Çağrı'nın kilo verme rehberi?

Herkese merhaba bu gönderiyi nerede paylaşağımı bilemedim eğer yanlış bir yerdeyse zararı yok bu gönderiyi ben harici bir kişi görse yeter

Yaz yaklaşıyor mevsimsel anormallikleri sayarsak 10 ayımız var bu vizyonu olan biri için çok geç erkekler kilo verip kas yapacak kızlar ise çay bardağı fiziğe bürünecek, bürünmeli çünkü göze hitap etmeli

Burda madde madde kendi tecrübelirimi aktaracam iyi okumalar

Pul biber: Pul biber dostumuzdur bunun sebebi yediğimiz herhangi bir şey kapsilisin maddesi içeren bir gıdayla karışmışsa sindirim sistemizden bir an önce atılmak istenir çünkü durduğu yeri yakar. Pul biber yerseniz sindirim sisteminiz hızlanır

Acı kahve: Buna ben öyle diyorum tek yapmanız gereken sütsüz şekersiz simsiyah bir kahve içmek eğer bunu kahvaltıdan 30 dakika önce içerseniz maksimum etkiyi görürsünüz, maksimum etkiyi sürdürmek için gün içinde toplam iki adet için ve bu arada Türk kahvesi sayılmaz. Acı kahve sindirim sisteminizi hızlandırır ve vücudunuzdan su atar

Yeşillik: Eğer bunları yerseniz çabuk doyarsınız

Yürüyüş: Günde 6 km yürümek iyidir bunu kahvaltı öncesi kahve faslında yaparsanız vücudunuz olduğu gibi yağ yakar

Yeşil çay: Bu mucizevi harika tatlı şey sindirim sisteminizi hızlandırır ve vücudunuzdan su atar ayrıca depresyonu giderir

Yediğinize karışmıyorum ama sınırlarınızı bilin şekeri bırakmazsanız kilo veremezsiniz

1.78 boy vücuduma rağmen henüz 64 kiloyum rekorum 70 kilo olmak ve hergün bu bahsi geçen şeyleri uyguluyorum sizin aksinize kola çikolata gibi kalori dolu şeyleri yiyorum çünkü kilo problemim yok sizde kilo verebilirsiniz buna inanın

Gönderi yanlış yerdeyse kaldırılma yerine düzenlenirse sevinirim en başta dediğime rağmen buraya çok emek verdim

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoş geldin sipirmen

0|0
    0|0
    • 5gün

Seni tanıyor muyum?

• 5gün

1 xper olunca ve tavsiye verince böyle yazdım illa açıklama mı yazayım buraya öf sjdj

• 5gün

Aslında bayadır üyeyim ama daha çok yer altı forumlarında takılmayı seviyordum buraya eski bir dostu stalklamak için gelmiştim (1 hafta önce) sonra aktif olmaya karar verdim çünkü her ağızdan bir ses çıkıyor xbxuxb

Erkekler Ne Diyor 1

• Teşekürler diyetime ekleyeceğim biber :)

0|0
    0|0
    • 5gün

Eklemeyi unutmuşum ince giyin böylece vücut ısınmak için kalori harcayacak

Ve kan ver, verdikten sonra d vitamini almamaya çalış böylece vücut yağdan depoladığı vitaminleri harcayacak

• 5gün

Sporla yapamayacağın şey yok

• 5gün

eyvAllah o halde teşekür ederim

Yükleniyor...