Kızlar, Hangi fiziksel özelliğinizi değiştirmek istediğinizi işaretleyin, gerçek olsun! Yeni yılda yeni bir görünüm için hazır mısın?

Kızlar, Hangi fiziksel özelliğinizi değiştirmek istediğinizi işaretleyin, gerçek olsun! Yeni yılda yeni bir görünüm için hazır mısın?
Hangisine sahip olmak istediğini seç, anket sonucunda çıkan ürüne bakmayı unutma <3

5|0
127

En İyi Kız Görüşleri

• beyaz ten, iri dudak, genç bir cilt, ince bel, göğüsler dik ama öyle iri değil... çok iri olanların çok dik olmadığı kanaatindeyim genelde operasyon geçirdiğinde öyle oluyor... sarışınlık bana yakışmıyor kahverengi saç idealim ki kendi saçımda öyle...
    burnum da kemer yok çok şükür ama uzun ve uç kısmı kalkık değil bu nedenle burnuma bir operasyon isterdim açıkcası

1|1
    1|0
  • Burnum hiç fotojenik değil :). Ama onun dışında yine de çok şükür. Hepsi var. Allah olmayanlara versin. Estetik eğer çok rahatsız oluyorsa insanın yaptırması taraftarıyım.

3|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 125

• 2-7 ☺️
    Ama istemek yetmez, çaba da gösteriyorum 🌹

0|0
    0|0
  • Hepsinden birer parça alayım 😂

1|0
    0|0
  • Mübarek bende bir göbek var. Sanırsınız 5 aylık hamileyim. bir şey yediğim falan da yok. Neden böyle şekilsiz duruyo anlamış değilim. Korseyle gezmekten bıktım

0|0
    0|0
  • Insanlarin güzellik standartlarina göre yasamiyorum ama dogam zaten insan standartlarina uyuyor 😂
    Ben daha cok param olsun isterdim gerisi bos benim icin.

0|0
    1|0
  • Allaha sukurler olsun memnunum kendimden ha bisey istemen şart dicekseniz hepsini derim tek bisey soyleyemem😂

0|0
    0|0
  • Ya kendimi içmek gibi olmasin 😅 da hiçbirine ihtiyacım yok hepsi var bende 😎
    Ama gamzelerim olsaydı keşke

0|0
    0|0
  • Diğer özelliklerimden memnunum sarışın olmayıda hiç istemedim

0|1
    1|0
  • Hepsi var bende 😂 renkli göz haricinde sarışın olma gibi bir merakımda yok 😂

0|0
    1|0
  • Fit bir vucut sadece, onu da sadece dilemiyor calisiyorum zaten🤪

0|0
    0|0
  • Bunların hepsine sahibim zaten, kendimi seviyorum ♥️

0|0
    2|0
    • Sarışınlık istediğim bir ley değil zaten sevmiyorum sarı saçı.

• Burnumla aramızın pek iyi olduğu söylenemez ve evet kesinlikle bir burun yüzde %80 etkili arkadaşlar

1|0
    1|0
  • Burnumu estetik yaptirmak isterdim, ama diger yerlerim cok sükür kötü degil. Ama bir de boyumu uzatmayi cok isterdim..

1|0
    0|0
  • Daha kalkık ve güzel şekilli bir burun olabilir ; )

1|0
    0|0
  • Yilbasinda iştahim kapansin , istemeden kilo vereyim belimde incecik olsun,
    Not: istedigim zmn kilo veremiyorum😃

0|0
    0|0
  • Burun diyorum çünki çoğu insan biri. Ameliyati oluyor demekki sıkıntı burun

0|0
    0|0
  • İnce bel her durumda kusur gizler göğüsleri iri kalçayı toplu gosterir

2|1
    0|0
  • Daha ince bir bel ve sıkı bir karın istiyorum. Herkes bana çok şişko ve çirkinsin yazıyor.

0|0
    0|0
  • Hicbir özelliğimin değişmesini istemem kendimi seviyorum

1|0
    0|0
  • Hic bir ozelligim degismesin ben halimden memnunum

1|0
    0|0
  • F ve G. F icin yapacak çok bir şey yok ama g için kendimi zorlarsam basaririm

0|0
    0|0
  • İci iyilik bana getirmedi buyıl da bek lentim yok ben yilbaşilarısevmem sadece bir yılda yaşladımı istetiriyo o kadar

0|0
    0|0
  • Hadi bakalım olur inşallah 😄 dileğimi de yazmıyorum ki sihri bozulmasın ⭐

0|0
    0|0
  • Burnumun biraz daha kalkık olmasını isterdim sadece geri kalanından memnunum çok şükür

0|0
    1|0
  • dudak benim için çok önemli bir kadını kadın yapan da odur

0|0
    1|0
  • Olduğum gibi mutluyum güzel olmak için bir yerlerimi değiştirmeye ihtiyaç yok

0|0
    0|0
  • Hepsinden memnunum sadece biraz kilo almak istiyorum ama alamıyorum.. 😔

0|0
    0|0
  • Hepsini istesem yüzsüz derler bu yüzden olduğu kadar 😂

0|0
    0|0
  • Saç boyası olmadan sarışın olmak 😂 doğalları çok şanslı 🍀

0|0
    0|0
  • Hemen hemen hepsi mevcut sayılır ukalalik olmasın ama