Türkiye'de kadınların %90 kendini güzel buluyor! Sizce kadınları bu düşünceye iten en büyük etken nedir?

Türkiye'de kadınların %90 kendini güzel buluyor!
Yapılan araştırmalara göre kadınların %90 kendini güzel buluyormuş. Sizce kadınları bu düşünceye iten en büyük etken nedir?
Türkiye'de kadınların %90 kendini güzel buluyor! Sizce kadınları bu düşünceye iten en büyük etken nedir? Ben %10 kısımdayım. Allah çirkin şansımıda verirse en yakışıklısı benimdir. :D

4|0
6384

En İyi Erkek Görüşü

• %90'a değil de %10'luk kısıma odaklanmalıyız. Neden güzel olmayasınız ki. Gayet de güzelsiniz, farklılıklarımız değil midir ki bizi güzel yapan. Artık her şey tekdüze olmaya başlıyor, bunların içinden parlayanlar farklılıklarının değerini bilip onlara sarılanlardır.

2|1
    0|0
    • Valla benim 40 yaşıma kadar öğrendiğim şeylerden biri de şu: Hint erkeği hint kadınını beğenmez, Arap erkeği arap kadınını beğenmez, türk erkeği de türk kadınını beğenmez. Herkese farklı olan güzel geliyo. Ve inanır mısın Rus erkeği de rus kadınını beğenmiyo :-))) Benim İsveçli bir arkadaşım var Marcus adında bir çocuk o da benim sarışınlara şeyim kalkmaz derdi :-))) sarışınla yatmazdı adam çünkü doğduğu günden beri sarışından başka birşey görmemiş. Günde 5 bin sarışın gör 1 tane esmer gör o esmer dünya güzelidir. E bizim ülkemizde de günde 5 bin siyah saçlı görüp az sarışın olunca bunlara sarışın güzel geliyo. Yok kardeşim dilimde tüğ bitti hala anlamıyolar. Size öyle geliyo türk kadınları güzel. Ama sizin gözünüz alışmış sadece

En İyi Kız Görüşü

• öz güvenden dolayı olabilir :/

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 83

• Benim Turkiye'de gorenin donup bir daha baktigi, markette kasiyerin 'Ay goxleri ne kadar guzel' diye hayran oldugu eski sevgilim ukraynaliydi.

Hicbir zaman guzel olduguna tam olarak ikna olmaz, sureki bir kusur bulurdu kendinde.

Ona da hep derdim Turkiye'de senin gibi gorunen biri kendini Venus sanir diye.

Bizde eli yuzu duzgun addedilebilecek herkes kendini Carmen Electra saniyor genelde asiri ilgiden dolayi

0|2
    1|0
  • Erkeklerin %90'ının çirkin olmasından kaynaklıdır. Ama hakkını yememek lazım eskiye nazaran kadınlarımız pek güzel.

1|0
    0|0
  • Kadın olması zaten bir gerekçe değil mi?

Yine de kadın vat, kadın var. Kimi kadına yakışır karakterde, kimi değil...

0|0
    0|0
  • sanal ortamlardaki abazanların yoğun talebi bunun temel sebebi olabilir..
    abazan deyince hemen aklınıza çirkin kıro tipler gelmesin..
    Çok yakışıklı ve zeki erkekler de boş kaldıklarında çirkin kızlara yalakalık yapabiliyorlar, sırf onları "kolay lokma" gibi gördükleri için..
    Ve bu da o çirkin kızların çıtasını malesef çok çok yükseltiyor..

Kızlar yapmayın etmeyin, birazcık mantıklı olun.. Aynaya bakınca kendinize karşı biraz dürüst olun.. Tarafsız değerlendirin kendinizi..

0|0
    0|0
  • O yüzde 90 dan yarısı gerçekten güzel diğer yüzde 10dan da yarısı gerçekten güzel bence sende güzelsin

0|2
    0|0
  • Erkekler bu durumdayken bazen ben bile kendimi güzel buluyorum

0|0
    0|0
  • Yüzde 90 anlamsız. O istatistik de diğer milletlerin kadınlarına bakarsanız yüzde 50 yüzde 40 larda olduğunu görürsünüz. Bizimkilerde gereksiz bir özgüven var. Erkekler de kızsız kaldığından sürekli iltifat övmeler falan. Haliyle dibi tavana vuruyor. Sonra yüzde 90daki diğer güzele geçince anlıyorlar.

