SAÇ BAKIM

ELİDOR

Saçlarım bir türlü dışarı çıkılacak hale gelmiyor, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar saçlarım kıvırcık desen kıvırcık değil aşırı kabarık yağlı nemlendirecek şampuan kullanıyorum keratin saç kremi sürüyorum çıktıktan sonra argan yağı da sürüyorum ama yine aynı kabarık kuruduktan sonra iğrenç gözüküyor dışarı çıkasım dahi gelmiyor tek çarem düzleştirmek oluyor ne yapmalıyım nolur yardım?

0|0
82

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Duzlestirme daha cok yipranir ve daha cok kotu durur sana sacini kestirmenide onermem cunku kivircik saclar kestirilduginde daha kabarik duruyor bakimlarina devam et sacin uzadikca sac agirlastigindan iner ama sacini duzlesstirme daha cok kırık olusur

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• uzun saça düşkün değilsen kestirsene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Iyi bir danışmana git doğru saç sampuanini ve bakımını al. Bu isin ehli insanlar boşuna yok.
    Keratin ile duzlestirmen için boya yoksa ok. Var ise o da çok yipratiyor

0|0
    0|0
  • Çok fazla bakım yaptığın için saç derin yorulmuş olabilir. Sonuçta kullandığın ürünler saç derinle de buluşuyor ve birikebiliyor. Birkaç gün sadece yıka çık topla saçlarını. Kendine gelsinler bence. Ağırlık yapmazlar

0|0
    0|0
  • Hepsini yapıyormuşsun zaten. Haftada bir zeytinyağlı yumurta sürüp sacinda mi bekletsen. Besliyor ve yumusatiyor

0|0
    0|0
  • Saclarini daha ziyade toplu kullanabilirsin. Daha toplu duzenli gorunur bu kadar sekil problemin varsa

0|0
    0|0
  • Eğer hafif dalgalıysa banyodan sonra sıvı saç kremiyle tara daha sonra da Elidor un Belirli bukleler diye bir kremi var onu öneririm acayip güzel bir kokusu var saça şekil veriyo ve kabartmıyo bende kullanıyorum güvenebilirsin ondan dedim

0|0
    0|0
  • Farmasi keratin serisi ile saçlarım yeniden doğdu sende dene 😍😍

0|0
    0|0
  • Kuru Şampuan Kendine Getirir Denemelisin

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...