Kadını en itici yapan fiziksel özellik nedir?

Ankete katılırsanız sevinirim
  • Zayıflık
    A seç
  • Kemerli burun
    B seç
  • Şişmanlık
    C seç
  • Gözaltı morluğu
    D seç
  • Sivilce
    E seç
  • Kısa boy
    F seç
  • Seyrek saç
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2034

En İyi Erkek Görüşleri

• bence seyrek saç diğerleri idare edilebilir şişman zayıflar burun düzeltilir kadına saç ekilse bile yakışmaz bence :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• erkeklerin zevkini bilemem ama keskin erkeksi yüz hatlarına sahip kadınlar bana biraz itici ve soğuk geliyor. hiç kadınsı durmuyorlar.
    misal berrak tüzünataç gibi.. gerçi o kızın hormonal sağlık sorunu var ama bu fiziksel özellik itici duruyor.

0|1
    0|0
    • "erkeksi yüz hatlarına sahip kadınlar bana biraz itici ve soğuk geliyor." doğru tespit

• Ya sivilceyi fiziksel özellik diye mi aldınız, o dönemden döneme cıkan bkr illet ama bence bu bir kadını çirkin yapmaz. Uzun yıllar sivilce ile uğrastım (ortaokul ve lise 2-3 e kadar ) ama geçti, iz bile kalmadı yani bir dönemdi bitti en sinir olduğum ötekileştirmedir. Mesela şu herif sivilceli (sivilce izli) de yakışıklı,

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Fiziksel özellikleri geçtim de bir yemek sonrası dişlerini karıştıran kadın gördüğüm zaman ( ulu orta kürdansız eli ile ) cinnet geçiririm. Şimdi diyeceksiniz erkekler de yapıyor. Yapana zaten direk " hanzo " damgasını yapıştırıyoruz toplum olarak da bayanın nazik, zarif, kibar mizacına aşırı ters bir durum.

0|0
    0|0
  • Şişman falan neyse de seyrek sac ve çok aşırı göz altı morluğu olanlar insani bitiriyor

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra önemli olmuyor hiç bir kusuru ama birini seçecek olursam sivilce

2|0
    0|0
  • zayıflık ve tüylü olması.. bunun dışında kadın başlı başına bir şaheser... çok seksi bir varlık

1|0
    1|0
  • Hiçbiri. Karakterdir. Saydığın özelliklerin hepsi itici bir özellik değil ki!

1|0
    0|1
  • hiçbir, i kalpler bir olsun diyecem aşka inanmıyorum ama fiziksel ayrıntılar çokta önemli değil önemli olan yatak :))

0|0
    1|0
  • Zayıf, esmer ve ayrık iç baldırlı kadınları beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bence dış görünüşten cok kişiliktir. İnsanları küçümseyen , burnu kalkık olması cekilmez

0|0
    0|0
  • Küçük meme.

0|0
    1|0
  • beyin noksanlığı

0|0
    0|0
  • şişmanlık

0|0
    0|0
  • Çok zayıf kadın, çok şişman kadın.

0|0
    0|0
  • Hepsi yok mu 🤔

0|0
    0|0
  • Hepsinden bir tutam

0|0
    0|0
  • Çok konuşması diyelim. :):

0|0
    0|0
  • bunu demeye hakkım yok

0|0
    0|0
  • kilodur başkada birşey değildir

1|0
    1|1
  • Sac onemli ya

0|0
    0|0
  • Şişmanlık

0|0
    0|0
  • saçlarının güzel olmaması

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 18

• bu özelliklere sahip değil diye ''hepsiii'' yazanların haberi olsun bu özelliklere sahip olmadan da çok itici olan insanlar var buyuk ihtimalle onlardan biri de sizsiniz :D

2|0
    0|0
  • Felakat görüntüde bir kadın düşünün. Burnu kalçası ne biliyim belinin inceliği. Fakaaatt o saçlarının seyrekliği------> nakaaavttttttttt

0|0
    0|0
  • Zayıflık ve seyrek saç, göz altı morluğu da lanet birşey yaaa 😐

0|0
    0|0
  • Yahu herkes müsmükemmel gelmiyor bu hayata herkesin bir kusuru var hatırlatırım. Gerçekten bir insanı bayağı incitmeye müsait bir soru olmuş.

0|0
    0|0
  • makyaj daha iklerisi var mı kurban olayım çirkin olun ama öakyaj yapmayın

0|1
    0|0
  • Yoktur

0|1
    0|0
  • Kısa boy hariç hepsi de itici

0|1
    3|1
  • Kısa boy sevimli yapar ya -,-