0|0
    0|0
  • Cok guzel bir oran vallaha sevindim demekki yuzde doksan mutlu bayanlarimizin oldugu bir ulkeyiz keske ic guzelliklerinide arastirsalardi yuzde kac cikardi acaba

0|0
    0|0
  • %90'ı güzel mi buluyor Oha mk? Bunlara ne yedirip ne içiriyorlar bu nasıl bir kafa, biraz hadlerini bilsinler. %90 mış puhaha, o zaman biz başka ülkede yaşıyoruz. Oranların tam tersi olması gerekiyordu %10 güzel bulsa kabul ederim anlaşılır bir tarafı var. %90 ney? Hala gülüyorum 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler asdfasdf

0|0
    0|0
  • Hatunlarımızı gaza getiren kekoistler sağolsun :D

0|1
    0|0
  • Annesi söylerse inanmış yaparım ama etrafındaki kim varsa yalancı sen güzelsin diye kızların totolarını kaldıran insanlar topluluğu

0|0
    0|0
  • Bu oranın kaynağı ne ki? Ben aynı düşüncede değilim yani kadınların % 90'ının kendini güzel bulduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle abazaların o çok süslü ve çoğu da samimiyetsiz cümleleridir :))

0|0
    0|0
  • Yok daha neler 🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂
    Hemde %90 🤣😂🤣

0|0
    0|0
  • Abaza erkekler.

0|0
    0|0
  • İnsan kendini beğenmese çatlar ölürmüş derdi atalar, kadınlarda öyle tabi.

0|0
    0|0
  • Abaza erkekler yüzünden

0|0
    0|0
  • özgüven bu aralar bizim türk kadınlarının özgüveni artmış olsa gerek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    63

Kızlar Ne Diyor 62

• E zaten Türkiyede kadınların %90 ı güzel. Türk erkeklerinda kafası sarıysa güzeldir zihniyeti var ondan. Ben yurt dışında yaşıyorum Türkiye denince ilk denilen şey yemekleri ve kadınları güzel ülkedir. Arapların off dediği kıza Türk erkekleri gözünün ucuyla bile bakmıyo. Azra Akın dünya güzeli seçildi türk erkekleri onun neresi güzel dedi. Sorun erkeklerimizde bıraksınlar bu sadece sarı kafalı kadın güzel kadındır zihniyetini. Türk kadınları genel olarak güzel

0|0
    0|0
  • Ben kendimi normal buluyorum. Bazen de çirkin. Bu biraz gerçekçi yaklaşmayla alakalı. Kadınlarımızın gözünü ego, kibir bürümüş. Gören bir çift gözle değil de bu duygular perdesinde bakıp göremiyorlar.

0|1
    0|0
  • Fazla ego, olabilir. Victoria Secret meleklerinin çoğu bile kendini güzel bulmadığını söylüyor.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Genetiklerimizde aşırı seksilik güzellik zariflik mükemmellik varsa napalım öyle hissederiz doğal olarak 👧🏻🍭🍭👧🏻

0|0
    0|0
  • Kendini güzel bulmak kötü birsey degil bunu kendini begenmis ego kismina tasinilirsi itici oluyor her insan kendini iyi güzel bulur öz güveni var ise önemli olan bunu ego veya baskalarini asaglayarak degil mütevazi bir sekilde iletmen veya davranmak ve abartmamak tabiki

0|0
    0|0
  • Abaza erkekler

0|1
    0|0
  • Ben %10'luk kesimdeyim.

0|0
    0|0
  • Aslında bu konu altında bir ankette sen yapabilirdin. Mini bir anket olurdu. Farkı merak ederdim.%90bana fazla geldi. bende %10 um

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmeyen çatlarmış. Sebebi bu :D

0|0
    0|0
  • Birileri üzüyor, kırıyor. Sonra kendini avutmak için elimi sallasam ellisi, cok güzelim diyorsun. Arkadaşların da aynısını diyor. Sonra kendini güzel buluyorsun.

0|0
    0|0
  • Kesinle Türk erkeklerinin nefes alsın yeter felsefesi.

0|0
    0|0
  • Ben %10'luk dilimde olduğum için bu düşünceye iten nedenleri bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Kendilerini tanimiyo insanlar çünki.

0|0
    0|0
  • Güzel olmaları

0|0
    0|0
  • %60 Ego, %40 Öz güvenden kaynaklanıyor olabilir.

1|0
    0|0
  • Ya neden kendimizi çirkin bulalım ki?

0|0
    0|0
  • Çünkü güzeller

0|0
    0|0
  • Öz güven yüzünden :))

0|0
    0|0
  • Kendinden üstün birini görememek durumu, ego, değişik huylar vs.
    Demek ki bende %10 luk kısımdayım.

0|0
    0|0
  • Öz güven patlaması

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42
Yükleniyor... ;