Dayanıklı sağlıklı tırnaklar için neler yapılmalıdır?

Tırnaklar oldukça önemlidir. Çünkü bir kişinin dış görünüşün güzelliği de çok önemlidir. Dış görünüşün güzelliği de kılık kıyafetin düzgün oluşu ile birlikte saç yapısı ve düzgünlüğü ile ellerden geçmektedir.

Sağlıklı tırnaklar için neler yapılabilir?

Nelere dikkat etmek nelerden sakınmak gerekir?

#gadası soruyorDayanıklı sağlıklı tırnaklar için neler yapılmalıdır?
Güncellemeler:
7gün
Güncel

1|0
153

En İyi Kız Görüşleri

• Oje dayanaklı yapar.
    Limon kullanıyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Araştırır doğru bilgi edinir ona göre dikkat ederdim

0|1
    0|0
  • Limonu bu kaba sık sonra tırnaklarını bir süre içinde beklet

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Demiştim zaten tekrar hatırlatayım Kalyon markasının tırnak bakım jelleri var tavsiyemdir

1|1
    0|0
  • Değerlerini ölçtür aile hekimin baksın demir eksikliği çinko eksikliği olduğu için tırnaklar güçsüzleşir. Değerler normalse limon kabuğuyla ov tırnaklarını.

0|2
    0|0
  • Son bir senedir tırnaklarım uzamıyor, uzasa da hemen kırılıyor... beslenme çok önemli... sağlıklı beslenin...

0|2
    0|0
  • Tırnaklar gerçekten cok onemli benim için. Törpülerken cam törpü kullanmak benim denemelerime göre tırnakları güçlendiriyor.

0|1
    0|0
  • Kalyon tırnak sertleştirici ve Flormar nail care max growth kullanılmalı ve Hindistan cevizi yağı ile masaj yaparak uygulanmalı.

0|1
    0|0
  • Ben limon zeytinyağı ikilisini yapıyorum tırnaklarıma ve tırnak serumu kullanıyorum cok kırılan tırnaklar için biotin öneririim

0|1
    0|0
  • Krem var onu kullaniyorum hem sertleşiyor kırılmayi önlüyor hemde tırnak bakımı için ideal

0|1
    0|0
  • limon zeytinyagi karistir icinde beklet :)

0|2
    0|0
  • Düzenli manikür limonla ovma

0|1
    0|0
  • Manikür

0|1
    0|0
  • Vitamin tabki

0|1
    0|0
  • Oje koruyucu çok işe yarıyor

0|1
    0|0
  • bu tırnakların neredeyse tamamı implant gibi birşey neredeyse o sebeple ne kadar sağlam olduklarını hiç tartışacak değilim çok iticiyse protez tırnak kullansınlar ancak normal elleri olanlar da tırnağı bile yapay kullanmasın lütfen yaaaa. hele bir hologram dönemi gelip geçti ya geçtiğimiz yıl içinde , her şey aliminyum folyolu gibi tırnak öyle elbiseler öyle rujlar öyle vs. az bütçeli uzay filmi dekoru gibi geziyordu millet

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Su zimparasi kullanın en az 2500p ama 3000 bulursanız çok iyi olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...