Ülkemizin en güzel prenseslerindendi şimdi hasta nasıl bilirsiniz eski beşiktaş bld başkanıydı iyitanırmısınız?

Ülkemizin en güzel prenseslerindendi şimdi hasta nasıl bilirsiniz eski beşiktaş bld başkanıydı iyitanırmısınız?
Güncellemeler:
6gün
Fatma girik her yönüyle demokrat doğru v, cdanlı yiğit bir aktristti 3 sefer kendisiyle görüştüm o güzel gözleri hala gözümün önünden gitmiyor açık sözlü idolojik fark gözetmezdi sağ sol demezdi mlletini seven milli ve yerliydi şimdi hasta tüm tanıyan tanımıyanlardanda bu güzel insana dua ediniz cem karacada öyleydi berlinde tanıdım kendisini temiz bir mümin olarak hicret etti dünyadan allah rahmet eylesin fatma hanımada allah rızası için dua ediniz rabbim acil şifalar ihsan etsin efendim

0|1
28

En İyi Kız Görüşleri

• Hastalık zor is rabbim acil şifalar versin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Gerçekten üzüldüm kendisine en çok sevdiğim insanlardan biriydi umarım sağlığına hemen kavuşur :(

0|1
    0|0
  • Memeleri kafam kadar be

0|1
    0|1
  • Söz fato da 😂

0|1
    0|0
  • Bende severim gecmis olsun

0|1
    0|0
  • Itır Esen güzel

0|1
    0|0
  • Kim bu ayrık memeli:)

0|1
    0|1
    • 6gün

Bu yaşta bilmiyorsan zaten öğrenmene gerek yok

• 5gün

@KafkasKartalı_00 :))) olur bozarsam nolr belki deme kim beklıcek sabahı :)) en iyisi yazma çekmeyim seni

• 5gün

@KafkasKartalı_00 öbür erkeğe de cevap ver memelerıne laf atmış ;) :)

Yükleniyor...