Erkekler gönlü güzel kadınları mı seviyor, fiziği güzel kadınları mı?

Seksi ve güzel bir fizik, kalp güzeliğinden bir adım önde mi?
Erkekler gönlü güzel kadınları mı seviyor, fiziği güzel kadınları mı?
#beyazorkidem😘

2|11
3795

En İyi Erkek Görüşleri

• Sizin tabirinizle, ben ambalajini beğenmeden içini beğenirim.
    Içini beğenmediğim hiçkimseyi güzel bulmam.
    Benim için güzel olan yüzler değil suretlerdir.
    Sureti hayvan olan birisi nasıl güzel olabilir ki.
    Rabbim , Fiziği değil de gönlü güzel kişileri karşımıza çıkarsın amin.

1|0
    0|0
  • Erkek gibi erkek her zaman gönlü güzel hanımefendi kadınlara bakar ancak kadını sadece yatak malzemesi gören erkek hep fiziği ile ilgilidir.. Şunu bilelim ki iyi yetişmiş kültürlü ve kişilikli bir kadın her bakımdan her zaman en güzel ve Seksi kadındır..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Gönlü güzel kadına elbette doyum olmaz. Ama fiziği güzel kadına da karşı konmaz sanırım.

1|8
    0|0
  • Fiziği kötü kadınlara kimse bakmaz.
    Kesinlikle fizik bir adım önde.

1|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• Erkekler herkesi sever : )

1|0
    0|0
  • Bir erkek eğer fiziğinize bakıp sizi sevdiğini söylüyorsa bu sadece bir anlık cinsellik duygusudur. Ama gönül güzelliğinizi seviyorsa gerçekten seviyor demektir.

3|2
    0|0
  • Herkes yuz ve fizik onemser ne kadar iyi olursan ol hic kimsenin sikinde degil

2|4
    0|0
  • Hiçbir erkek ambalajını beğenmediği şeyin içini merak etmez sanırım.

2|3
    1|0
  • Erkekler fiziği güzel kadınları seviyor adamlar kalbi güzel kadınları seviyor

2|1
    0|0
  • Şimdi burda gönlü güzel demesin kimse abi diyenlerde yalan söylüyor öyle bir şey yok nerde güzel yüzlü karaktersizler hepiniz onların yanına gidiyorsunuz

1|1
    0|0
  • bebeğim şimdi erkeklerin tam olarak nereye baktığını soyliycem ama burası yeri değil 😂😂😂anladın sen onu

1|0
    0|0
  • Hem gönlü güzeli hemde göğsü güzeli seviyor valla😄

1|2
    0|0
  • En çok fiziği güzel olanı tercih ediliyor daha sonra da pişman oluyorlar💫

1|2
    0|0
  • erkek bence gönlü güzel olanı seviyor zamanında çünkü fiziği güzel olan kızları illa bir sevgili ediniyor ve anlıyor geç olsada gönlü güzel olana kayıyo bu bir erkek kapasite aklı böyle

1|0
    0|0
  • Erkeklere göre fiziği güzel kadın herzaman öndedir bakmazlarki bunlar gönüle falan

1|0
    0|0
  • Anlaşamadıktan sonra ne dış görünüşün ne paranın hiç bir önemi kalmıyor. Ahlakı düzgün olmayan biri güzel olsa ne kadar idare edebilir.

1|0
    0|0
  • Ikisini de sevmiyorlar a. m vereni s. ikip atıyorlar

0|4
    0|0
  • Fizikkkk

1|5
    0|0
  • Erkeklere sormak lazım canım.

1|3
    0|0
  • 2. Olan

1|2
    0|0
  • Çoğu fiziğe bakıyor

1|0
    0|0
  • Fiziği Güzel Kadın

1|0
    0|0
  • Fizik önemli değil zeka önemli. :)

1|0
    0|0
  • Fiziğe bakarlar net.

1|1
    0|0
  • Nefes alanları 😁😁

1|1
    0|0
  • Tabi ki fizik

1|1
    0|0
  • Göğüsleri kalçaları güzel olanı severler.

1|2
    0|0
  • Fiziği güzel olanları

1|1
    0|0
  • beni seviyorlar :p

1|1
    1|0
  • fizik😒

1|0
    0|0
  • Ikiside

1|0
    0|0
  • Fiziği güzel kadınları

1|0
    0|0
  • işine geleni

1|0
    0|0
  • Fiziği guzel

1|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    5

Erkekler Ne Diyor 93

• İkisi bir arada olursa severim. Gönlü güzel olmayan uzak olsun da zaten, fiziği güzel olmayan da ilgimizi çekmiyor be ne yapalım? :/

1|0
    0|0
  • Kadınların fiziği güzel ve cebi dolu erkek sevdiği gibi erkekler de fiziği güzel kadınları sever. Zengin fiziği süper bir kadının şişman çirkin bir erkekle birlikte olduğunu görmek ne kadar zor ise maddi durumu ve kariyeri iyi erkeklerin de şişman ve çirkin bir kadınla birlikte olduğunu görmek hayalden ötedir :))

1|0
    0|0
  • Kadınlar nasıl şairleri sevip, müteahhitler ile evleniyorsa erkekler de fiziği güzel kadınları sevip, güzel yemek yapan gönlü güzel kadınlar ile evleniyor... Genelleme için kusura bakmayın

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar şu konuya açıklık getirelim de kapansın konu. Bir erkek eğer fiziğe bakıyorsa bu cinsellik içindir yani bunun için seçilmeyi tercih etmemelisiniz bu sadece bir anlık zevkten ibarettir. Eğer karakterini yüzünü seviyorsa bu gerçek sevgidir. Diğeri sevgi değil kullanmak oluyor.

