Nolur çok acil yardım, ayaklarımla başım dertte?

Nolur çok acil yardım, ayaklarımla başım dertte?

Hoşlandığım çocuk bugün ellere ve ayaklara ilgi duyduğunu söyledi😭😭😭 ve bu cuma Doğum günümde yüksek ihtimalle benimkileri görecek çok kötü hissediyorum ya çünkü hep erkek gibi ayaklarım var diye üzülüyordum şimdi korktuğum da başıma geldi. Özellikle kızlar bakım falan Önerin lütfen, cumaya kadar adam olur mu sizce ayaklarım😭😭 erkeklere şunu sormak istiyorum çok mu kötü ☹️☹️ Yani bu yüzden sizce benden soğur mu☹️

0|1
2143

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ayaklarınla riske gime, karakterinle yüz güzelliğinle falan şansını dene...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Toynak bu bildiğin bxhdh

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Milletin ayagi sakat kezban hanimimiz erkegine ayak begendircek offfof insanlarcok degisiyo cidden derdine bak ya vah vah

3|0
    2|0
    • Milletin gözleri kör, binlerce Kezban boya badana ile bakışlarını daha etkili hale getirmeye çalışıyor.. insanlık bence de git gide boktanlaşıyor.. bu yorumunu dikkate alcam.

• Ayakların güzel ki.

1|0
    0|0
  • cok kötü değil

1|0
    0|0
  • Kaç kilometrede ayaklar 😀 hor kullanmışsın. Ağırlığına dayanamamış evrim geçirmişler. Yanlış anlama ama kilo vermen lazım. yazık ayaklarına

0|0
    0|0
  • Ayağından dolayı olmayacaksa olmasın zaten. Kaldı ki ayağın çok kötü değil biraz büyük görünüyor, sanırım o da uzun boylu olman ile alakalı?

0|0
    0|0
    • 1.63 boyum 38 numara ayaklarım da, ama çok kaba görünüyor😒 Bilmiyorum bu yüzden soğumasını istemem ya zaten takıntım vardı valla çok üzülürüm

• Teşekkür ederim valla için rahatladı 😄

• açık renk oje sür daha hoş gözükür

1|0
    0|0
  • Sogumaz merak etme o kadar takmaz ;) ;)

1|0
    0|0
  • el ve ayak demiş.. ellerin güzelse ellerini gözüne sok ayagına da çorap giy.. o ayaklarını adam etmeden de yanında corapsız gezme.. :)

0|0
    0|0
  • kadınların ayaklarını sevmiyorum. uzaylı gibi geliyolar bana ayak kısımları

0|0
    0|0
  • Tırnaklarının etrafı ve şekli çok kötü.. Hele oje renk seçimin berbat sanırsın çekiçle vurmuşlarda morarmış gibi.. Cidden iyi diyenler göz doktora gitmeli... Malesef

0|0
    1|0
  • İşiniz gücünüz faşihelik, başka birşey değil

0|1
    1|0
  • Bende devel ve ayaklara ilgi var...
    Seninkiler iyi değil kötüde değik amaa bakım istiyor cook acil bakım yaparsan olucak😊

0|0
    0|0
  • biraz kalın düz tırnaklarda kısa hoş değil pipim kalkmaz yani buna

0|0
    0|0
  • Yaşın eğer Küçükse bu ayaklar bildiğin akşama kadar gezmiş sonra da leğene koyma kıvamına getirmiş Koca Hacı Teyze ayakları gibi olmuş 😅

1|0
    0|0
    • Evet bugün çok yürüdüm 😒 23 yaşım ama zaten normalde de öyle zarif değiller ki

• Sevgiliyle ayak ne alaka? Yani sevgilinin ayaklarla derdi ne?

• Adam olabilir

0|0
    0|0
  • Ayaklara ilgi duymak nedir anasını satayım. O nasıl bişey la. Vücutta bir sürü uzuv var sen git ayağa ilgi duy.

0|0
    0|0
  • Ayı ayağı mı o?

0|0
    0|0
  • Bunu bile opup basina koyacak sapiklar var 😂

0|0
    0|0
  • Abim futbolcu onun ayağı seninkinden sağlam a6q 😁

0|0
    2|0
  • Alt tarafı ayak be amma büyüttün

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 20

• Ojelerini degistir, tenine uygun pembe veya kirmizi yap. Uclarini duzelt ve krem sur..

1|0
    0|0
  • Seni beğenen böyle beğensin bence

1|1
    0|0
  • Tatlım eczanelerde ayaklar için buharlı birşeyler var onu yap birde oje rengini değiştir kırmızı sur bence

1|0
    0|0
  • Metalik bordo oje ve pedikür

1|0
    0|0
  • Bu kadar basit şeylere takılan erkekten ne hayır bekliyorsun üzme kendini saçma sapan şeyler için

1|0
    0|0
  • Saçmalama ya defolsun soğursa

0|1
    0|0
  • Ayakların kötü değil dert etme

1|0
    0|0
  • Ayaklarinin nesi var anlamadim? Gayet iyiler

1|0
    0|0
  • Ayaklarin guzel

0|0
    0|0
  • Manikure git ojeyide sen sürme. d

1|0
    0|0
  • Kız bu kadar kafana takma

1|0
    0|0
  • Bakımlı zaten ayağını inceltemeyiz yani

0|0
    0|0
  • Yoo guzel bence kötü degil

0|0
    0|0
  • Ayak bu ne kadar güzel olabilr ki

0|0
    0|0
  • Pedikür der susarim

0|0
    0|0
  • Çok çirkin

0|0
    0|0
    • Aynen öyle

• Dur ben yarın bir gidiyim en iyisi

• Manikür demişim yalnız 😂😂 pedikür. Ben hep kendim yapıyom valla hiç kuafore para vermedim manikür pedikür için

• Öpülür hic yoktan ten rengi sari ve oje kurtarmış

0|0
    0|0
  • Altı üstü ayak ya ne malsiniz mk

0|0
    0|0
  • Bşy yok ki ayağında oje renginin iğrençliği zevksizliği dışında bir problem yok

0|0
    0|0
  • Gayet güzel ayakların var canım bakımını yap yeter ben bayıldım çok kibar ojede çok tatlı🤗

1|0
    0|0
Yükleniyor...