22 Eylül Dünya Adamlar Günü! Adam denilince aklınıza kim gelir?

Adam olmak zor zanaat, buna sahip olabilmek tabi ki insan olmaktan geçiyor. Bugün dünya adamlar günü tüm adamlara ve kendini adam hissedenlere saygılar sevgiler. Ben adamlardan birini görsel ile belirttim. Sizin düşünceleriniz nedir?

1|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• °°Örnek efsane yalniz tebrikler✔

•Adam nasil olunur'un bazilari resmini çizer insana;)) İnandıklarina, değerlerine karşi sadakati ve tüm benliğiyle koruyuculuğuyla♡ söz namustur felsefesiyle♡namus beyinde başlar adabiyla♡ gücü olmasina rağmen kimseyi incitmeyişiyle birakin bunlari varliğiyla "ADAM" olur adam dediğin✔ Huzur olur ♤ GüveN olur ♤AşK olur.. :))
    Ve gönlümüze ışık olaN tüm "ADAM" larin günü kutlu olsuN o halde ;))

1|1
    0|0
  • Adam saygili yardimsever merhametli mantikli karakterde olan kisilere denir bnce

0|1
    0|0
  • ATATÜRK ❤

3|2
    1|3
  • Babam gelir... kemal sunal baris manco gelir😅😅

0|1
    0|0
  • Rahmetli babam gelir kardeşlerini korumak için 20 kişinin arasına girmiş ve rahmetli oldu adam gibi adam amcamlar da haysiyetsiz şerefsiz kadarını da görmedim

0|1
    0|0
  • En yakın örneğim canım babam.

2|1
    0|0
  • Babam gelir

0|1
    0|0
  • Kimse gelmiyor ne yazik ki

0|1
    0|0
  • Alparslan Türkeş - Alex de Souza

1|2
    0|1
  • Abim akla gelir

0|1
    0|0
  • Babam.

0|1
    0|0
  • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

2|2
    0|2
  • Adam denilince aklıma kocam gelir. Benim adam O'dur.

1|1
    0|0
  • Hiç kimse

0|1
    0|0
  • Babam

0|1
    0|0
  • Babam

0|1
    0|0
  • Şu dünya üzerinde yaşayan herkes.

0|1
    0|0
  • ben.

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal

0|1
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan
    disliked atacaklara selam olsun :d

0|5
    5|2
    • beğenmeyin çatlayın patlayın adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan <3

• Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 17

• Adam aslında ''insan'' anlamına geliyor. Yani her iki cins için de kullanılabilir ama günümüzd erkekler için tercih edildiğinden ben erkekleri baz alayım.

ADAM KİMDİR VE KİMLERE DENİR?

- Fiziksel gücünü, yaradılış itibariyle daha zayıf olan kadınlara karşı kullanmayan.

- Sevdiklerini kollayan ve onları arkalarından başkalarına karşı kışkırtırtıp dedikodu malzemesi etmeyen. Erkek adam dedikodu yapmaz !

- Eşinin yemek ve ütü yapmasını ''görev'' olarak değil de bir ''ikram'' olarak gören.

- Doğuştan getirdiği vasıflarıyla kendinden zayıf olan kimseleri ezip üstünlük kurmaya çalışmayan.

- Erkek-kız fark etmeksizin çocuklarına eğitim ve toplumsal ahlak konusunda üzerlerine büyük bir titizlikle duran.

- Sevginin ve sadakatin anlamını bilen; yuva yıkmayan, zedelemeyen, sarsmayan, kıymet bilen, ailesini seven.

- Kendi kız kardeşine, annesine ve eşine yapılmasını istemediği muameleleri ve sözcükleri, başkalarının kız kardeşi, eşi ve annesi üzerinde kullanmayan. Empati yapabilen.

- Gönül eğlendirme uğruna hiçbir kadının kalbiyle oynamayan ve namusuna göz koyup aldatmaya ve aklını çelmeye çalışmayan...

kişilere ADAM denir.

3|1
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK

6|1
    0|1
  • Bozkurt BARIŞ MANÇO

0|1
    0|0
  • Hz. MUHAMMED (SAV). Bir günün değil, tüm zamanın evrenin ADAM 'I ümmetinin EFENDİSİ.

0|1
    0|0
  • detaydaki adam

0|1
    0|0
  • Adamlar gününde doğmuşum vay be :)

0|1
    0|0
  • Gazi Mustafa Kemal, Babam, Atiba

2|1
    0|1
  • Tayyip erdoğan. Kendisini pek sevmem ama öyle bir piyasa yaptılar ki kaldı aklımda.

1|2
    3|1
  • Adam var adam var istediğiniz kadar inkar edin tek Adam var o da Recep Tayyip Erdoğan.

0|2
    2|1
  • Ahmet kaya

0|1
    0|2
  • METE HAN

0|2
    0|0
  • Adam olamadım

0|1
    0|0
  • Babam..

0|1
    0|0
  • adam kelimesi bir erkek manasın da kullanılır. bir de mert insanlar için kullanılır.

0|1
    0|0
  • Kendim

0|1
    0|0
  • Babam..

0|1
    0|0
Yükleniyor...