1 ay

Yozgat'ta bir anne, 1 aylık bebeğini sobada yakarak öldürdü! Ne oldu bize?

Kelamakusursuz
Gaziantep'te cani babanın yaptıkları Türkiye'yi sarsarken bir vahşet haberi de bugün Yozgat'tan geldi. İddiaya göre Çandır ilçesinde yaşayan 25 yaşındaki F. B., bir aylık bebeğini sobaya atarak yaktı.

Bebeğe vahşet haberi bu kez Yozgat'tan geldi. Çandır ilçesinde bir aylık bebeğini sobada yaktığı iddia edilen kadın gözaltına alındı.

Yozgatta bir anne, 1 aylık bebeğini sobada yakarak öldürdü! Ne oldu bize?
#Yozgat
Güncellemeler:
1 ay
Yeni Gelişme - Maalesef Bebeğin Cesedi Bulundu İddaa Doğrulandı

Komşuların ihbarı üzerine köye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sobadan vücudu kısmen yanmış çıkarılan bebeğin hayatını kaybettiği belirlendi. Fatma Büyük, jandarma tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
1 ay
VALİLİK'TEN AÇIKLAMA

Yozgat Valiliği'nce Fatma Büyük'ün bebeğini sobada yakarak öldürmesiyle ilgili yapılan yazılı açıklamada, "İlçe Jandarma Komutanlığımız derhal olay yerine intikal etmiş, F. B. isimli kadın gözaltına alınmış, konuyla ilgili ivedilikle adli soruşturma başlatılmıştır. Şahsın diğer çocuğu ise 6284 sayılı kanun çerçevesinde idari koruma kararı alınarak Yozgat Çocuk Destek Merkezi'ne gönderilmiştir. Bu elim olay, valiliğimizce titizlikle takip edilmektedir" denildi.
Yozgat'ta bir anne, 1 aylık bebeğini sobada yakarak öldürdü! Ne oldu bize?
92
59
Görüşünü yaz