Bazıları şanslı doğar! Senin tüylerden yana şansın nasıl?

Sanılanın aksine tüylerimizin kalınlığı, rengi, uzama hızı; hepsi genlerimize ve hormonlarımıza bağlı…

• Ben şanslı olanlardanım, tüylerim ince ve açık renk
    A seç
  • Pek şanslı değilim ve güzellik salonlarından hiç hoşlanmıyorum. Yok mu derdime bir çare?
    B seç
  • Benimkiler hemen uzar; onların hızıyla kapışacak bir yöntem istiyorum…
    C seç
  • Tıraş oluyorum ve kalınlaşma, hızlı uzama gibi sorunlar yaşamıyorum.
    D seç
  • Tüylerimi olduğu gibi kabul ediyorum; gerçek şansın acısız bir şekilde pürüzsüz bir cilde kavuşmak olduğunu düşünüyorum!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
Bu anket erkek oylarına kapalı
Kızım

18|5
220

En İyi Kız Görüşü

• "Hayattaki şansım" capsleri beni örnek alarak meydana çıkmış gibi. Hiç şanslı değilim. Bakıma dünyanın parasını vermek de istemiyorum. Yaz da gelmişken "Ne yapacağım" derdine düştüm.

8|5
    3|1
    • Venus Breeze ile dert yok, acı yok, sert kimyasal yok. :) Venus Breeze'in entegre jel barları sayesinde sert kimyasaldan uzak, sabuna gerek kalmadan istenmeyen tüylerden kurtulabilirsin. Sormak istediğin bir soru olursa biz buradayız. ✌️

• cok tesekkurler :)

Hayalindeki Pürüzsüzlüğe Zahmetsiz Kavuşmanın Yollarını Keşfet!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 219

• Kendimi ve tüylerimi seviyorum. Almiycam almiycam, tüyler benim değil mi? Almiycam.

Şak bi' yana, tıraşa karşı ön yargımı kırdığımdan beri kafam rahat. Kendimi sizin kollarınıza emanet ettim😕

15|8
    21|4
    • Tıraş pürüzsüz yapmıyor ama

• @semachann13 editör ya da diğer yetkiler para kazandırmıyor. Bilgilerimizi aktardığımız için yönetimin verdiģi unvanlar bunlar.

• @KediEzgi editörler yorum kaldıramaz, modlar gizler ve adminler kural ihlali olarak görürse kaldırır.

• Tüylerimden memnunum ama acısız bir yönteme "hayır" diyemem. :)

3|6
    2|0
  • İnce tüylerim var. Eskiden tıraş bıçağından korkardım ama aylardır tıraş bıçağı kullanıyorum.

5|3
    4|1
    • Tıraş bıçağından korkulmasına gerek yok. :) Tıraş bilindiğinin aksine tüylerin kalınlaşması ve sertleşmesine neden olmuyor. Tüylerin uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Bacaklarını ne kadar tıraş edersen et tüylerin daha kalın çıkmıyor. Yalnızca tüyler yeniden uzamaya başladığında daha kalın çıkıyorlarmış gibi görünür. Güle güle kullan. ✌️

• Bir süredir hormonlarımdan dolayı tüylerimin çıkış hızında ciddi bir artış var. Daha acısız ve kolay bir yöntem ararken anketinizi gördüm. Deneyeceğim mutlaka. :)

4|4
    4|1
  • Ben şanslı olanlardanım, tüylerim ince ve açık renk.

0|1
    0|0
  • Ben şanslı olanlardanım tüylerim ince ve açık renk sorun yaşamıyorum o yüzden..
    Zaten hiç jilette kullanmadım Epilatörle alıyorum memnunum..

0|2
    3|0
  • Ah benim tüylerim çok hızlı uzuyor. Ne yöntem denersem deneyeyim çabucak uzuyor. Yok mu bir çare?

2|2
    3|2
  • Tüyleri az olan kişilerdenim. O yüzden sir ağda kullanıyorum. Ama yazın ağdalık olmayınca ve almam gerekince buradaki yorumlardan yola çıkarak Gillete-Venus kullandım. Küçük olması, her yere rahat konabilmesi, ve özellikle bacakları alırken jiletin ağız kısmının dalamaması çok güzel. İlk aldığımda 1 haftada çıktı ve sert çıktı. Ondan sonraları daha geç çıkmaya başladı. Kısacası ben memnun kaldım.

1|0
    0|0
    • Selam! Yorumlarını paylaştığın ve bizi tercih ettiğin için teşekkür ederiz.✌️ 💕

• Hormonsal olarak tüylerim çok hızlı ve kalın çıkıyor. Ağda yapmak her zaman benim için çok can yakıcı olmuştur. Bu yüzden acısız bir yol arıyordum. Diğer jiletler pürüzsüz yapamıyor ve kesikler oluşuyor. Bu yüzden son olarak Gillete-Venüs kullanmaya başladım. Ve gerçekten çok memnunum.

