Sizce, çilli olmak mı yoksa gamzeli olmak mı bir insanı daha ayrıcalıklı gösterir?

Sizce, çilli olmak mı yoksa gamzeli olmak mı bir insanı daha ayrıcalıklı gösterir?
Çilli olmak mı, yoksa gamzeli olmak mı bir insanı farklı gösterir?

0|1
10252

En İyi Kız Görüşleri

• Yanıt olarak en sevdiklerimden bırakayım :)

0|0
    0|0
  • Cili ben begenmiyorum ya.
    Çilli bı insan karşımda otururken miydem bulanıyor neden bilmiyorum hele onun karşısında yemek bile yiyemiyorum.
    Kibirli oldugumdan değil ama hoşuma gitmiyor.
    Gamze olması hoş tabi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• çilli olmak bence daha ayrıcalıklı olmaktır çünkü sayı olarak daha azlar ama gamzeli olmakda ayrıcalıktır çünkü çoğu insanda yoktur :-)

0|0
    0|0
  • Allah korkun varsa hepsinden öndesim gerisi teferruat

4|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 100

• Gamzeli

0|0
    0|0
  • Bu sitenin de yüzde 70i iç güzelliğe önem verdiğini söylüyor çoğusunun karşısına hakikaten çirkin biri çıksa tanıma fırsatı bile vermezler

0|2
    0|0
  • Sorulan soruya bak bide cevaplara bak. Yok insanlık yok karakteri yok allah... Yani söyleninenlerin çoğu insan farlındadır zaten ama sorunun cevabı iki şıktan oluşuyor arkadaşlar saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen komiksiniz gerçekten

0|0
    0|0
  • İkiside değil. Gözün alt kirpiginde ki beni daha ayrıcalıklı sayabilirim.
    Örneğin

0|0
    0|0
  • Ay ikisi de çok güzel ama gamzem olduğu için gamze diyorum 😅

0|0
    0|0
  • Ben gamze detayına bayılıyorum yahu ama ne yazık ki bende yok..

0|0
    0|0
  • Ayrıcalıklı değil hiç biri bence ama gamzeli olmak daha hoş geliyor gözüme ❤️

0|0
    0|0
  • Karakter olmazsa dünyanın en güzel kızı olsun en yakişikli erkeği olsun önemi yok

0|1
    0|0
  • Kimisine çil kimisinede doku eksikliği (yani sizin bildiğiniz gamze) yakışır.

0|0
    0|0
  • Çil çok hoş ve doğal duruyor ama ayrıcalıklı göstermez. Karakterler bunu sağlar

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    90

Erkekler Ne Diyor 50

• Gamze bence hoş değil ama çil güzel gösteriyor bence

0|0
    2|0
  • İnsanı görünüş fizikleri değil insanlık adına iyi birşey yaptıkları zaman ayrıcalıklı gösterir

4|1
    0|0
  • Cok kararsiz biraktin bak simdi, çil bir adım önde o zaman.

0|0
    0|0
  • Çilli hatunlar çok doğal ve çok çekici gözüküyor bana göre. Çilliler, gamzelilere bin basar. :p

0|0
    0|0
  • Çilli olmak bence aslında bir cilt kusuru olmasına karşın muhteşem görünüyor.

1|0
    0|0
  • İnsani gorusunu degil kisiligi ayricalikli gosterir gamze ve cilli olmak farklilikla degildir

1|0
    0|0
  • İnsan gibi insan olmak daha ayrıcalıklı bence.

2|0
    0|0
  • Çilli olmak😏

0|0
    0|0
  • Dış görünüş değil karakter

0|0
    0|0
  • Ikiside ayricalikli gostermez

4|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam