Sizi nerelilere benzetirler?

Beni vücut tipimden ve geneli buğday tenli olan Türk kadınlarından daha kavruk tenli olduğumdan dolayı Latinlere benzeten çok olmuştu yaz kış bronz malum😏

1|2
120135

En İyi Erkek Görüşü

• zaten sadece vücudundan benzetirler bişeye suratın bişeye benzemiyor
    almana benzetirler genelde yazın

5|1
    0|0
    • Hakaret etme gereği duymandaki amaç ne peki?

• savun tabi itirazım yok

• Hepiniz Johnny Depp, Banderas falan ya bizi beğenmiyorlar bir git Allah aşkına.

En İyi Kız Görüşü

• soğuk memleketlere 😀
    bir kere bir tanımadığım bir amca beni rus sanmış
    ben bişiler konuştum dönüp bana türk müsün ben seni tus sandım diye şoka girdi 😂😂

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 134

• Tamam la Şaziment, sen en iyisisin seni hep güzel karılara benzetirler, daima peşinde koşarlar anladık. 1 tane kendini övmeyen soru sormadın yanına koyayım, yürüyen egosun..

Bizi Zimbawye’lilere benzetirler.

7|1
    2|0
  • yav latin değil o, coğrafya kültür gereği arap demek daha mantıklı, beni de türke benzetirler memnunum bu durumdan

5|1
    0|0
  • Latinlere mi 😀😀 seni keklemişler
    fizigin normal ama yüzün de pek iş yok senin
    bildigin ortadogu kadinlarina benziyorsun iste arap kürt türk
    benide gören türkmüsün diye soruyo 😀

1|0
    0|0
  • Benide genelde Latinlere benzetirler :D Çok duydum, Arjantin, Santiaglo, Meksika falan genelde. Ara sıra italyan ve İspanyol diyende oldu ama ben halis mulis Türk çocuğuyum :D

0|0
    0|0
  • Ya evat benıda irlandalılara benzetiyırlar bakasın suratcagızıma senca benziyımmı. Pupumla gülerım sana şimcık latına benziyimış

1|1
    0|0
  • sen endülüs ispanyollarına benziyorsun latin değil bence ve ayrıca flamenko dansını öğrenmelisin neyse konu benim ve şunu belirteyim ben kesin italyanlara benziyorum:)

1|0
    0|0
  • Türklere benzetiyorlar malum Türkiyede yaşayan Türk sayısı az genetik mirası taşıyabilmek önemli

0|0
    0|0
  • Herkes farklı bir şey söylüyor bende anlamıyorum açıkçası :)
    Göçmen misin diyorlar , kimisi tatar mısın diyor , küçükken japon musun diyorlardı :D ağrılı olduğuma şaşırıyorlar genelde :D

0|0
    0|0
  • Bu sitede kimse iskandinavrus ya da ingilizamerikan a benzemiyo kimse kendini kandirmasn saç boyat ben ıskandinav de tiplerinise bakin turk hariç herseye benziyosunuz kiz ayool

0|0
    0|0
  • Burnumdan dolayı lazlara, genel yüz yapımdan dolayı da almanlara veya ingilizlere benzetirler

0|0
    0|0
  • Fransız erkeklerine benzeten de oldu, İtalyan erkeğine benzeten de suriye erkeğine benzeten de. kıyafete, takımlarıma göre değişiyor

0|0
    0|0
  • Lübnanlıya benzeten de oldu, yunan, italyan veyahut ispanyol olduğumu düşünen de oldu.. ama geneli Türk olduğumu hemen anlar

0|0
    0|0
  • tanıyanlar bir süre sonra bu dünyadan değilsin sen derler. Cidden. (İyi anlamda)

0|0
    0|0
  • Orta Asyalılara benzetenler oldu gözler yüzünden 😊 Sonuçta oralardan kopup geldik

0|0
    0|0
  • Suriyelilere ve japonlara hâlbuki hiç benzediğimi düşünmüyorum. Adıyamanlıyım

0|1
    0|0
  • elazığlılara benziyormusum ne alakaysa harbüki elazığlıyım

1|0
    0|0
  • Beni italyan erkeklerine benzetiyorlar şaka değil ama :)

0|0
    0|0
  • Melez olduğum için herşeye benziyorum. ten olarak esmerim. gözlerim biraz çekik. falan filan

0|0
    0|0
  • Valla beni herkes İç Anadolu insanına benzetiyor. Doğru biliyorlar. Yozgatlıyım zaten.

