BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Kadınları çekici gösteren bu özelliklerden hangisi sizi de kendisine çeker?

Ben demedim bilim demiş, benim üstüme yürümeyin :DKadınları çekici gösteren bu özelliklerden hangisi sizi de kendisine çeker?Ben hemcinsimde gözlere daha çok dikkat ediyorum.
  • Dudaklar bir kadının en çekici yeri!
    A seç
  • Büyük göz bebekleri!
    B seç
  • Gülümsemek!
    C seç
  • Bembeyaz dişler!
    D seç
  • Tiz sesler!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|5
69144

En İyi Erkek Görüşü

• Sorudan ziyade benim dikkatimi çeken erkekler içim sorulmuş bir soru ama bir dünya bayan profili kadınlar için şurası burası ilgi çeker demiş. Ya ciddi bir lezbiyen sayısı var ya da bayan profilindeki erkekler sazan gibi atlamış 😂😂👍

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslinda kesinlikle gulumsemek.. fuarlara katildiim donemlerde tanistigim hostesleri hatirliyorum we tabiki calistigim katalog mankenlerini.. yuzunun cok iyi olmasina ragmen yuzu guzel olan bir cok mankene tercih edilebilir sekilde guzel gulumseyen kadinlar tanidim.. buna aura diyoruz. Kesinlikle hrpsini domino taslari gibi dusurup saatlerce kendini izlettirrbilicek kadinlardi.

2|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 143

• Yazdıklarının hiçbiri. Ben konuşması davranışları diyorum

8|2
    0|0
  • Aslında iç güzelliği. Seçenekte olmadığı için. Tabi ki gülümsemesi. Çünkü gülümseme de iç güzelliği yansıtır diye düşünüyorum.

4|1
    0|0
  • Neden burada saç yok saç şekli ve tavrı. Bana göre bir kadını en çekici gösteren şey etkileyen yani saç ve tavır. Saç şekli rengi her şey ben gülümsemeye filan bakmam. Hatta beyaz diş ne kurbanlık koyun mu alacam dişi sağlam mı diye bakayım 😂

1|0
    0|0
  • Değişiyor kadına göre bazılarının saçları dikkat çekiyor bazıları ufak bir mimiği bakışı 😏

5|0
    0|0
  • İyi yemek yapabilmesi ve elinin lezzetli olması bir kadının en etkilendiğim özelliğidir. Kaş, göz, burun, gülüş, vs gibi özellikler hiç dikkatimi çekmez.

2|0
    0|0
  • Ben senin üstüne yürümem;çünkü yaşın müsait değil. Ama sen 40 yaşında iken ben 60 olacağım. aramızdaki yaş farkı orantısal olarak azalacak. o zaman yürürüm. zaten iyice yaşlanınca bol bol yürüyüş yapmak lazım. 😎

1|0
    0|0
  • Gözler kesinlikle çok önemli ama bende ayrı bir burun çekiciliği var şöyle küçük ucu hafif kalkık yandan bakınca sigmoidal bir eğriye benzer şekilde bir kız görsem zannedersem bir süre etkisinde kalırım

1|0
    1|0
  • kadın kanaatkar muhafazakar ve itaatkar olursa insan olur aksi halde şeytan olur bu üç özellikten üçünü değil birine bile sahip kadın bulunmadığına göre nerede kadın görürsek ilk söyleyeceğimiz şey euzübesmele !

2|0
    4|0
    • Ilk iki cümleyi anladıkta itaatkar derken neye itaat? Umarım bunu sadece allah'a itaat etme manasında yazmışsındır. Yoksa erkeğe itaat diye bir şey yok. Hiç bir kitap yazmaz kadın erkeğe itaat edecek diye. Uydurma hadis cümle okuyup inanmayin

• Sillende mühürlenmiş o gayrettedir Allah.

Cahil İner alçaklığa, öz kalbine inmez,
      Vicdandan eğer dönse de, hayrından o dönmez.
      Zulmette, cehalette, adavette görünmez,
      İlgarda, sadakatte, muhabbettedir Allah.
      Bahtiyar Vahapzade

• Kalbin gözü yanmazsa görünmez göze Allah !

• Yav kadının çekiciliği diye bir şey mi var

Kadın her türlü çeker.

