Euphoria dizisi ile ünlü olan renkli ve simli makyajlar sizce nasıl duruyor?

Simli1Far
Dizide tüm kızlar günlük hayatta bu şekilde makyaj yapıyorlar. Çoook güzel duruyor ama ben günlük makyajda kullanamazdım herhalde. Belki partilerde falan. Sen kullanır mıydın?
Euphoria dizisi ile ünlü olan renkli ve simli makyajlar sizce nasıl duruyor?