Kapat

Banu alkan mi yoksa türkan soray mi daha güzel sizce?

0|0
64

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• İkiside gayet güzel işte ama farklılar yani biri sarışın yeşil gözlü öbürü kara kaş kara göz Türkan genel Türk görünümüne daha yakın

1|0
    0|0
  • Kadın diyorsan bide güzel kadın diyorsan Türkan Şoray Banu benim için yanından geçemez gözleri dudisleri o baygın bakışları yeter 😀

0|0
    0|0
    • 2gün

Aynen bence de bence türkan sorayinin güzelligine benzeyen cik kadin var mesela her iri gözü olan dudagida ahfif büyük olan türkana benzyior bence siradan bir güzellik banunki de büyük ama yesil bilmiyorum ya

• 2gün

E Banu gibiside çok var bence 😂

• 2gün

hahaha ay birbirimizi bir yemedigimiz kaldi kiz 😅 neyse canim

• Ben varken onlar kim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle türkan şoray

0|0
    0|0
  • Türkan Şoray

0|0
    0|0
  • Yinede Türkan

0|0
    0|0
    • 3gün

keske karakter karistirmadan karar verebilseniz

• 3gün

Senin görüşun

• 3gün

Senin görüşun.

Erkekler Ne Diyor 4

• O değil de banu hanımın gerçek ismini öğrenince çok şaşırmıştım. (Liz Remka Rebronja)

1|0
    0|0
    • 3gün

bosnak asilliydi galiba

• 3gün

Hırvat diye biliyorum lakin Boşnak da olabilir.

• türkan şoray daha güzel. estetikten banane

0|0
    0|0
    • 3gün

hic te degil banu alkanin fizigi yüzü falan hepsi güzel

• 2gün

İyi yaptın iyi varsın güzel insan 😊🐣

• 2gün

@coolfirst Ist ebende kendi fikrimi belirtiyorum size zorla benim düsüncemi kabul edeceksiniz ayni düsünün demiyorum bana göre türkanin güzelligini cogu türk kizinda görürsün türkanin bir iri gözleri var bide estetikle sisirilmis dudaklari benzeyen kisi cok bence estetigide katmiyorum olabilir ama siradan iste neyse

• Serpil Çakmaklı

0|0
    0|0
  • Banu Türkan'ın eline su dökemez

0|0
    0|0
    • 3gün

kadinin adi cikmis türkan sorayin büyük gözleri haric hic cekici biseyi yok ki yapay banunun hem fizig hem yüzü daha güzel

• 3gün

Zevkler ve renkler tartışılmaz, ikisinin de gençliğini düşün hangisi daha güzel

• 3gün

yine banu alkan. banu alkanin cogu kisi karekterden dolayi karsisina kim cikiyorsa onu begeniyor havalarindalar

Yükleniyor...