Lens takmalı mıyım (görseli var) ?

karprensesi_
Şimdi benim gözlerim açık kahverengi arada sarı oluyor. Aşağıya gerçek göz rengimin fotosunu bıraktım. İçimde hep renkli lense heves vardı gözlerim renkli olmadığı için kendi göz rengimi sevmiyodum. açık yeşil lens aldım. Ben seviyorum ama annem çok yapay duruyor korkuyorum diyor 😂 gözlerim büyük olduğu için bide yüzükler efendisindeki yaratığın gözlerine benziyor takınca diyor 😁ama içimde hep heves var onu takmaya sanki çok büyük marifet gibi. Sizce açık yeşil renk lensi takıp hevesimi alayım mı? Tabi görenler hemen anlıyor gerçek olmadığını göz rengimin. Yoksa aşağıya görselini bıraktığım göz rengi iyi mi? Kararsız kaldım. fikir belirtirseniz sevinirim ona göre bir karara varırım en azından
Güncellemeler:
1 ay
Güzel insanlar alt tarafı lens takmalı mıyım dedim bu kadar kırıcı lafa gerek yoktu estetik yaptırmalı mıyım diye sormadım ki bu kadar linç ediyorsunuz. Bu devirde Gözlerim gerçek diyen çoğu insan lens de takıyor bu da bir gerçek tabi doğal olanlar da var ama. Zaten hayatımda ilk defa 2 3 gün takıp çıkardım. Kararsız kalıp sordum. Herneyse Canınız sağ olsun sağlıcakla kalın. Bida kolay kolay soru sormam zaten. Allaha emanet
8
32
Görüşünü yaz