Makyaj bu kadar önemli mi?

Makyaj yapmayip dışarı doğal haliyle çıkan kadınlar sizce cesur kadınlar mı? Ve neden bazı kadınlar fondöten olayını bu kadar çok abartiyor? Kimseyi kırmak ya da rencide etmek için değil, merak ettiğim için soruyorum.

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Sana şunu soyleyim biz makyajı genelde erkeklere guzel görünmek için değil tam tersi kendimiz icin yaparız ve guzel çirkin fark etmez herkes kendini aynada guzel girmek ister.

0|1
    0|0
    • Peki birşey sorabilir miyim fondöten olayını neden bazıları çok abartiyor? Birde şunu dicem gerçekten bazı kadınlar çok güzel makyaj yapıyor. Bazıları da öyle abartiyor ki çok kotu gerçekten. Çevresindeki arkadaşları uyarmiyor mu merak ediyorum.

• Yani iyilik yaptıklarını sanirken aslında kötülük yapıyorlar.. anladım..

• Aslonda kızlar birbirlerine rakiptir ben şahsen benden guzel bir kızı asla çekemem

En İyi Erkek Görüşü

• Makyaj iyi kullanıldığı ve abartılmadığı sürece kullanılabilir ama bir erkek olarak makyajsız kadınları daha çok güzel buluyorum.

maykajı sürekli kullanan kadınların bir şeyleri gizlediğine inanıyorum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben yapmam. Milyonda bir.

0|1
    0|0
  • Dışarıdaki rencide eden kişiler yüzünden

0|1
    0|0
    • Dış güzelliğin büyüsüne kapılar, iç güzellikten uzak kalan o kadar insan var ki maalesef, haklısınız.

• az yapılmalı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...