0|0
    0|0
  • rus, alman :D sarışın yeşil gözlü beyaz tenli olduğum için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    114

Kızlar Ne Diyor 119

• İskandinav ve Slavlara genellikle.

0|2
    2|0
    • Ama fiziken Latinlere benzetirler. Hatta bu sebeple yabancı bir language exchange programında herkes nereli olduğumu ve melez olup olmadığımı soruyordu. Ama bence Latinler çok daha kısa oluyor.

• Göçmenlere benzetirler daha cok zaten oyleyim

0|0
    0|0
  • Portekiz-İspanyolmusun diyen çok oldu..😌

0|1
    0|0
  • Trakyalilara benzeten oldu. kisa yim ama yuzum ve ten rengimden dolayyi rus a benzeten bir kac kisi oldu.

0|0
    0|0
  • Elmacik kemigim çıkık olduğu için amerikalı oyunculara benzeten oluyor ama gözlerim daha badem şeklinde olduğu için korelilere benzeten de var 😂ortaya karışık

0|0
    0|0
  • Beni ne alakaysa hintlilere benzetiyolar. O kadar çirkin miyim ya😃

0|1
    0|0
  • Bronzlaşınca beni de benzettikleri olmuştu Latin kızlarına. Ama genelde Kazak, İtalyan, Esmer Ruslara benzetiliyorum.

0|1
    0|0
  • Şimdi herkes yok beni avrupalılara, italyanlara, latinlere benzetirler diyorlar 😀😀hayaller ve hayatlar😂

0|0
    0|0
  • hinte benzeten oldu güney afrika diyen oldu ne alakaysa alman sananlar cok herkes farkli birsey diyor anlamiyorumki 😂😅

0|0
    0|0
  • benim gözler biraz çekik japon diyorlar o yüzden :D

0|0
    0|0
  • Beni beyaz ten yeşil gözden ötürü avrupalılara benzeten çok olur ben ısrarla kızdığımı belli ederek Türküm derim. Bir de bunu iltifatmış gibi algılayacağımı sanıyorlar. Hatta milliyetçilik Atatürkçülük temalı tartışmalara girince sen Türk değilsin bile diyen var. Ben halbuki Bulgaristan göçmeniyim balkan savaşlarında Bulgar komitacılardan kaçmış benim ailem. Sanıyorlar ki kendileri gibi hindistan kırması değiliz ya Türk değiliz bu memlekete ne fayda geldiyse hep Muhacirlerden geldi Atatürk de bunlardandır. Egenden muhacirden adamın hası çıkar. 👊🏻

0|0
    0|0
  • Açık olduğum dönemler ruslara benzetiyorlardı şimde de karadenizlilere benzetiyorlar bana sorarsan insana benziyorum ırkın bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • Yorumlara bakıyorum maşallah herkes çok güzel yabancılara benziyor eee o zaman yolda gördüğümüz kızlar kim merak ettim

2|0
    0|0
  • Herkese benziyorum ben simam çok tanidik genellikle yolda durdurup naber diyenler oldu ünluye bile benzettiler 😊

0|0
    0|0
  • Beni oyle bir yerliye benzeten olmadi. Ama görünüş olarak sen rockcımısın diyen çok oldu biraz giyimden dolayı.

0|0
    0|0
  • Egelııyım ya ege ya da trakyalılara benzetırler çoğunluk

0|1
    0|0
  • Esmer olmama ragmen birine kendimi rus olarak tanittim bir iki rus kelimeden sonra cocuk bir basladi türk kizlarin dedikodusunu yapmaya 😅😅

0|0
    0|0
  • yurtiçinde İzmir kızı olduğum belli de yurtdışında ispanyollara

0|0
    0|0
  • Karadenizlilere ve doğru :D sulak yerde yetişmişiz napcan

0|0
    0|0
  • Franzıza, Almana ve Türke benzetenler oldu.
    Onun dışında “güneyli bir tipin var” diyen çok oluyor. 😒

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    99
Yükleniyor...