Dayakçı öğretmene Demet Akalın'dan tepki! Döverek eğitim olur mu?

D harfini yazamadığı için küçücük çocuğa hakaretler edip, döven bu şahsa Demet Akalın da sert çıktı.
"Senin o elini kırarlar!"
Sürekli üniversiteye, liseye giriş sınavlarıyla uğraşanlar okulları neden kontrol etmiyor?

Kim bilir daha kayda alınmamış ne çok olay vardır bunun gibi... Atanmayı bekleyen binlerce gerçekten öğretmen olmak isteyenleri saymıyorum bile.

Geleceğimiz olan çocuklara böyle bir eğitim verirken, üniversite giriş sınavını değiştirmemiz ne kazanç sağlayabilir ki?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu videodan bu olaydan sonra milli eğitim bakanlığının okullara müfettiş denetimini yollaması gerekiyor bunun gibi nice şiddete eğilimli hoca bozuntuları var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çiçeği burnunda donanımlı öğretmenleri kapılarda süründürür bunlar gibi ruh hastalarına olanak tanınırsa durum bu olur. Kim bilir bilmediğimiz daha neler var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Ulan kendisinin dörtte biri olan çocukcağıza nasıl vuruyor öyle? Derhâl işlemler başlatılmalı.

1|0
    0|0
  • eğitimciyi her sene sınava tabi tutsunlar insanlık dersi adı altında geçemeyen sktirsin gitsin benim evladıma böyle bir şey yapacak öğretmen g*tünden kan alırım adamın yok öyle eğitimciyse eğitmeyi öğrensin hayvan...

1|0
    0|0
  • benim çocuğuma bir öğretmen vursun onu sokak lambasına asmazsam adam değilim

2|0
    0|0
  • Çocuğa dayak tamamen cahilliktir her ne kadar yanlışta yapsa senin görevin o çocuğa o harfi öğretmendir..

0|0
    0|0
  • Oturduğum semtte evimin önünde iki tane okul var kaç kere okulu bastım kaç tane öğretmen yolunu kestim karşımda tir tir titrediler böyle öğrenmenlerin elini ben ve benim gibi kardeşlerim zaten kırar mkoyim böyle öğretmenlerin yeğenlerim ve yüzlerce çocuk var etrafımda ben bire bin vururum

0|0
    0|0
  • d akalının o tepkisi ahlaklı olmamış. bir devlet memurunu linç etmek olmuş. ayrıca bir bayana yakışmaz bir cümle kurmuş. tepki göstermek böyle yapılmamalı.

0|0
    0|0
  • bizim bir günde yediğimiz dayaklar şimdi 20 öğrenincin 1 dönemde yediği dayaktan fazlaydı... öğretmen döverdi şikayet ederdik iyi yapmış derdi anne babamız...
    zaman değiştikçe azaldı iyi oldu.

0|0
    0|0
  • Öyle öğretmenin...

0|0
    0|0
  • Sonra neden öğretmenler dayak yiyor

0|0
    0|0
  • Yakalanması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey olamayacağını anlayıp, para için öğretmen olanların eğitimci olması kadar saçma sapan bir şey olamaz.

0|0
    0|0
  • Öğretmen değil yaratık..

0|0
    0|0
  • Bir kaç kendini bilmez yaptığını tüm öğretmenlere mal etmek yanlış.

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Yazık be bu kadar da olmaz ki

0|0
    0|0
  • Ulan ben böyle öğretmenin mk sıçsınlar ağzına

0|0
    0|0
  • ruh hastası şerefsiz..

0|0
    0|0
  • Helal olsun ünlü düşünür ve sosyolog demet akalına be

0|0
    0|0
  • Olur anam dayakla olur asil iyi niyetle ogrenilmez

0|0
    4|1
  • Allah bildigi gibi yapsin bu ogretmenin.. Cocuk korkudan yazamiyorki yavrum..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• İzlerken içimden bir şeyler koptu gitti resmen..
    Döverek hiçbir halt olmaz, kaba şiddete başvuran her insan aciz bir yaratıktır gözümde. Döverek eğitim var diyen varsa onlarda tez vakitte temizlenmeli. Ailenin yerinde olsam suç duyurusunda bulunurdum ve görevden uzaklaştırılması değil direkt olarak ihraç edilmesini sağlardım..

1|0
    0|0
  • Buna şimdi öğretmen mi diyorlar? burdan bakinca değil öğretmen ben insan bile göremedim.. yawrum nasılda korkmuştur, utanmıştır 😔cezasız kalmaması lazım bunun ve buna benzer bütün yaratıkların hakketigi cezayı alması lazım..

0|1
    0|0
  • eğitimde şiddet kabul edilemez

0|0
    0|0
  • Allahından bulsun.
    Çocuk yazacak olsa bile korkudan yazamıyordur kesin.

0|0
    0|0
  • Agzina saglik demom

0|0
    0|0
  • Tabiikide olmaz.

1|0
    0|0
  • bunu yapmaya hakın yok senın ögretmen

0|0
    0|0
  • Öğretmenler kutsaldır. Bu öğretmen (!) mesleğin kutsallığını bozuyor. Yazıklar olsun!

0|0
    0|0
  • Çocugun annesi ben olsaydim o adami oldururum

0|0
    0|1
  • Doğru

0|0
    0|0
  • bende ne dayaklar yedim matematik hocamdan ama sayesınde matematigim şu an süper korkudan çok çalışırdım herkesı tek tek tahtaya cıkarır yapamayanı cetvelle döverdi ben çıtıgımda yapardım :D dayak ögretiyo ama yanlış bir yöntem orası kes, n

0|0
    0|0
  • ben de ogretmen olmak istoyorum ama boyle bir sey degil bunun meslekten stilmasi lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;