2|0
    0|0
  • Beni cezbeden sey karsi cinsin bana bakisi gulumsemesi yuz hatlari oyle patlican dudak hic hos durmuyor digerleri bana daha cekici geliyor

1|0
    0|0
  • Çoğu cevap yalan. Bizim millet bir kadının en çekici yeri olaraj kalça ve göğüsleri tanımlar.

2|1
    0|0
  • Hiç birisime ihtiyacım yok insan olsun yter. Herşeyin bir seviyesi var kapkara dişli biriyle de olmaz.

1|0
    0|0
  • aslında vulva ve popodur. bunlar görünmediği için benzerleri olan dudak ve memeler ilgi çeker. gülümsemek aşık olanın ilgisini çeker. çekicilik seksle ilgilidir. önce dudak sonra meme.

1|0
    1|0
  • Kelime seçimleri ve konuşurken kendine duyduğu güven.

2|0
    0|0
  • Diş gözlerle bana bakarak çekici gülümserken valla aşık olurum

1|0
    0|0
  • P*rno izlerken erkekler en çok kadının gözlerine bakarmış.

1|0
    0|0
  • Güzel gülmek her zaman önde ama büyük gözlerde beni etkiliyo

1|0
    0|0
  • Yüzü gülen insan sana mutluluk da getirir gülüşünün yanında..

1|0
    1|0
  • İnsanın gözünden başka yerine bakamıyorum konuşurken. Hedef gibi kitleniyorum gözlere. O yüzden büyük göz bebekleri daha çok ilgimi çekiyor

1|0
    0|0
  • parlak bronz olması uzun bacaklı ve gövde boyu ve bacak boyunun uyumlu olması

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    123

Kızlar Ne Diyor 68

• Kesinlike güzel gülüyor olması ve saçları diyorum..

1|0
    0|0
  • Kadinlar sadece fiziksel olarak mi var, bu ne bicim anket?
    Bana gore aura onemli. Herkese her sey uymuyor.

3|0
    0|0
  • bir kadın Güzelse şayet; her şeyiyle güzeldir :) Gülümsemesi ya da dolgun dudaklı olması vs bunlar ona sadece bir anlam yükler.. Ama kadın güzelse, zaten güzeldir :)

2|0
    0|0
  • Bilimsel olarak büyük göz bebekleri en etkili şeydir.

2|1
    0|1
  • Hemcinslerimin samimi mütebessüm hali hoşuma gider. Yapmcıklıktan uzak olsun

2|2
    0|0
  • Tebessumu.. Gulunce gozlerinin icinin gulmesi.. Benim gibi 😜😄

1|0
    0|0
  • gülümsemek karşıdaki insanın ne samimiyette olduğunu gösterir.

1|0
    0|0
  • Bembeyaz dişler. Kadin erkek farketmez beyaz diş hemen çeker dikkatimi

1|0
    0|0
  • Gözler kadının silahı gibi bir şey... Güzel bir bakışla etkilenmeyen erkek olmaz.

1|0
    0|0
  • Bence cogu kızlar gögüsleri belli olması çekici bulurlar

1|2
    0|0
  • Mutlu Kadın çekicidir zaten ama gerçek Bir tebessüm le daha çekici olabilir.

1|0
    0|0
  • kesinlikle bir kadının gülümsemesi çok önemli. mutluluk saçması ve umut dolu olmalı

1|0
    0|0
  • Dudaklar bir kadının en çekici yeri!
    Dolgun dudaklara sahip olmak isterdim.

1|0
    1|0
  • Zeka, davranislar, Gülümseme, büyük gözler ve dudaklar😊

1|1
    0|0
  • Ahlak ve karaktet bence ve bu iki ciks icinde gecerli

1|0
    0|0
  • Bence bakımlı dişler ve ses tonu her zaman önde gelir.

1|0
    0|0
  • Erkekler sevdikleri kadınjn dudaklarına bakarak konuşuyor

1|0
    1|0
  • Hepsi 😂😂 en ince detayları bir araya getirmişsiniz 👍🏻

1|0
    0|0
  • Kadınlar niye yorum yapıyor yaa😂😂

1|5
    0|0
  • Poposu