Kel olunca insanlar niye dalga geçiyor insanlar neden bu kadar acımasız?

Gizli Üye
Kel değilim ama önlerim hafif seyreldi. yaş 19 Bende saçları 0 numara yapıyorum bu ara. Kafa şekli on numara ve yüz hatlarim güzel yakışıyor. Ama bazı insanlar gülüyor niye ki?
Bir tane liseden kız arkadaşım beni gördü uzun zaman sonra konuşurken gözleri doldu boğazı düğümlendi neden ki?
Eskiden aşırı derecede gür saçlarım vardı
Kel olunca insanlar niye dalga geçiyor insanlar neden bu kadar acımasız?