Erkek dediğin eli güzel ve parmakları ince mi olmalıdır?

Erkek dediğin eli güzel ve parmakları ince mi olmalıdır?
Erkek eli dediğin güzel ve parmakları ince mi olmalı?

0|1
8651

En İyi Kız Görüşleri

• Ya niye böyle boş şeylere takılıyor bu insanlar anlamıyorum. Hadi diyelim eli güzel olsun istiyorsun. Evleneceğin kisinin eli güzel değil ama huyu güzel. Eee ne anlamı kaldı. ya da diyelim eli güzel huyu güzel değil. Ne anlamı kaldı o elin

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Allah aşkına herşey bitti bir el mi kaldı?
    Erkek dediğinin eli işe yatkın olur, güzel olmaz, temiz olur... Bir de o elle yarın bugün başkalarıyla da tokalaşacak, ezilir o resimdeki eller ne öyle örümcek bacağı gibi. :))) Erkek diyosun ince parmak diyosun... bu ne lahana turşusu bu ne perhiz. Yargılama amaclı değil, şahsi fikrim. Neyse...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 84

• Ben tombiş el severim 😂😂

1|4
    0|1
  • Eller önemli

0|1
    0|0
  • Şükredin halinize sağlıklı sıhhatli her şey yerinde olduktan sonra yok ince olsun yok şurası kemikli olsun yok burası etli olsun bırakın bunları beyler bayanlar.

1|0
    0|0
  • Ayh ama şu beyazlı el çok hoş değil mi yani güzel duruyor beeee

0|0
    0|0
  • Hiç ağır işte çalışmamış bir erkek eli bence bu görseldekiler :)) ama bu kadar narin olmasın yahu bakımlı olsa yeterli.

0|0
    0|0
  • Uzaylı gibi ya o ne, beğenmedim. Erkek eli haşmetli olur :D

0|0
    0|0
  • Çokta çöp çubuk elli olmamalı bakımlı olmasi yeterli fakat herkes eşit iş ortamında çalışmamakta.

0|1
    0|0
  • Eli güzel evet ama bu kadar parmakları ince ve uzun olmamalı.

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin elinde damar varsa o elin kötü olma imkanı yok bence. (sanırım bu eldeki damar zaafımdan dolayı vazgeçemiyorum.)

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin eline gelene kadar öyle etkilemeli ki eline bakmak aklına gelmesin.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    74

Erkekler Ne Diyor 49

• Kendi adıma konuşuyorum Sağlıklı bir vücudun güzeli çirkini yoktur şahsen ben makinacıyım sanayi ortamında büyüdüm ve ellerim nasırlı kalın ve tırnaklarım biçimsiz ama ben memnunum

0|0
    0|0
  • Benim el bu idare eder mi?

0|0
    0|0
  • Elim güzelmi bilmiyorumda ince ve uzun ama benim hiç hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
  • Hııııı eli öyle olsun istiyorsunuz ama yapılı kaslı olsun diyonuz piskopatlar :'(
    zayıf bir erkek olarak elim öyle ama sevenim yok :(

0|0
    0|0
  • Hayırdır noldu böyle talipleriniz çokta şimdi ele filan mı bakıyorsunuz. Böyle diyenlerinin hep kilolu bir kocası oluyor.

1|0
    0|0
  • Soldaki ni zenci saatçi eli sandım ilk başta. Direksiyonu çevirse parmaklar kırılır o ne öyle.

0|0
    0|0
  • Biraz daha tüy ve kalın parmaklar ile galiba aynisi bilemedim.

0|0
    0|1
  • El sıkışırken parmakları tuzla buz olur one oyle ya.. :D

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin eli büyük kalın olacak kodummu osurttursun lakin benim öyle değil

0|0
    0|0
  • İnce parmaklı el olsa olsa kız elidir erkek tokalaştığında eli katlayacak kuvveti olmalı.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    39
Yükleniyor...