1|0
    0|0
  • Ben gönlü güzel kızları seviyorum fiziği güzel olsa ne yazar ki sadece gözünü doyurursun ama gönül ayrı bişey😊

1|0
    0|0
  • Fiziği güzel olanı beğeniyoruz, içi güzelse aşık oluyoruz🙂 ama içi kötüyse fizik çekiciliğini ciddi anlamda yitiriyo! Başkalarını bilmem ama bende böyle... Gereksiz madde gibi bişey oluyo...😂 Yani ikiside önemli ama asıl önemli olan gönül!🙂

1|0
    0|0
  • erkekten erkeğe değişir bu.. Gönlü güzel olması çok daha iyi tabii.. Fizik ikinci plan.. Huyu - karakteri daha önemli..

1|0
    0|0
  • erkekler ne istediğini bir bilse kadınlarda ona göre davranacakda sorun erkekler bilmiyor işde. önce bakıyor fiziği güzel sonra yok efendim ben fiziği ne yapıyım içi güzel değil kadının. e yavrum diyceksin o erkeğe kızın fiziğine vurulmadın mı önce

1|0
    0|0
  • Bazlamayı ya tereyağlı balla yiyen var ya da yine tereyağ üstüne tulum ya da bazlamayı boş seven de var ama ben kaşarı sade sevenlerdenim bu halde erkekler her boku yer diyorum🙈

0|0
    0|0
  • gönlü güzel, içi güzel olanın dışı da güzel oluyo bu arada doğruya doğru. Çok çirkin olup içi çok güzel kız görmedim ben safasdfads

2|0
    0|1
  • Gönlü güzeli seviyoruz tabiki ama fiziği güzeli neden sevmeyelim :)))

1|0
    0|0
  • Elbette gönlü güzel temiz olmalı yanı sıra fiziği de güzel tatlı ve alımlı ise söylenecek söz kalmaz :)

1|0
    0|0
  • Goze fizik gibi gelsede, yurek yoksa tırı vırıdır :)

1|0
    0|0
  • Fiziği güzele 40 gün gönlü güzele 40 yıl doyamazsın :D

1|0
    0|0
  • benim icin eli ayagi duzgun olsun ALLAH (C. C.) korkusu olsun, gerisi yalan

1|0
    0|0
  • Önce fiziğe bakıyoruz güzelse tanışmaya çalışıyoruz ruhu güzelse ilerletiyoruz. Ruh güzelliği yoksa bırakıyoruz

1|0
    0|0
  • Fiziği güzel kadınları 😂😂 gönlü güzel olanlar hep yalniz

1|1
    0|0
  • Bence gönlü güzel olan çünkü eskimez herzaman 18 yaşında. Fizik derseniz belli bir yerden sonra eriyor çürüyor vs benzeri.

1|0
    0|0
  • Başkasinı bilmemde benim tercihim oncelik gönlü guzel olsun fiziki güzellik geçici sonuç olarak ikiside isteniyor

1|0
    0|0
  • Gönlünün güzelliği fiziğine yansımış kızları daha çok seviyoruz.

1|0
    0|0
  • İster istemez önde oluyor ama çok abartıyada gerek yok bence..

1|0
    0|0
  • Kızlar gibi kendi güzel huyu güzel , hem gönlü zengin hem de kendi zengin kız isterler.

1|0
    0|0
  • Gönlü kesinlikle güzel olmalı ama fiziği normal olmalı ben düz vücut severim kemik gibi

1|0
    0|0
  • gönlü güzel olmalı fiziği de güzel olursa 10 numara olur

1|0
    0|0
  • Kalbi güzel değilse yanında 1 saat bile duramam istersen dünya güzellik kralicesi olsun

1|0
    0|0
  • önce fizik dersinden geçerse şapıyorlar maalesef. gönlünü ilk etapta göremediğimiz için sanırım.

1|0
    0|0
  • Kalp güzelliği önemli olsada ilk fiziğe bakarız yalan mi ama 😂

1|0
    0|0
  • Çoğu fiziği güzel olanları sever, ben gönlü güzel olanları seviyorum.

1|0
    0|0
  • Önce fiziğe bakarak beğeniyorlar sonra araya gönül giriyor

1|0
    0|0
  • Egolu olmayan sadık olan seven kadınlari severler erkekler

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    63

Benzer Benceler

Yükleniyor...