1|0
    0|0
  • Her çıktığında yapıştırıyorum ağdayı. Şans Mans yok

1|5
    0|0
  • Jiletle aldıkça kararma yapıyor cildimde. Malesef jilet kullanamıyorum.
    8 aylık hamileyim. Bikini bölgeme erişip, bir aylık güzel bir temizlik yapmak en büyük temennim.
    Bilirisiniz belki, gebelikte kan dolaşımı en az 25 lt arttığı için hassasiyette o kadar artıyor.
    Lokal anastezi için (uyuşup acısız alım için) emla krem aradım 120 tl Şu an fiyatı. Malesef ki bir tüp yetmiyor hiç bir kadına yogurt gibi bol bol sürülecekmiş ve streç filmle 2 saat hava almadan bekletilecekmiş.
    Oda bebeğe rahmin yoluyla etki yaptığı için kullanamıyorum.
    Acı istemiyorum , cildimde kararma ve tüylerimde artış, kalınlaşma istemiyorum. Durum böyle olunca çaresizm😑 şimdi dopum yapsam, Ebeler alay eder diye korkuyorum.

0|1
    0|0
    • Sanırım bende sennle aynı şeyleri yaşamaya kuvvetli bir adayım. Tüylerim aşırı hızlı uzuyor. Sanırım önce lazer sonra bebek olarak bir sıralama yapacağım. Jilet aşırı kararma ve kaşıntı yapıyor

• Teşekkürler, Gillete-Venus.
      Jiletten başka çarem kalmadı. Gebeliğimin son ayındayım ve ürününü kullanmaya başladım.
      Bacak ya da koltuk altında pek fazla tüyüm yoktu fakat bikini bölgemden kurtulmak zorundaydım.
      Sayende başardım.

• Güle güle kullan, memnun kalmana sevindik. :)

• Bu konuda şansım yok evrim teorisine kanıt gibiyim galiba 😄😄

4|2
    0|0
  • Tüylerim yok denecek kadar az.

O değilde yaşım 12 falandı o zamanlar hep kolumda kıl çıksın isterdim. Bizim bur tane asuman teyzemiz vardı (komşu) onun kolu kıllıydı ve o kadar yakışırdı ki anlatamam. Hep onun gibi olmak istiyordum o yaşlarda, şimdi aklıma getirdiniz pek güldüm. 😂

0|1
    1|2
  • Venüs breeze mor olanı çok seviyorum. Hayatım boyunca ağdalı hiç mantıklı bulamadım yapış yapış acıya dayanıklıyımdır ama gerçekten gereksiz. Alın bir gilette keyfinize bakın. Bütün kız kardeşlerime öneriyorum 😘

1|0
    0|0
  • 2 yıldır jiletle alıyorum ne bir kalınlaşma ne bir çıkma hızında artık gördüm ki esmer ve tüylerimi almadan önce daha sık ve kalın olmasına rağmen. garip ama benim tüylerimi inceltti ve azalttı. ağda ile vücudumu sarkıtmak, boşu boşuna acı, kızarıklık çekmek yerine böylesi daha iyi

0|0
    0|0
    • Selam! Öncelikle bizi tercih ettiğin için teşekkürler. Zaten tıraş bilindiğinin aksine tüylerin kalınlaşması ve sertleşmesine neden olmuyor. Tüylerin uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Bacaklarını ne kadar tıraş edersen et tüylerin daha kalın çıkmıyor. Yalnızca tüyler yeniden uzamaya başladığında daha kalın çıkıyorlarmış gibi görünür. Güle güle kullan. :)

• Ağda kullanıyorum cildim çok hassas ve sanırım ne kullanırsam kullanayım bugüne kadar tüyler uzarken kaşıntı ve kabarma yaptı. Pudra ve bebe yağı kullanmayı deneyeceğim.

0|1
    1|0
  • Sansliyim çok şükür.

2|1
    1|0
  • Tüylerin ince ve açık renk olması iyi değil yalnız:) Lazer epilasyon işe yaramıyor bu tip tüylerde ve diğer yöntemlere tabii her seferinde sövüyorsun içinden.

0|0
    0|0
  • Ağdayı kullanmayı seviyorum ama bazı durumlarda tıraş yapıyorum acelem vars a

0|1
    0|0
  • iç jilet kullanmadım ama almazsam erkek bacağı tanımı vücut buluyor benim gibi nadide bir kadın için çok acı verici..
    keşke annem gibi olsaydım çok canm yanıyor anne;(

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    199
Yükleniyor... ;