Cilt çatlağı olanlar baksınnnn?

+5Xper
Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba cildimde ne zaman oluştuğunu dahi bilmediğim çatlaklar mevcut. Şu an vücudumda bulunan çatlaklar annemde aynı kısımlarda daha derin biçimde mevcut ! Galiba bizde genetik ve annem kendisinde olmasına rağmen benim için önlem almamış neyse... sanırım bunun %100 etkili bi çözümü yok ama çoğu insanın bu konudan muzdarip olduğunu düşğndüğüm için size kullanıp çok memnun kaldığım 2 üründen bahsedicem. Öncelikle benim çatlaklarım yeni oluşmuş olmamasına rağmen baya fayda gördüm 1. si oshea jel selilüt ve çatlak karşıtı jel bu ürünü banyodan sonra ilk kullandığımda aşırı yandı dayanamam diye düşündüm ama daha sonra alışıyorsunuz işe yarıyacağını düşünüp keyif bile aldım ben. Bu ürünü sorunlu bölgeleri kabak lifiyle keseleyip soğuk suyla duruladım her gün 1 kez. Her gün soğuk su işi uğraştırıcı ama kan dolaşımına etkili, zaten hızlı emilen yapısı var bunu gün ortasında kullandım gece yatarken ise tekrar temizlediğim vücuda , çoğumuzun bildiği bio-oil i sürdüm bu şekilde 2 ayım dolacak tamamen geçirmez ama zaten ömrümüzün sonuna kadar nemlendirmek zorunda olduğumuzu düşünerek her gün ve uzun süreli kullanım yapmalıyız sabır gerekiyor. Bacaklarıma bakasım gelmezken dizimde bile varken (hâla var ama inceldi) şimdi gözle görülür sadece diz arkasında 4 çizgi şeklinde mevcut diğerleri tamamen kaybolmadı ama farkedilmiyo umarım faydalı olur hepimiz kusurlarımızla güzeliz ❤️‍🔥
Cilt çatlağı olanlar baksınnnn?
1
2
Görüşünü yaz