Yüzümde saçma kirler oluşuyor?

Merhaba 18 yaşındayım. Direkt derdimi anlatacağım. Her gün yüzümü yıkıyorum fakat alın ve kaş bölgemde kirler çıkmaya başlıyor soydukça soyuluyor. Yıkadıkça daha fazla çıkıyor soymaktan neredeyse yara olacaklar. Sabunla yıkadım 10 dakka sonra aynı durum, özel şeyler kullandım yine aynı durum. Ter neden olabilir diye düşünüyorum ama çok terleyen bir insan da değilim bir sporla uğraşmıyorum yardım edin.

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• O kir değildir. Cilt kuruluğundan olabilir. Kullanmıyorsan nemlendirici krem kullan iyi gelmesi lazım. Düzelmezse ihmal etme cildiyeye git.

0|0
    0|0
    • nemlendirici krem derken yanlış anlamayın fakat arko nem krem gibi kakaolu nemlendirici kremler var elimde onlar işime yarar mı?

• Yüz için uygunsa işe yarar ama üzerine bak yazar vücut, el veya yüz için mi olduğu. Yüz için uygun değilse neutrogena’nın nemlendirici kremi gayet iyi. Ben kullanıyorum güzel. Nemlendirici kullanmadığım zamanlarda benim yüzümde dediğin gibi oluyor

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzünün neme ihtiyacı var. Aynı problem bende de vardı deri döküntüsü. Advantan diye bir merhem var ondan kullan ben de geçti

0|0
    0|0
    • teşekkürler cildiyeye gideceğim mutlaka bir krem tavsiye edecektir.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

71
  • Yuzun pis degildir yagsizdir o yuzden soyuluyodur azicik krem sur ya da vazelin cok. İyi gelir yuzun kirlemdigini ilk defa duyuyorjm senden

0|0
    0|0
  • Cilt doktora git

0|0
    0|0
  • Cildiyeye git

0|0
    0|0
  • Bence cildin çok kurumuş. Güzelce nemlendir bir süre, geçmezse cildiyeciye gitsen iyi olur.

0|0
    0|0
  • Pul pul oluyorsa ya da sana kır gibi görünüyorsa egzama olabilir. Yüzünü yikasan da sabunlasan da aradan bir kaç gün geçtiğinde rahatsız edici görünmeye başlıyor. Dermatoloji bölümüne gitmelisin

0|0
    0|0
    • şimdi dermatoloji bölümüne gittiğimde yüzümde kir olmazsa adam bana ne diyecek? Bir sorununuz yok diyip göndermesinden utanıyorum

• Hayır öyle değil benimde yüzümde pul pul dokulmeler vardı bir kaç gün durunca kır gibi görünüyordu yüzümü iyice yıkadım ve havlu ile bastıra bastıra sildim. Doktora gittim ve yağlı egzamam olduğunu söyledi. Yani seninde aynı bu sekildeyse git. Ayrıca onlar bak zorunda sen zaten muayene olmasanda muayene ücretini ödüyorsun.(tabii bu ücret dediğim eczaneye gittiğinde çıkıyor ilaç reçeteside )

• Cild doktoruna git derim, kir değildir o muhtemelen

0|1
    0|0
  • Cildiye bölümüne git

0|0
    0|0
  • Egzama olabilirsin bendede ayni proplem vardı cildiyeciye gitmelisin

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...