ZAHMETSİZ GÜZELLİK

Kızlar Buraya! Tüylerden Kurtulurken Senin İçin En Önemli Öncelik Hangisi?

Biz kızlar için tüylerimizden kurtulmak başlı başına bir savaş, mesai, sanat! Tüylerden kurtulurken senin önem verdiğin hangisi? Kızlar Buraya! Tüylerden Kurtulurken Senin İçin En Önemli Öncelik Hangisi?
  • Kızlar Buraya! Tüylerden Kurtulurken Senin İçin En Önemli Öncelik Hangisi?Eğlence beklemez! Kolay ve hızlı bir şekilde halledip hemen dışarı çıkabilmeliyim...
    A seç
  • Kızlar Buraya! Tüylerden Kurtulurken Senin İçin En Önemli Öncelik Hangisi?Sonuç kesinlikle pürüzsüz, yumuşacık olmalı!
    B seç
  • Kızlar Buraya! Tüylerden Kurtulurken Senin İçin En Önemli Öncelik Hangisi?Bütün zamanımı ve paramı güzellik salonlarına vermek istemem…
    C seç
  • Kızlar Buraya! Tüylerden Kurtulurken Senin İçin En Önemli Öncelik Hangisi?Cildim kesinlikle o sert kimyasal maddelere maruz kalmamalı.
    D seç
  • Kızlar Buraya! Tüylerden Kurtulurken Senin İçin En Önemli Öncelik Hangisi?Yalvarırım canım acımasın!!! :(
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

18|3
246

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 246

• Pürüzsüz ve ağrısız yöntemleri kullanıyorum. Kışın ağda kullansamda yazın jilet kullanırım. Venüs breeze denedim çok memnun kaldım. Neden bilmiyorum ama çantamda da venüs snap var onun o minnak kutusu beni benden alıyor. :))

10|3
    26|8
  • Kolayca halledip dışarı çıkabilmeliyim! Özellikle kuaförde vs ağda yaptırmak tam bir işkence. Elin kadını her tarafını elliyor hiç hoşlanmıyorum. Kendim jilet kullanıyorum. Bu venüsü kullanmıştım bıçak sayısı fazla olduğundan mıdır bilmiyorum, çok pürüssüz kesiyor. Normal jilet gibi değil. Bir de çok şık kutusu var. Önemli anlar için kenarda bulunması gereken bir ürün.

12|4
    20|3
    • Peki tüyü daha fazla arttırıyor mu

• Kızlar niye eksiliyor anlamadım jilet aln kız sanki yiyecek sizi

• Kızlar, kıllarının uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Çoğunlukla tüyler ayda 0.5 cm uzuyor ve bu vücudunun sağlıklı ve olması gerekeni yaptığını gösterir. Pürüzsüz cilde sahip olmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz. @zeynep163 @selinlinkli

• Acı olmasa çok şahane olurdu, ömrümden ömür gidiyor ağda yüzünden. Yandım allah diye bağırasım geliyor :) Her şeyine dayanıyorsun da o yarım saat o acıyla geçen süreye dayanmak çok zor.

14|7
    10|6
  • Pratiklik çok önemli aslında. Yazın öyle acil durumlarda dışarı çıkman gerektiğinde iki saat ağdayla mı uğraşılır.:. Ben de jilet kullanıyorum açıkçası.

16|2
    21|6
    • Jilet pürüzlü bırakmıyor mu kısa tüyler alınmıyor diye biliyorum tahriş ediyor birde

• @bayanmörfy selam! Venus Breeze'in entegre jel barları sayesinde cildin tahriş olmaz ve pürüzsüz bir tene kavuşabilirsin.

• @takma1234 kıllarının uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Çoğunlukla tüyler ayda 0.5 cm uzuyor. Bu vücudunun sağlıklı ve olması gerekeni yaptığını gösterir.

