Cilt Lekelerinden Arınalım! Cildinizi Porselen Gibi Yapacak Doğal Yöntemlerimle Geldim ✌

Ciltteki lekeler için pahalı yöntemler dışında evinizde bulunan bazı şeyler ile düzeltmeniz mümkün işte aşağıda sizler için sıralıyorum...
3 3

Pamuk Gibi ve Bakımlı Ayaklara Sahip Olmak İçin Önerilerimi Sıraladım 🦶✨

Pedikür yaptırmıyorsanız bile bunları yaparak bakımlı ayaklara sahip olmanız mümkün.✌ Buyurunuz Efenim ⬇ Düzenli Olarak Suda bekletin...
8 5

Sağlıklı ve Parlak Görünümlü Bir Cilt İçin Neler Yapabiliriz?

Sağlıklı ve Parlak görünümlü cilt için aşağıdaki adımları takip edebilirsin: 1. Cildini düzenli olarak temizle: Sabah ve akşam olmak...
3 2

Cildinizi Pürüzsüzleştirmenin Yollarını Açıklıyorum!

Yüzünüzü pürüzsüz yapmanın 3 yolu! 1. Yüzünüzü sabah akşam temizleyin: Makyaj yapmasanız bile yüzünüzü temizleyin. Makyajsız dışarı...
11 7

Soğuk Duşun 6 Faydasıyla Bedeninize Can Verin!

Soğuk Su İle Duş Almanın 6 Faydası 1. Canlandırıcı Etki: Soğuk su ile duş almak, vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak canlandırıcı...
2 9

Tırnağı Uzatmanın 4 Kolay Yolu

Tırnaklarınızın kısa sürede uzamasını sağlayacak 4 tavsiye. 1. Yöntem: Tırnağınıza Limon sürün Tırnaklarınıza limon sürmek tırnağınızı...
1 2

Daha Genç ve Güzel Görünen Ellere Sahip Olmak İçin Tavsiyelerim 💅

Elleriniz en az yüzünüz kadar yaşınızı ele verir, bu yüzden ellerinize de en az yüzünüz kadar bakım yapmanız gerekiyor. Size aşağıda...
14 9

Ne kadar parfüm sıkarsam sıkayım uçuyor ve kalıcı olmuyor?

Normalde pek parfüm kullanmayı sevmem. Temiz kokmak daha çok hoşuma gidiyor. Artık parfüm kullanmaya başlamak istiyorum ama sıktığım...
1 4

Göğüslerim çocuk yapınca illa büyüyecek mi?

şu an zaten fazla büyükler bedenime göre, çocuk yapınca daha da mi büyüyecekler? 165 boy 90c beden
2 31

Bu Sivilce durumunu içinizde yaşayan var mı?

19 yaşındayım vücudum yağlı bir yapıya sahip falan değil ama göğsümde ve ensemde çok sivice var ve normal sivilce gibi değil hafif şişik...
2 4

En çekici yeriniz neresi?

En çekici yeriniz neresi? ❤️‍🔥 #orkide
6 18

Bu fotoda kaç gösteriyorum sizce?

yaşımdan küçük gösteriyor muyum?
11 43

Sizce gece tırnak alınır mı?

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlunun dediğine göre temizliğin vakti yokmuş ve gece de tırnak alınır diyor. Sizce öyle mi?
7 1

Erkekler sıradan kızlara sorar mısınız?

Hoşlandığım çocuk tıraş olmuş nasıl olmuş diye bana sordu onemsediginiz kişilere mi sorarsınız yoksa arkadaşlarınıza bile mi
0 5

Barbara Palvin mi daha güzel yoksa Gülşen Bubikoğlu mu?

Yüz olarak değerlendirelim
1 4

Öne Çıkanlar

En iyi kolajen markası hangisidir?

30'lu yaşlarıma girdim artık, kırışıklıklarım için kremler kullanmaya başlamamı söyledi arkadaşlarım. Bu nedenle en iyi kolajen markası...
21 8

Tom Ford Black Orchid nasıl bir parfüm?

Tom Ford Black Orchid erkek de güzel bir parfüm mü? İçeriği de şöyleymiş; bergamot, siyah kuşüzümü, black truffle ve ylang, koyu,...
4 2

En çekici kadın parfümleri hangileri?

sizi büyüleyen en çekici kadın parfümleri hangisi
3 6

Tom Ford Lost Cherry kullanan var mı?

Tom Ford Lost Cherry kullanan var mı? Kokusu nasıl sizce, önerir misiniz?
1 4

Tom ford velvet orchid çekici bir koku mu?

Tom Ford Velvet Orchid yorum ve fikirleriniz nedir, önerir misiniz bu kokuyu?
5 5

Sizce TF Tobacco Vanille mi, White Patchouli mi, Bitter Peach mi sıkayım?

3'ü arasında kaldım. Tom ford bitter peach yorumlarınız neler? Güzel parfüm mü?
2 4

Beğenilen bir kadın nasıl olunur?

Beğenilen güzel bir kadın olmak mümkün mü? Yaş olmuş 30
38 84

Sizce cildiye mi yoksa güzellik salonu mu?

Merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım yanaklarımda gördüğünüz gibi böyle akneler var cildim çok kuru genelde sivilce çıkmazdı ama fondötenden...
62 28

Dökülen saçlarım için hangi şampuanı kullanmalıyım?

Saçlarım çok dökülüyor kan değerlerime de baktırdım D vitamini eksik dedi doktor hap yazdı 2 haftadır kullanıyorum ama yine de dökülüyor...
26 14
YÜKLENİYOR...