Atatürk heykel ve büstüne olan son saldırı bugün Mersin'de yaşandı ! Bu gerçekleşen eylemler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gofreet
Atatürk heykel ve büstüne olan son saldırı bugün Mersin'de yaşandı ! Bu gerçekleşen eylemler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Cumhuriyetimizin kurucusu mustafa kemal atatürk'e saygı niteliğinde yurdun dört bir yanına yerleştirilmiş büst ve heykellere yapılan sistematik saldırılardır.

Saldırıyı gerçekleştiren sözde karşı devrimci meczuplara akıl hastası olduğu süphesi ile ceza dahi verilmiyor, ve sonrasında ki tedavi süreçleri ile alakalı bilgilendirme kamuoyuna yeteri kadar gerçekleştirilmiyor.

"Sistematik saldırı" adı verilen bu eylemler hakkında düşünceleriniz neler?
Atatürk heykel ve büstüne olan son saldırı bugün Mersin'de yaşandı ! Bu gerçekleşen eylemler hakkında ne düşünüyorsunuz?