolda görenlerin “aa 40 yaşında mısınız, göstermiyorsunuz” demesi. Bu hoşuna gidecek ama hoşuna gittiğinde gülümseyerek gösteremeyecek. Komik ☺️

1|0
    0|0
    • Hastalıklı bir durum.. "Tess gülmemeye başlayınca çevresinde ki insanlar akli dengesinin yerinde olmadığını düşünmüş ama o hep Hollywood ikonlarının da kendisi gibi fotoğraflarda gülmediğini söyleyerek kendisini teselli etmiş.."

• Gülümsemek ilaç gibi hem de sadaka iken kırışmak umrumda dğl kuzum :-)

1|0
    0|0
  • Hani muhteşem derecede güzel olur, kırışmamasına değer dersin (değmez de hadi öyle diyelim)... Bakıyorum pek bir şey yok, normal hatta çirkine bir kadın. Neden o kadar zorlamış ki?

1|0
    0|0
  • Herşeyin bir doğal süreci var 40 yaşına kadar kirismamis ama bu yaştan sonra yaş dolayisiyla istemesede kirisacak hemde heryeri birtek yüzü değil hayatta duyduğum en saçma şey... Ayrıca doğal sürece karşı gelmemek lazım Allah 40 yaşından sonra saçın beyazlayacak yüzün kırısacak bundan sonra böyle demişse öyle olur yani ne olacak sonuçta bir gün ölüp gitmicez mi 😏

1|0
    0|0
  • Hayret ya 😄

1|0
    0|0
  • gülmenin verdiği hazzı hiç bir şeye değişmem

1|0
    0|0
  • Turkiyede bir insan böyle bir karar alsa onu inadına güldürmek için ellerinden geleni yapar bu millet😂

Ama desen ki moralim bozuk gülmeye ihtiyacım var 3 5 kişi haricinde kimsenin umrunda olmaz.

1|0
    0|0
  • Kırışmamış ama hayattan ne tat almış acaba? Herşeye inat gülerim ben. Gülmezsen ölmeyeceksin deselerde gülerim. Gülmek kadar güzel bişey var mı ya?

1|0
    0|0
  • Gülmek bu hayatta en iyi yaptığım işlerden biri. Neden kendimi alıkoyayım ki? Hayat çok kısa ve insan gülebildiği sürece mutlu.

0|0
    0|0
  • Onun ruhu yaşlanmış çökmüş tam bir ucube bence gülemedikten sonra ne önemi var ki cildin ya da genç görünmenin ben ota boka gülerim hiç kırışığım yok güneşte mimik yapmıyosanız erken kırışmazsınız bide cildin nem dengesiyle alakalı kuru ciltler erken kırışır

0|0
    0|0
  • Iyi dayanmış. Anlamsız..

1|0
    0|0
  • Kırışsın illaki güleceğim

0|0
    0|0
  • Dolu dolu gülümser ve kirisirim çok daha iyi

1|0
    0|0
  • Gülerim

0|0
    0|0
  • Kırışırım abi gülmemek ne?

0|0
    0|0
  • Kırışmamak için gülmemiş ama işe de yaramamış.

1|0
    0|0
  • Dolu dolu gülümseyerek, kırışıklara inat yaşamak...

0|0
    0|0
  • Peeh saçma.

0|0
    0|0
  • Çok haklı gençliğin bir bölümünde hunharca güldüğümüz için el sallıyor kırışıklıklar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15
Yükleniyor... ;