14 gü

Ülke ekonomisi ve bildik meseleler oy tercihiniz ne olurdu?

Gizli Üye
Ben sanırım ülkede ekonomi ne kadar kötüye giderse gitsin oyumu AKP-MHP tarafından kullanmaya devam edeceğim çünkü açık konuşmak gerekirse millet ittifakının başındaki iki kişiye de güvenmiyorum. Özellikle Biden geldikten sonra ülkede doların bu denli yükselmesi, KK da olan manasız özgüven beni tek bir sonuca itiyor. Erdoğan iktidarını devirebilmek için özellikle KK denen adamın açıkça emperyalist ülkelerden destek aldığı/alacağı görülüyor. Siz şimdi şunu diyebilirsiniz. Destek aldıysa ne olmuş? İşte burası karanlık... Açıkcası KK denen adama hiç güvenmedim. Aşırı samimiyetsiz ve yalancı. CHP nin içini oyarak akraba partisine çeviren adam ülkeye demokrasi getireceğini sanmıyorum. Ayrıca TR için çok önemli konular olan PKK/Fetö, Doğa Akdeniz, Suriye'de bir kürt devletinin kurulmasını engelleme, askeri projelerdeki yerli millilik oranlarına olan hassasiyetin gösterilmeyecğini düşünüyorum. Beni en çok korkutan ise KK nın seçimde destek almaya karşılık suriyede PKK güdümlü devletçiklere ses etmeyeceği yönünde. Bunlar ise tam olarak türkiye için milli güvenlik konusu meseleleri. Bu yüzden ne olursa olsun oyumu KK nın bulunduğu bir gruba veremem.
AKP-MHP
A seç
Diğer
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Ülke ekonomisi ve bildik meseleler oy tercihiniz ne olurdu?
0
6
Görüşünü yaz