REGL DÖNGÜNÜ KOLAYCA TAKİP ET!

Orkid

Sivilceler İçi̇n 5 Doğal Yöntem

bilemiyorumartıkın
Sivilceler İçi̇n 5 Doğal Yöntem

1) SABUNLAR

Ardıç katranı sabunu, sivilcelerinizi 1 haftada geçirir fakat bu tavsiyeler tabii ki ileri derece sivilce problemleri olanlar için değildir. Bunun yanında eşek sütü sabunu da kullanırsanız lekelerinizin rengini açacaktır.

2) SİRKE

Sirke hemen hemen her derde devadır. Yüzünüze gece bir pamuk yardımıyla sürerseniz sabaha etkisini göreceksiniz fakat sirke sürekli kullanılmaz. Sürekli ve fazla kullanılırsa zaten etkisini kaybedecektir hatta ters etki bile oluşturabilir.

3) LİMON

İcinde bulundurduğu C vitamini sayesinde cildinizi hem yenileceyecek hem de sivilcelerinizi kurutacaktır. 2 günde bir defa 15 dakika olmak üzere bekletilmesini tavsiye ederim.

4) GÜNEŞ

Güneşlenip yandığınız zaman sivilceleriniz kurur ve uzun bir süre de çıkmazlar. Yaz aylarında sürekli denize girip güneşte kurumayı beklemek sivilceler için çok iyidir. Güneş kremi kullanmayı unutmayın, sivilce lekeleriniz sonra kalıcı olabilir.

5) SU

Günlük olarak boy ve kilonuza orantılı yeterli miktarda su içerseniz bu da sivilcelerinize iyi gelecektir. Hiç su icmediğimiz günlerde yüzümüzün o gün nasıl delik deşik ve sarkık göründüğünü biliyoruz. Bunun yanında günde bir bardak da maydonoz, su ve limon suyunu blenderdan geçirip yaptığınız karışımı posasıyla beraber içmek de karaciğerdeki yağların temizlenmesi için iyi ve cildinizi temizlemek icin de güzel bir içecek. Tabii yediğiniz içtiğiniz şeylere de dikkat etmek önemli. Umarım işinize yarar.

Sivilceler İçi̇n 5 Doğal Yöntem
1
2
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • bensherlock
    Çok güzel bence bu sabunlar bana yaramıyo maalesef limon da tahriş ediyo qma güzel bence teşekkürler
  • Gizli Üye
    Afiyet olsuncc
  • manmer
    Mastürbasyon yapmayı bırakmak da bir seçenek
YÜKLENİYOR...