Makyajı erkekler için yaptığımızı sananlar neden böyle düşünüyor?

cidden bu düşüncede olanlar neye dayanarak söylüyor bütün kızlar makyajı erkek için yapmaz kendini güzel görmek için yapar siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2818

En İyi Kız Görüşleri

• Bence kızlar makyajı hemcinsleri için yani yine kızlar için yapıyo. Yanı mesela doğal takılan bir kız makyajlı başka bir kız görüyo ve o kızın keşfinden daha güzel olduğunu fark ediyo ve o da makyaj yapmaya başlıyo sırf kötü özelliklerini kapatıp diğer kızlardan daha iyi olduğunu göstermek için ama unutuyorlar ki ya da artık inanmıyorlar ki doğal güzel kızlar onlardan kat ve kat daha güzeller çünkü makyajlı halleriyle makyajsız halleri genellikle bir olmuyor hatta baya baya fark oluyo tabii erkekler için de yapıyolardır ama bence kendi aralarındaki rekabet daha da ön planda

1|0
    0|0
  • Ne kadar boş yorum yapmışsınız öyle neden illa erkekler için yapılmalı kendimizi size beğendirmek zorundaymıyız insan kendisini iyi hissetmek içinde makyaj yapar güzelliğine güzellik katmak ister bakımlı ve alımlı görünmek ister illa erkeklere kendini beğendirmek için mi yapar

0|0
    0|0
    • 4gün

Boş yapanı gördüm de bu kadarını ilk defa gördüm Allah vergisi bisey mi yoksa mallığınızla kazandınız? Benim menemenimin soğanı kuzumun süsü seni ne kadar ilgilendirir bu konuyla alakası nedir? Her neyse dediğim gibi boş yapma @ NemesisWarrior

• 4gün

Çalışarak kazmadığım bir şey uzun bir tecrübe... Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben kuaföre saçımı kestireyim, boyayım, pedikür manikür yüzüme kür bilmem nereme kür. sonra şuradan şu elbiseyi alayım sonra şu ayakkabıyı alayım. Şöylede saçımı topuz yapıp. Aynanın karşında “vay be taş gibi hatunum. Bugün kendime çok güzel gösterdim. Şimdi gidiyim dizimi izleyim.” Diyen kız görmedim. Yoktur da zaten. aaa... makyajı unutmuşum bir de o vardı.

0|0
    0|0
  • Güzel görülmek ne demektir? Etraf tarafından beğenilmek demektir. Güzel görünmeyi istemek ise etraf tarafından beğenilmek istemek demek oluyor. Yani kendin de ağzınla söylüyorsun

0|2
    0|0
    • Daha nasıl açıklanabilir kizlar salak mısıniz adam anlattı bal gibi

• @Güloşx ben kendimi birşey zannetmiyorum. Asıl sen kendini ne zannediyorsun. Madem kendin için giyiniyorsun bırak biz burada ne dersek diyelim sonuçta bu kendin için giyindiğini değiştirmeyecek yorum yapma ihtiyacı duyuyorsun?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• Ben makyajı nadiren düğün nişan vs şeylerde sadece sivilce izi yara falan varsa kapatmak için yaparım sade bir şekilde.. Gezmeler de de rimel sürerim.. Normalde de evde canım istediğinde yaparım hoşuma gider erkekler için yapmıyorum yani öyle düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Ben gece yatarken siyah kalem ve balm sürerim parfüm sıkarım o şekil de uyuduğum çok gece var herkes bir yerden kendine pay çıkarmaya çok hevesli, salla gitsin 👌🏻

0|0
    0|0
  • ya erkekler etek giyersin biz bakalım dıye gıyıyorlar der, makyaj yaparsın bizim için der, ağlarsın benim için , gülersin onun için vs vs kendılerını çok önemsettık sorun bizde :))

0|0
    0|0
  • Ben kendimi iyi hissetmek için başta. Bakımlı olmayı severim abartıya kaçmadan doğlq makyajdan yanayım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle biz kendimiz için yapıoooozzzz sonuçta tek varlık erkek degılllll hayattaaaaa makyajımmmm için seven zaten sevmesınnnn!!!

