'1 Milyonluk arabamı öbür dünyada da sürmek için mezara gömeceğim' diyor. Ne düşünüyorsunuz?

Thane Chiquinho Scarpa, Brezilyalı zengin bir işadamı. Sosyal medyada yaptığı ilginç bir duyuruyla geniş kitlelerce tanınır hale geliyor. Scarpa duyurusunda Milyon Dolarlık Bentley arabasını bir mezar açıp gömeceğini belirtiyor. Mısır firavunlarına özendiğini, öbür dünyada da Bentley'ini kullanabilmek için böyle yaptığını söylüyor.
'1 Milyonluk Arabamı Öbür Dünyada da Sürmek İçin Mezara Gömeceğim'Diyor.Ne düşünüyorsunuz?

• Aman! Dünya malı uçan halı😜
    A seç
  • Adamın kendi kararı bize de saygı duymak düşer 😊
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim okuduğum yerde bu bölüm yoktu hepinizden özür dileyerek bunu eklemek istiyorum
Adam organ bağışına dikkat çekmek için bu fikri düşünmüş 😱

0|0
2540

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de olsa o arabanın gömülü olduğu yeri kazıp arabayı çalardılar.

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaklaşık 2 sene önce yaşandı bu olay, ayrıca evet davetliler huzurunda gömdü arabayı. :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Tam adama sövecektim ki güncellemeyi okudum.

1|0
    0|0
  • bunlar tamamiyle reklam amaçlı şeyler zenginligin vermiş oldugu son ukala katları bunlar öyle saçma şeyler olurmu allah aşkına ya sonra diyorlar'ki kıyamet ne zaman gelicek? al işte böyleleri yüzünden çok fazla uzun sürmez gelir zaten hayvanlar bile akıllarını kullanırken bu insanlar neden egolarını ve saçma saçapan şeyleri kullanıyor anlamış degilim

0|0
    0|0
  • Güncellemeyi okuduktan sonra adamı tebrik ve taktir etmek istiyorum

1|0
    0|0
  • yanlış biliyorsun o adam bir fenomen. o işi organ bağışına dikkat çekmek için yaptı. milyonlarca değerindeki organlarımızı tıpkı bu milyonluk araç gibi mezara gömüyoruz dedi ve sosyal farkındalık yarattı. bu olaydan sonra brezilyada organ bağışları 7-8 kat arttı. lütfen sorunu güncelle çünkü o adam bu kadar saygıyı hakediyor.

2|0
    0|0
  • Kafayı yemiş olsa gerek kız ayool

0|0
    0|0
  • Öbür tarafı yanlış tanımış...

0|0
    0|0
  • Yanında beynini de gömsün.

0|0
    0|0
  • Brezilya gibi bir ülkede ne kadar güvenlik koyarsan koy o mezarı kazıp o arabayı da oradan çıkarırlar. Bari külüstür bir bisiklet veya mobilet falan gömsün, öbür dünyada yayan kalmaz işte :)

0|0
    0|0
  • Öteki tarafta son model taşıtlar var. fakat senin bineceğini sanmıyorum. benimde garantim yok o ayrı.

0|0
    0|0
  • mezarda dötüne girmesin o araba.

0|1
    0|0
  • Biraz dar kazmis. Sigmaz oraya diyorum

2|0
    0|0
  • Bende de vardı bunlardan Türkiye fiyatına baktım da 400 bin lira bir şey ediyor. Ben 50 bin Avroya almıştım. Hak veriyorum, i sırat köprüsünden rahatlıkla geçer bu araba

0|0
    0|0
  • Çok iyimser

0|0
    0|0
  • Yalnız biz bir Bentley alsak mezara değil yanımzıda götürürüz resmen :D İşin şakası ilginç bir durum ve saygı göstermek lazım :)

0|0
    0|0
  • keşke bir yöntemini bulsalar ya bende birkaç silah alıp zebani avlarım

0|0
    0|0
  • İronisini bir yana bırakırsak, zaten gömüldüğü günün gecesinde çalınır..

0|0
    0|0
  • Boş bakkal şey tartarmış adam da para var huzur var

0|0
    0|0
  • Güzel fikir

0|0
    0|0
  • Onun saygısının * k. Malın teki.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 24

• Yorumlara baktımda inanan sazanların olduğunu görünce hemen kendime londra bileti aldım bu koyunlarla aynı ülkede yaşamak en büyük işkencedir.

1|0
    0|0
  • Knka nereye gömcek bir bilgin var mı 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Organ bağışına dikkat çekmek için yaratıcı bir fikir

0|0
    0|0
  • Adam onu sonradan açıkladı. Organ bağışıyla ilgiliymiş. Siz daha büyük bir serveti gömüyorsunuz falan dedi

0|1
    0|0
  • Eksik haber. Organ naklini yaygınlaştırabilmek için böyle bir yöntem denedi ve 1 ay içerisinde %31,5 organ nakli arttı.

0|1
    0|0
  • Dedemi gördüm😮 adam 82 yaşında, hala araba kullanıyor bir seviyor, besliyor.. yağmur tanesi düşse ağlayacak derece üzülüyor abi yok böyle birşey.

0|0
    0|0
  • Vay be cok iyi bir düşünce

0|0
    0|0
  • Üf, saçma sapan şeyler.

0|1
    0|0
  • Yazik adama ya bende 1 milyon dolarlık araba alsam bende böyle düşünmeye çalışırım dokunuyor demek ki adama 😄

0|0
    0|0
  • Benzinde koysun ama şekerim

0|1
    0|0
  • Güle güle kullan orda

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Kafayı yemiş. Derdim eğer güncellemeyi okumasaydım.

0|0
    0|0
  • *PAHALI ARABAM OLUNCA BEN*

0|0
    0|0
  • öbür dünyaya inancı varsa zaten orada çok daha güzellerine sahip olacağını da bilmeli ✩

0|1
    0|0
  • Manyak la bu 😂

0|0
    0|0
  • Sultan Süleymana kalmamış adama mı kalacak bu dünya:D

0|0
    0|0
  • Mülkiyeti ona ait.

0|1
    0|0
  • Adam delirmiş