"Fit vücudu olmayanlar mayo giymeli mi?" diye referandum yapılsa oyunuz ne olurdu?

Böyle bir referandum yapılsa ne derdiniz?
  • Evet, giymesinler!
    A seç
  • Hayır, kimsenin karışmaya hakkı yok!
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|1
5050

En İyi Kız Görüşleri

• Kimse karışamaz da ben yakın çevrelerinde olsam kibarca söylerim bikini yakışmıyor diye. Tek parça mayo daha hoş duruyor.
    Kilodan ziyade fizik yapısıyla alakalı bence, kimi şişmana tayt da çok yakışıyor ama kimisinde iğrenç duruyor. Mesela kiloyu bacak içlerine doğru alan kişilere tayt ve mayo hiç iyi durmuyor. Kiloyu üst gövdeye alanlara da bel bölgesini belli eden giysiler yakışmıyor. İyice bir bakmak lazım, yoksa isteyen istediğini gitsin ama kilolu da olsa yakışanı giymek isterler diye düşünüyorum

0|1
    0|1
  • Neden kilolu insanlari fiziği kötü insanları dışlayınca adam falan mı oluyorsunuz kadın erkek farketmez herkes mutlu olduğu şeyleri yapsın giysin gezsin insanların beğenisine göre kendisini sinirlamasin her insan özel ve güzeldir

3|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Kardeşim mayoyu denize girmek için mi giyiyorsunuz yoksa millet baksın diye mi once su samimiyetsizliği ortadan bir kaldırsak ya karar verseniz de

2|0
    2|0
  • Mayo giymek için illaki fit vücutlu olmak gerekmez. Kadın kendine ve vücuduna güveniyorsa istediği gibi giyinebilir.

4|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4848
  • Isteyen giyen karışmaya hakları yok.

1|0
    0|0
  • Hayır kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • Kimsenin karışmaya hakkı olamaz

0|0
    0|0
  • Kimse, kimseye karışamaz.

0|0
    0|0
  • A diyenler baskasinin kararlarina burnunu sokabilecegini sanan insan musvettesi, yaratigimsi, anlayamadigim kisilerdir.

1|0
    0|0
  • Kimsenin karışmaya hakkı yok.

0|0
    0|0
  • Begenmeyen onune bakar, Kimsenin baskasini elestirmeye hakki yok.
    Bu kadar basit konularda bile ayrisiyoruz, cok yazik!

0|0
    0|0
  • Sizene karşim?

0|0
    0|0
  • Cok güzel

0|0
    0|0
  • Karaktersizler "insanım" diye ortada gezerken.. Evet, fit vücudu olmayanlar mayo giysin..!

0|0
    0|0
  • Giymeliler başka kime hava atacaz ki

0|0
    0|0
  • kilolu birinin mayo giymesi güzel durmuyor babannem yaşındaki kadın kilolu mayo giymiş güldüm baya baya

0|0
    0|0
  • Anladikki KS nin cogu kizi fit değil 😂

0|0
    0|0
  • Güneşin altında çıplak olmak gerekli diye düşünüyorum. Özellikle amaç bronzlasmaksa . Bikini bile fazlayken mayo ya da hasemayla mi sezlonga Yaticaz . Kıyafeti mi guneslendircez vücudumuzu mu?

0|0
    0|0
  • Kime ne ki? :/
    Bunun kararı bana ya da bir başkasına düşmez, kendi tercihidir herkesin, saygı duymak kalır bizlere de.

0|0
    0|0
  • Herkes özgür tabi ki ama ben fiziğimi beğenmiyor olsam en azından elbise şeklinde olan mayolardan giyerim, keşke fit vücudu olmayanlar da bunu düşünse. Ama tabi tanga bikini gitmiş obez birine de gidip müdahale etmem, edemem ✩

0|0
    1|0
  • Denize hasemayla mi girelim ya neyle girecegdik

2|0
    0|0
  • Kadının düşmanı yine kadındır... Herkes ne istiyorsa onu giysin.

2|0
    0|0
  • Kimse karışamaz tabii ki.

0|0
    0|0
  • Kime ne?

