Burnum Kemerli?

Tamamen baba tarafindan aldigim genler nedeniyle kemerli bir burun yapim var. Karadeniz bolgesiyle hic alakamiz bile yok. Ama bu burun sekli ister istemez insanda ozguven eksikligine yol aciyor. Herkes bana Survivordaki Ademin burnuna benziyo desede ben hic benzetemedim. Onden cekilen fotolarda gayet ince gozuksede yana dogru azicik dondugumde burnum nerdeyse yuzumu kapatir 😂
E dogal olarak da erkekler hep guzel kiz ister. Dudagi bal olsun burnu findik olsun. Bende isterdim oyle olmayi ama iste nabalim.

Estetik yaptir diyecekler icin de sunu soyliyeyim estetige karsiyim. Bu burun yapisini kendi sinavim olarak goruyorum ama kendimi daha ozguvenli hissetmek icin napabilirim, burnu kemerli olan kadinlarin karakteristik ozellikleri de bir farkli oluyomus onlari tasidigimi da dusunuyorum.

Simdiden tesekkurler
Güncellemeler:
9 gü
Ekstra olarak bu sekil yuzunden kendimi tam bir kezban olarak hissediyorum ve hic sevgilim olmamis olmasini da buna yoruyorum tabi onu bilemem ama kendimi baya baya cirkin hissediyorum. Arkadaslarima anneme falan soyledigimde sacmalama guzelsin diyolari ama fayda etmiyoki
9 gü
hahaha burdan cok kisiye reel fotomu attim merak etmeyin 😂 aldigim geri donuslerde gayet iyiydi. karsidan aldigim fotolarin ise meslek lisesi mezunlarindan farki yoktu. yani demem o ki bilip bilmeden de yorum yapmayin yok eledim de vs. 😂 neyse iyi aksamlar
Burnum Kemerli?
3
6
Görüşünü yaz