Acil kilo vermem lazım?

Boyum 160 kilom 62 diyet yaptım iki gün sürdü fittnisa gittim 3 gün sürdü tek yaptığım kiloluyum diye ağlamak oldu depresyona girdim bütün gün uyuyorum nasıl becericem ben mantıklı yorumlariniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

0|0
33

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
  • ekmegi yok denecek kadar az tuket aksam yemeklerini salata gibi geçiştir kesinlikle çok hızlı kilo verirsin

1|0
    0|0
  • size kilo vermenizde çok büyük etkisi olacak bir karışım öneririm iştah kapatacak türden şöyle yapımı 2 lt suyun içine 3 adet limon 3 adet çubuk tarçin ,4 5 adet karanfil yaklaşık on yaprak taze nane ve içine birazda maydanoz atıp bunu bir gece bekletiyorsunuz ardından bu karışımı 4 güne yayıp günde bir anda değilde yemeklerden önce azar azar içiyorsunuz ve özellikle yatmadan da içmenizi öneririm bu sizin hem toksin hem ödem hemde iştahınızı kapatacak türden bir karışım olucaktır umarım faydalı olur :)

1|0
    0|0
  • Diyetisyene git... hangi besinleri çok sevdiğini söyle ve orta yolu bularak bir plan yapın. Listeye uyunca gayret hızlı ve etkili veriyorsun üstelik aç kalmiyorsun da

0|0
    0|0
  • kilon gayet iyi bence

0|0
    0|0
  • Yeme.

2|0
    0|0
  • ekmegi kes hamur işinden uzak dur.. bitkisel beslen cok rahat verirsin.. tbi günlük yürüyüşünü eksik etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...