Zayıf olanlar güzeldir algısı doğru mu?

Bu konu beni çok strese sokuyor. Çoğu kişi zayıf olduğumu söylüyor ama bacaklarım hafiften kalın ve basenlerim var bu beni üzüyor. Sanki basen itici ve daha zayıf olmalıyım gibi geliyor , ya sizce?

0|3
1216

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1215
  • Ben öyle düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Zayıflıkla alakalı değil güzellik

1|1
    0|0
  • Fit vucut güzel yağlı ya da şekilsiz olanlar değil (Fitlikten kastım spor yapanlar sopa olanlar değil.)

1|0
    0|0
  • 0 bedenim ama hiç göstermiyorum bende

1|0
    0|0
  • Degil

1|0
    0|0
  • Çok da zayıf olmamak gerek

1|0
    0|0
  • Zayıf ol Ne var bunda

1|0
    0|0
  • Hayır illa zayıflikla alakasi yok guzelligin. Balık etli olup guzel olanda var zayıf olup guzel olanda var. Kendinize bu kadar olumsuz bakmayin

1|0
    0|1
  • Ne alaka yaa zayif olup cok cirkin olan kizlarda var sisman olup cok guzel kizda gördum herkese ayni kilo yakismiyor

1|0
    0|0
  • yanlış

1|0
    0|0
  • Zayıflamak istitorsan uygulamalar var

1|0
    0|0
  • Yanlıs

1|0
    0|0
  • Ben balık etlilikten hoşlanırım

1|0
    0|0
  • O kadar şekilci olmamak lazım 😉

1|0
    0|0
  • Hayır 😒

0|0
    0|0
  • Evet zayıf olman lazım, bak mankenlere. Güzellik algısı 0 bedendir kadında, erkekte de ektomorf vücuda kas yapılmış olmasıdır. Kadın bedeni de erkek bedeni de löp löp yağlı olmamalı, yağ kütlesi az olmalı, erkekte oturmadan belli olan göbeğin kadında da selülitlerin affı yoktur podyumlarda

1|0
    0|0
  • Bakımlı ve temiz olanlar güzeldir zayıf veya şişman..

1|0
    0|0
  • Genç ve güzelsin kim ne diyorsa salla

1|0
    0|0
  • Basenler seksilik de katar bir kadina bunu unutuyorsun

1|0
    0|0
    • kişinin nasıl baktığı ile alakalı biraz da

• Tam olarak da bu. Bazi kadinlar cok takintilidir takinti yapar kucuk birseyi bile dunyanin sonuymus gibi görür. Sana gore fazla degildir baskasina gore fazla olabilir ama önemli olan birlikte oldugun insanin ne hissettigi goz zevkidir. Oyuzden takma o basenler seni daha kadinsi gosteriyor.. olmayip sanki kucuk bir cocuk gibi gozukenler düşünsün sen değil 😀

• Genel anlamda öyle ama bana göre kilonun bir önemi yok 🤷‍♂️ kişiden kişiye bu güzellik algısı değişiyor, bunun için kendini üzme 😊

1|0
    0|0
  • Şahsen ben incecik bacak yerine biraz daha etli bacakları seviyorum.
    Vücudun kıvrımlıysa ideal.

1|0
    0|0
  • Pek değil

1|0
    0|0
  • boyun kilon kaç

1|0
    0|0
  • Bu konuları çoktan aştık yinede ekleyim, insanı sevdiren zayıflığı veya kilosu değil. Edebi, adabı, sevgisidir

1|0
    0|0
  • Kalın bacak sorun değil. Önemli olan göbek ve bilimum bölgeler ayrı cumhuriyet kurmasın.

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki

1|0
    0|0
  • Pek doğru değil gibi

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...