Goz alti morluklari hayatımı mahvetti tavsiye?

yasinhd
Selamlar. Arkadaslar lutfen beni iyi dinleyin ve tum deneyimlerinizi aktarin.
Yaşım 18 ve çocukluğumdan beri içine kapanık birisiyim. Zar zor ısınırım insanlara.

Lisede resmen kendimi tanıdım. Sınıf arkadaşlarım (sözde arkadaşlar) benimle sürekli dalga geçiyorlardi. Torbacı misin? Gözlerin niye mosmor la yasin? Gibi. Hiç unutmadigim şey şu, yeni öğretmen gelmişti herkes tanışıyor falan. Sıra bana geldi ismimi ve soyismimi söyledikten sonra sınıf öğretmene dediler ki " o da bizim sınıfın torbacisi hocam". O gün eve gittim öyle bir ağladım ki. Anlamıyorum abi aynaya bakıyorum morluk aşırı az o da normal yani. Beyin dalga geçiyor herhalde. Neyse bu olayın ozetiydi. Artık insanlara bakış açım değişti. Hiçbir kimseye güvenemiyorum. Hiçbir kimseyle konuşmuyorum. Arkadaşım yok istemiyorum. Sosyal fobim çoğaldı. Sürekli kaygı içindeyim. Diğer insanlar da acaba bana laf soyluyormu? Diye düşünüyorum ve kafayı yiyorum. Kullanmadığım krem, denemediğim bitkisel yöntem kalmadı.

-Bir ani daha anlatmak isterim-

Dişim kirikti ve hava alıyordu. Diş doktoruna gittim kapıdan girer girmez doktor bana uykusuzmu kaldın? Dedi. Ne içtin ne kullandın olum sen? Diyemedi... Okumuş kadın tabii.

---------------

Benim acilen göz alti morlugundan ve torbalanmalardan kurtulmam gerekiyor. Ameliyat olsun farklı çözümler olsun yardım edin lütfen.
Goz alti morluklari hayatımı mahvetti tavsiye?
2
0
Görüşünü yaz