Parfüm seçerken başkasının yorumlarına göre seçmeyin, her parfüm tene göre kokusu ve kalıcılığı değişir, bunu bilmiyormusunuz?

Gizli Üye
Mesela başkasında kokluyorsunuz çok güzel kokuyordur, binbir hevesle alıyorsunuz, sizde öyle kokmuyordur.. her parfüm , ünlü markalar ya da sıradan avon farmasi gibi hiç farketmez her marka parfümler tene göre kalıcılığı ve kokusu değişir.. biri yazıyor mesela nete, trendyolda yorumlarda çok görüyorum.. aldım ama kalıcı hiç değildi.. aldım ama güzel kokmadı almayın.. yaa demekki senin tenine gitmedi bu.. neden anlamak istemiyorsunuz.. örneğin benim bir parfümüm var, her sıktığımda arkadaşlarım bayılır kokuma.. istediler markasını aldılar.. onlarda böyle kokmadı. Bende çokta kalıcı. Onlarda kalmadı bile. Yani demem o ki, yorumlara aldanıp ya da başkasında koklayıp parfüm almayın.. testır deneyebiliyorsanız önce deneyin.. bir gün üzerinizde teninizde bekletin. Öyle karar verin.. güzel kokulu günler☺️🙋‍♀️
Parfüm seçerken başkasının yorumlarına göre seçmeyin, her parfüm tene göre kokusu ve kalıcılığı değişir, bunu bilmiyormusunuz?
0
3
Görüşünü yaz