0|2
    0|0
  • Çok iğrenç görüntüler oluyor bazen vücuduna uygun giysin herkes

0|2
    2|0
  • Fit vücudu olmayan neyle yüzücek? Veya neyle güneşlenicek? Ülkemizde fit insanlar az diye düşünüyorum zaten. Sahilleri size bırakmauızz

4|0
    0|0
  • Gıymesınelr

0|0
    2|0
  • Herkes kendine yakışanı giymeli görüntü kirliliği yaratmamalı. Ben dikkat ederim. şahsen

0|3
    5|2
    • 6gün

Meselede burda zaten kendine hakışıp yakışmadığını bilmemesi. Hele aşırı kilolu dar taytlı modellere nedemeli kat kat sarkmış oluyo heryer meme neresi göbek neresi göbeğin üstünü örttüğü şeyne arkeojik kazı ekibi lazım hassas ayıklmaak için 🤣

• Kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak derdinde dğlim de gerçkten giyilmeyecek vücutta da giymeyin be kızlar gözlerimiz kanayacak kadar olmayalım yanii, şort atlet ya da mayolar olabiliyor da bikini vs olduğunda gerçkten çok kötü oluyor yanii. Özgürlük kısıtlaması dğl de vücudunuza göre giyinmeyi bilin yani.

0|0
    3|0
  • Her şeyden önce böyle bir oylama yapılması kadın vücudunu seks objesi olarak görmek demektir. Böyle bir referandum olsa boykot ederdim.

5|2
    0|0
  • kimse kimsenin hayatına karışamaz

2|2
    0|0
  • Pardon da biz mayoyu ve bikiniyi kimseye beģendirmek icin giymiyoruz kimseninde karismaya hakki yok fit olmasa da bikini ya da mayo giyen kadinin özgüveni yüksektir ve onlari takdir ediyorm sahsen

4|1
    0|1
  • Kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle

4|1
    0|0
  • Kimsenin karışmaya hakkı yok göz zevki bozulan bakmaz olur biter

4|1
    0|0
  • Kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok, vücudu fit olan da olmayan da istediğini giysin, kim hangi kıyafetin içinde kendini iyi hissediyorsa onu giymeli.

4|0
    0|0
  • Herkes istediğini giyebilir kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok

2|0
    0|0
  • Onsanlari ozgur birakmaliyiz kendi tercihlerini yasasinlar

1|0
    1|0
  • Asıl onlar çekici bence

0|0
    2|0
  • Herkes istediğini giyebilir Kimsenin karışmaya hakkı yok

1|1
    0|0
  • İsteyen istediği gibi giyebilir. Buna kimsenin karışmaya hakkı olamaz

1|0
    0|0
  • ne saçma ya kime ne kimin ne giydiğinden. valla hayat kısa sırf vücudunu beğenmiyolar diye saklamam hayat benim beden benim kime ne

1|1
    0|0
  • Giymesinler aman.

0|3
    3|0
  • ne yani vücudu güzel değil diye ölsünler mi. kime göre neye göre. vücut kiminse kararı da o verir. ister mayo bikini giyer ister haşema

2|1
    0|0
    • aynen öyle. O zaman göbekli erkekler de mayo giymesin haşema giysinler. Allah allah ya herkesin odağı kadınlar olmuş.

• evet başlığı açan da kadın. bunu bir erkek sorsa linç edilir

• KimseHayır, kimsenin karışmaya hakkı yok! İnsanları özgür bırakın derim

0|0
    0|0
  • İsteyen istediğini giyebilir, bazıları çok ağır eleştiriyor yahu, yazık be, yapmasın kimse.

5|1
    0|0
  • Herkes istediğini gitsin beni ilgilendirmez

2|1
    0|0
  • Kimse karışamaz.

2|1
    0|0
  • Ben giyerim ama bikini kdr değil

1|0
    1|0
  • Kimse karışamaz

3|1
    0|0
  • Fit değilim giyiyorum

4|0
    0|0
  • Saçma vücut sergilemek için değil bronzlaşmak için giyiyoruz. Herkesin bronzlaşmak ve güneşten faydalanmaya hakkı yok

1|0
    1|0
  • İnsanlar özgürdür istediğini giyer ve istediği gibi yaşar

0|0
    0|0
  • Kime ne?

Fit olanlar olarak, fit olmayanlar sizin züccaciyelik objeniz mi?

0|0
    0|0
Daha Fazla
46

Benzer Benceler

Yükleniyor...