0|0
    0|0
  • Bir çok hemcinslerimiz evinde pijamayla oturup sadece dışarıda makyaj yapınca, süt çocukları da öyle düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Ben makyajı erkekler için ve sevmediğim insanları güzelliğimle çatlatmak için yapıyorum

1|0
    0|0
  • Bizi de kendileri gibi sadece karsi cinsi dusunuyor saniyorlarda ondan😂

0|0
    0|0
  • Aynen kendilerini afedersin bir b. k sanıyorlar :/

0|1
    0|1
  • Genelimiz çikin olduğumuz için yaparız ben hariç 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kızlar başka hemcinsleri için bunları yapıyor öxzsnsmsm

0|1
    0|0
  • Kendim için yapıyorum, sevdiklerimle gezerken kendimi iyi hissettiriyor , abartıya kaçmıyorum zaten

0|0
    0|0
  • Çoğu kız erkekler için yaptığından dolayı

0|1
    0|0
  • Onlar senin icini nerden bilsin?

0|1
    0|0
  • Erkek Egosu

0|0
    0|1
  • Salaklar

0|0
    0|0
  • Kendimi iyi hissetmek için yapiyorum

0|1
    0|0
  • Beyin yoksunu olduklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bence hos ve bakimli gorunmek icin yapilir☺️

0|0
    0|0
  • Onlar yapamıyorlar ya çekemiyolar bizi🤣🤣🤣🤣

0|0
    0|0
  • Bakımlı olmak için yaparım kimse umurumda olmaz

1|0
    0|0
    • yüz bakımı yapmakta aynı kefeye girer ama haklisin sıfır makyaj herdaim tutulan bir şey değil ama aşırı ağır makyaja düğün harici karşıyım gündelik makyajda hafif süper

• Erkeklere laf anlatamazsız boşver

0|0
    0|0
  • Tabikide kendimi guzel hissetmek icin yapiyoruz

0|1
    0|0
  • kimin icin bașka yapiyoruz acaba?

0|0
    0|0
  • Salaklık

0|0
    0|0
  • Her şeyin kendileriyle alakalı olduğunu düşünen egoist varlıklar. Ben sokakta erkeklere dikkat bile etmiyorum artık kot tişört mont vs klasik hemcinslerime bakmaktan şaşı olacağım ama 😂😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Her insanda gizli de olsa kendini beğendirme isteği vardır. Evli misin? Eşine güzel görünmek için. Amacın bu değil mi? O zaman diğer kadınlara nispet için yaparsın. Malzeme bu... İstediğin kadar makyaj yap ne farkediyor?

0|0
    0|0
  • Peki kendini güzel hissettiren nedir?
    Erkeklerin bakması mı?
    Aldığın iltifatlar mı?

Sen kendin için yapıyorum diyebilirsin, ama makyaj kullanımının etkileri bunlardır.

Sonuç olarak erkekler için yapıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Samimi bulmuyorum
    Sonuçta sizi kadınların beğenmesinden çok erkeklerin beğenmesi daha çok mutlu ediyor

0|0
    0|0
  • Buluşma için süslenmek var bide. (olay buradan ibaret bence

0|0
    0|0
  • Herkes karşı cinsine beğendirmeye çalışmaz mı kendini? Bu böyledir.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılmıyorum evli olup atıyorum kocası sehir dısı git gel yapan bir kadın neden başkasına beğendirmeye çalışsın ki kendini? bu şekilde genelleme yapmak hoş değil bence

• Peki bende şunu sorayım ekler için yapmıyorsunuz da ne içinyapıyorsunuz

0|0
    0|0
  • makyaj güzel giyinme ve hatta bakım..
    bunların hepsi diğer kadınlar içindir :)

1|0
    0|1
  • Oyle dusunmuyorum ama guzelliginizi bosmasaniz iyi olacak

0|0
    0|0
  • Ben neden erkekler için saçımı yapayım?

0|0
    0|0
  • Süs için yapmadığın kesin

0|0
    0|0
  • Güzel görünmek için havalı yani🤔

0|0
    0|0
  • Kendi için yapar erkek için değil

0|0
    0|0
  • Ben öyle düşünmüyorum