Göğüslerimi nasıl büyüyebilirim?

75 giyiyorum nasıl büyür bunlar?

1|1
1450

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• Elleyince buyuyormus ama kalici mi bilmem shshsiddh Silkon da yaptirabilirsin bu da farkli bir cozum

3|1
    0|0
    • Kilo alsam peki büyür mü

• Dhdjd 20 yaşımdayım büyür mü sence

• Gous buyume yasi kaca kadar suruyor bilmiyorum ama ergenlik çağı 21 22 yasina kadar suruyordu 80 olur diye düşünüyorum zorlarsak 85 shshshshs

• Çocuğu olunca büyüyor zaten bayanların. Çok büyük olursada sarkma yapıyor.
    Bence seninkisi çok ideal böyle bir ihtiyacın yok.

0|1
    0|0
  • 75 normal gözüküyor büyük meme iğrenç geliyor bana bilmiyorum neden büyütmek istediğini. içi kan ve yağ dolu bir hazne ve büyük meme nin hiç bir hissi yok. İlla büyütmek istiyorsan doğal bir yöntem olarak hormonlarını şahlandırmayı dene ve masaj yap

0|0
    1|0
    • Hormonları şahlandırmak ne

• Teşekkür ederim :)

• Ne demek :) iyi şanslar. Bu arada büyük memeli bir arkadaş ilk yorumumu beğenmemiş. sen + larsan bir Xper ini alırım

• yatmadan önce gözleri kapatıyorsun eller memeleri kavramış şekilde evrene büyüsünler bir zahmet böyle kimse beğenmez amerikan olmaz bunlarla vsdiyorsun biraz sıvazlayıp uyuyorsun gün içinde bol su içiyorsun falan filan büyürmü bilmemde birine anlatırsın güler eğlenir :D

0|0
    0|0
  • 22 23 yasına kadar daha büyürler kendiliğinden takma.. birçok kızın 20sindne sonra asıl oturuyor bedeni. 23unde hala küçüklerse senin için o zaman düşünürsün her yolu..

0|0
    0|0
  • Anne olunca büyür

0|0
    0|0
  • Masaj ile olabılır

0|0
    0|0
  • sporla

0|0
    0|0
  • Hergün onlarca soru soruyorlar biraz araştırmak yerine soru sormak daha kolay geliyor galiba ama ynede göğüs büyütücü egsersizler yapmalısın ve spor

0|0
    0|0
  • ellet 😂

0|1
    0|1
  • Burak boyle iyi

0|0
    0|0
  • profesyonel görüş al masaj falan belki işe yarar

0|0
    0|0
  • Büyümez

0|0
    0|0
  • En kucugu mu oluyor o

0|0
    0|0
  • bilsem söylicem artık

0|0
    0|0
  • Yani avuç içinle ovalayarak büyüyor diye duydum

0|0
    0|0
  • ne için? ne fark ediyor? erkekler sevmez diye mi? hayati erkeklere göre yasamayin artik -_-

1|0
    0|0
  • büyürse sarkar daha büyümezler

0|0
    0|0
  • Küçük daha iyi

1|0
    0|0
  • genelde büyütmek isteyen kızlara söylediğin beden yakışıyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor... ;