Tarkan'ın HDP'ye destek vermesiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Tarkan CHP'den aday olan tanıdığıyla ilgili konuşurken ''Elbette dayımın kazanmasını isterim ama gönlüm HDP'den yana'' demiş. Türkiye'ye barışı Demirtaş dışında bir liderin getirebileceğine inanmadığını vurgulamış.

Tarkan'ın zaten muhalif kimliği bilinirdi. Hasankeyf'in sular altında kalmaması için gösterdiği çaba hala hafızalarımızda..

Bir Rizeli ile Hakkariliyi buluşturan birbirini sevdiren parti HDP...
#BirDahaHDP
#DahaGüçlüHDP

Tarkan: Gönlüm HDP'den yana

0|1
614

En İyi Erkek Görüşü

• Pusi yasaklandıgı dönem inadına pusi ile sahneye cıkıp sarkı söyledigi zaman sempati duymustum adama..
    Amed'e geldiginde yine ayni sekilde samimi ve yürekli sözleriyle hakıkatli biri oldugunu kanıtlamıstı..

Hdp'yi desteklemesine sasirmadim aslında..
    Gecmisteki konusmalari ve yaklasımlari rengini az cok belli ediyordu.

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin fikri kendine hakarer iceren yorumlari da anlamiyorum dusmanlik yaparak bu zamana kadar bisey elde edemedik neden hala kufur nefret söylemleri devam ediyor

0|5
    1|4
    • Bu eksileyeni de anlamiyorum ne deseydim kin nefret cumleleri mi kursaydim. Kufur mu etseydim? Bariscil konusmak bile birilerini rahatsiz ediyo ya bisey demiyorum

• @kaseterk terör ne alaka akp'den bahseden olmadı?

• Arkadas yanlis anlamis durumu ;) @protestadam

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

513
  • Ülkenin milli duygularına en samimi olan kişilerden biri bile bir siyasi parti savunuyorsa destekliyorsa, en fazla özgürlüğe önem veren sanatçılar (fazıl say mesela) bile bunu yapıyorsa ülkedeki sanatı da sanatçıyı da sikem*

1|0
    0|1
    • demek ki hdp de ülke için iyi bir seçenek ki destekliyorlar biraz kafa yormak lazım

• herkesin görüşüne saygım sonsuzdur hdp yi desteklemesem bile

0|1
    0|0
    • herkes aynı partiyi destekleyecek diye birşey yok saygısız yorumlar kişinin seviyesizliğini gösterir takmıyoruz alışkınız :)

• Tarkan gibi dönmeler için en iyi tercih olmuş kutluyorum onu :D barışı değil terörü getirir hdp ancak. Apo köpeğinin emrinden çıkmayan şaklabanlar mı ülkeyi barışa götürecek? Allahın kravatlı teröristleri..

2|0
    0|0
  • kendinee ederrr bak bakalım şimdi ona destek daha öncekinden nasıl olucak bak görr

1|0
    0|0
  • Herkes kendine. Özgür iradeye sahip bireyleriz. İstediğini yapabilir. Eleştirenlerde eleştirdiğiyle kalır.

0|3
    0|0
  • Pkk propagandası yapanları, vatan hainlerini, bebek katillerinin canakçılarını hala bu sitede nasıl tutuyorsun ey KS...

@KizlarSoruyor
    @KsBence

3|0
    0|0
    • Erdoğan'ın konuşmalarına benzettim. '' Ey New york times'' der gibi :D

• Hdp iktidara gelirse Tarkan ülkeye giremez mk
    görürüm o zmn hdp sevdalılarnı..

1|0
    0|1
  • Bir hain daha belli oldu desene

5|0
    1|2
  • HDP nin aq!

5|3
    0|2
  • Tarkanı yükselttiği gibi siler de bu halk haddini bilmeli.

2|0
    0|1
  • Tarkanda vatan haini

5|2
    1|2
  • Fake haber olduğuna dair resmi hesaplarından açıklamalar yapılmış. Troll haber.

0|0
    0|0
  • hdp ne la köpek koruma derneğimi

3|0
    0|1
  • Bu sanatçı milletinin de ne b*k yediği belirsiz

2|0
    0|0
  • tarkanın da hdpnin de hdpye oy verenin de

2|0
    0|1
  • Hayirlisi be gülüm :)