Sizi nerelilere benzetirler?

Beni vücut tipimden ve geneli buğday tenli olan Türk kadınlarından daha kavruk tenli olduğumdan dolayı Latinlere benzeten çok olmuştu yaz kış bronz malum😏

Sizi nerelilere benzetirler?

1|2
119135

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 135

• Tamam la Şaziment, sen en iyisisin seni hep güzel karılara benzetirler, daima peşinde koşarlar anladık. 1 tane kendini övmeyen soru sormadın yanına koyayım, yürüyen egosun..

Bizi Zimbawye’lilere benzetirler.

6|1
    2|0
  • zaten sadece vücudundan benzetirler bişeye suratın bişeye benzemiyor
    almana benzetirler genelde yazın

4|1
    0|0
    • Hakaret etme gereği duymandaki amaç ne peki?

• savun tabi itirazım yok

• Hepiniz Johnny Depp, Banderas falan ya bizi beğenmiyorlar bir git Allah aşkına.

• yav latin değil o, coğrafya kültür gereği arap demek daha mantıklı, beni de türke benzetirler memnunum bu durumdan

5|1
    0|0
  • Herkes farklı bir şey söylüyor bende anlamıyorum açıkçası :)
    Göçmen misin diyorlar , kimisi tatar mısın diyor , küçükken japon musun diyorlardı :D ağrılı olduğuma şaşırıyorlar genelde :D

0|0
    0|0
  • Şırnaklilara

0|0
    0|0
  • Türklere benzetiyorlar malum Türkiyede yaşayan Türk sayısı az genetik mirası taşıyabilmek önemli

0|0
    0|0
  • Benide genelde Latinlere benzetirler :D Çok duydum, Arjantin, Santiaglo, Meksika falan genelde. Ara sıra italyan ve İspanyol diyende oldu ama ben halis mulis Türk çocuğuyum :D

0|0
    0|0
  • Suriyelilere

0|0
    0|0
  • İranlılara ya da Kürtlere benzetirler

0|0
    0|0
  • Yunanistan göçmeni

0|0
    0|0
  • Beni hep Yunan ya da Balkanlardan zanediyorlar

0|0
    0|0
  • Ya evat benıda irlandalılara benzetiyırlar bakasın suratcagızıma senca benziyımmı. Pupumla gülerım sana şimcık latına benziyimış

1|1
    0|0
  • burnum karadenizli

0|0
    0|0
  • Hiçbiyere benzetildiğimi duymadım :D

0|0
    0|0
  • Burnumdan dolayı lazlara, genel yüz yapımdan dolayı da almanlara veya ingilizlere benzetirler

0|0
    0|0
  • Fransız erkeklerine benzeten de oldu, İtalyan erkeğine benzeten de suriye erkeğine benzeten de. kıyafete, takımlarıma göre değişiyor

0|0
    0|0
  • Las vegaslilara..

0|0
    0|0
  • Bu sitede kimse iskandinavrus ya da ingilizamerikan a benzemiyo kimse kendini kandirmasn saç boyat ben ıskandinav de tiplerinise bakin turk hariç herseye benziyosunuz kiz ayool

0|0
    0|0
  • sen endülüs ispanyollarına benziyorsun latin değil bence ve ayrıca flamenko dansını öğrenmelisin neyse konu benim ve şunu belirteyim ben kesin italyanlara benziyorum:)

1|0
    0|0
  • Bana "Sen yörük müsün?" demişlerdi. :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    115

Kızlar Ne Diyor 119

• İskandinav ve Slavlara genellikle.

0|2
    2|0
    • Ama fiziken Latinlere benzetirler. Hatta bu sebeple yabancı bir language exchange programında herkes nereli olduğumu ve melez olup olmadığımı soruyordu. Ama bence Latinler çok daha kısa oluyor.

• Portekiz-İspanyolmusun diyen çok oldu..😌

0|1
    0|0
  • Göçmenlere benzetirler daha cok zaten oyleyim

0|0
    0|0
  • soğuk memleketlere 😀
    bir kere bir tanımadığım bir amca beni rus sanmış
    ben bişiler konuştum dönüp bana türk müsün ben seni tus sandım diye şoka girdi 😂😂

0|2
    0|0
  • Açık olduğum dönemler ruslara benzetiyorlardı şimde de karadenizlilere benzetiyorlar bana sorarsan insana benziyorum ırkın bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • Trakyalilara benzeten oldu. kisa yim ama yuzum ve ten rengimden dolayyi rus a benzeten bir kac kisi oldu.

0|0
    0|0
  • Beni beyaz ten yeşil gözden ötürü avrupalılara benzeten çok olur ben ısrarla kızdığımı belli ederek Türküm derim. Bir de bunu iltifatmış gibi algılayacağımı sanıyorlar. Hatta milliyetçilik Atatürkçülük temalı tartışmalara girince sen Türk değilsin bile diyen var. Ben halbuki Bulgaristan göçmeniyim balkan savaşlarında Bulgar komitacılardan kaçmış benim ailem. Sanıyorlar ki kendileri gibi hindistan kırması değiliz ya Türk değiliz bu memlekete ne fayda geldiyse hep Muhacirlerden geldi Atatürk de bunlardandır. Egenden muhacirden adamın hası çıkar. 👊🏻

0|0
    0|0
  • Şimdi herkes yok beni avrupalılara, italyanlara, latinlere benzetirler diyorlar 😀😀hayaller ve hayatlar😂

0|0
    0|0
  • Yorumlara bakıyorum maşallah herkes çok güzel yabancılara benziyor eee o zaman yolda gördüğümüz kızlar kim merak ettim

2|0
    0|0
  • Göçmenlere

1|0
    0|0
  • Tatar

0|0
    0|0
  • Izmirlilere

0|0
    0|0
  • Batılımisin diyorlar normalde iç Anadolu bölgesindeyim doğma büyüme burası ama şive olmadığından işler karışıyor 🤣

0|0
    0|0
  • Araplara

0|0
    0|0
  • Egelııyım ya ege ya da trakyalılara benzetırler çoğunluk

0|1
    0|0
  • Karadenizlilere ve doğru :D sulak yerde yetişmişiz napcan

0|0
    0|0
  • Aynen, beni de Latinlere benzetiyorlar:)
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    1|0
  • hinte benzeten oldu güney afrika diyen oldu ne alakaysa alman sananlar cok herkes farkli birsey diyor anlamiyorumki 😂😅

0|0
    0|0
  • Uzaylılara benzetiyorlar.

1|0
    0|0
  • Yaşadığım yerde beni Lübnalılara benzetiyolar 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    99
Yükleniyor... ;