• D şıkkındaki gife güldüm :) Ağdayı görünce aynen öyle bir surat ifadem oluyor yeminlen. Kimyasal da evet ayrıca bir sorun.. Cildi tahriş ediyor, kıpkırmızı ediyor. Evde doğal ağda yapsan o da şekerli, tüyleri çoğaltıyor. Yani hayat kadınsan çok zor bea.

4|1
    0|0
    • Sert kimyasal içermeyen Venus'u deneyebilirsin. Venus Breeze'in entegre jel barları sayesinde cildin tahriş olmuyor ve pürüzsüz cilde kavuşabiliyorsun. :)

• Bu konuda doğuştan şanslıyım. Bu güne kadar hep ağda yaptım ve 2-3 ayda bir oda seyrek tüyler çıkıyor. Ayrıca doğuştan açık tene ve kızıl pigmentlere sahibim, bu yüzden çıkan da pek belli olmuyor. :) Kısaca Gilette-Venüs kullanmadım. :)

15|9
    26|6
  • Pürüzsüz olmalı ama acımasın da. Bir de çok geç ve az çıksın. Çok şey mi istiyorum? :)

21|6
    9|2
  • Kışın sıcak tutuyor, niye alayım =/

Venüs breeze acil durumların kurtarıcısı olduğu kesin ama💛

27|10
    42|12
  • Canımı acıtan ağda veya ağda bantlarını asla kullanmıyorum. Hem kararma yapıyor hem de çok sıkıntılı bir işlem.

6|5
    18|2
  • Sonuc kesinlikle pürüssüz ve yumuşacık olmalı bakıma harcadığım paraya acımam kıldan tüyden nefret ederim

6|4
    0|0
  • En önemli olan hız ve pürüzsüzlük. Sevgilimle buluşacağım misal, ufacık tüyler için ağda yapamayacağıma göre hızlı bir yöntem tercih ederim.

1|2
    1|1
  • Kıl tüy derdinden nefret ediyorum. Hem zaman, hem para, hem acı... Öf :(

3|1
    0|0
  • Benim canım tatlıdır! Her ay çektiğimiz o felaket acı olmasa çok süper olurdu. Yaz da geliyorken acısız bir yol bulmak süper olur.

3|0
    0|0
  • Benim için önemli olan pürüzsüz olması. Özellikle etek giyeceksem pütür pütür bir görüntüden nefret ederim.

2|0
    1|0
  • Aceleciyim ben, Uzun uğraşlara gelemem. Daha dün Gilette ile kurtuldum tüylerimden üstüne denk geldiniz :D.

1|0
    1|0
  • Acı ve agda sonrasi kizariklik 😕😕

1|0
    1|0
  • Acelen varsa bu hemen çok pratik.

0|0
    3|0
  • bende kimyasal duyarlılık var bazen basit bir nemlendirici krem bile rahatsız edici sonuçlar doğurabiliyor bu yüzden şu ev tipi lazer epilasyon cihazlarından bir tane kullanıyorum hem zahmetsiz hem acısız hemde zamanla tüyler tamamen yok oluyor ama o tip aletler normal epilasyonlara göre çok pahalı ve her cilt tipi için uygun değil

0|0
    1|0
    • Selam! Venus kadınların doğal kıvrımları için özel olarak tasarlandı. Sert kimyasal içermeyen Venus'u acısız ve hızlı yöntem için deneyebilirsin.

• İlerleyen yaşlarda tüylerin azalması hatta yok denecek kadar az olması için her zaman ağda diyorum😊 hem pratik hem de uzun süre çıkmıyor tüyler. diğer işlemler ağda kadar parlaklık vermez vücuda

6|3
    0|1
  • Yıllardır sir ağda kullanıyorum. Kıl konusunda şanslı olan gruptanım. Sir ağda yaptırırım daha sonra 3-4 aydı bir yaptırırım. Çıkanda varla yok arası ama ben çok kıldan tüyden hoşlanmadığım için gidiyorum sadece. Gillette Venüs tarzı şeyler kıl köklerini daha çok besler diye biliyorum o yüzden kullanmayı tercih etmiyorum.

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    226
Yükleniyor...