Tarkan'ın bir konser için alacağı para hakkında düşünceniz?

Şimdi Tarkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda bir ilki gerçekleştirecek ve ücretsiz halk konseri verecek…
Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’la Tarkan prensipte anlaştı…

Tarkan bunun için rekor bir ücrete anlaştı…
Tarkan bu ücretsiz halk konseri için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden tam 1,5 milyon lira alacak…
Bu rekor bir ücret…
Bugüne kadar bir sanatçının konser başına aldığı en yüksek ücret olarak tarihe geçecek…
Tabii bu para sadece Tarkan’ın cebine girmeyecek…
Konserin sahnesi, teknik giderleri, Tarkan’ın orkestrası ve ekibinin ücreti de buna dahil…

Bir konser için 1.5 milyon TL harcanması hakkında düşünceniz nedir?

"Ben s. kerim böyle işi," diyorum sadece.. Siz?

0|0
99

En İyi Erkek Görüşü

• Resmen soygun diyorum.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

98
  • Adam zorla ben konser vercem dememiş ki profesyonel hayat diye birşey var. Kadir bey teklif etmis oda fiyatini soylemis kadir beyde kabul etmiş. Bu onun problemi herkes ekmeğine bakar.

0|0
    1|0
  • O sahneyi hazirlamak, danscilar ekipman orkestra sesciler isik makyajci ahci sofor temizlikci sistemleri kuran teknikerler falan filan... o ortam nerden baksan 1milyonun uzerinde tutar. Tarkan a 100binden fazla kalmaz kalamaz.

1|0
    0|0
  • Iyi de bu ankaralı namık değil ki Tarkan. Adı marka olmuş. Şaşırmadım doğrusu. Ama hayat onlara güzel.

1|0
    0|0
  • Tarkan ve Halk konseri kelimeleri birbirine uzak kelimeler.. O yüzden onun karşılığı bu yani bence bir megastar icin normal ücret.. Siz beyonce nin shakira nın rihanna nın ücretlerine bakın.)

0|0
    0|0
  • Tarkan zirvedir, aldığı para da hakkıdır. 100 bin liraya gelmesini beklemiyordunuz heralde, elinizi vicdanınıza koyun

0|0
    0|0
    • Elimi vicdanıma koyuyorum ve konserin gereksiz olduğunu o 1.5 milyonla binlerce aileye yardım edilebileceğini düşünüyorum.. Aynı düşüncem futbol / basketbol ve diğer branşlardaki futbolculara verilen fiyatlar içinde geçerli..

Gereksiz görüyorum ve vicdansızlık olarak değerlendiriyorum..

• Yoksul ailelere ayrılan bütçe ayrı, vatandaşa eğlence için ayrılan bütçe ayrı. Büyükşehir zaten gerekli yardımı vatandaşına yapıyor. Biz yoksul bir ülke değiliz, sanat için bu rakamlar az bile. Sanata, eğlenceye ayrılması gereken daha yüksek meblağlar olmalı. Bu bunun önünü açacaktır, daha fazlasını bekliyoruz...

• Başka ülkelerde yaşıyoruz sanırım.

"Biz yoksul bir ülke değiliz" ?

• Kadir topbaş bol buldu parayı tabi milletin gırtlağından kesip tarkana veriyor hakkım haram olsun diyorum başkada bişey demiyorum.

0|0
    0|0
  • Ataturkun 29 ekim icin ne olur parasiz gercekten ciksa degilmi
    Demekki o kadar cok atayi sevmiyormus

0|0
    0|0
  • l*n yılda bir kere 29 ekim oluyor o da oluversin ne olcak

0|0
    0|0
    • aylığın ne kadar?

• kardeşim adamın mesleği bu. ülkede dünyada sanata ve sanatçıya değer verilir her zaman. adamın bu işi yaptığı yıl senin yaşından bile büyüktür. yani nihat hatipoğlunun da hak etmeden ayda 600 bin alması ne kadar doğru? sanatçı bile değil din tüccarlarına o para giderken sıkıntı yok ta sanatçılara gidince mi var?

• Ben ne tv programcılarının ne dizi oyuncularının ne din adamlarının ne futbolcuların ne basketbolcuların parayı hakettiğini düşünmüyorum zaten.. Ama halkımız bu tür şeyleri o kadar normal karşılıyor ki.. Hepsine göre normal bu tür şeyler..

• Tarkan çıkıyorsa zaten her zaman en yüksek parayı alır..

En son yılbaşında 1 milyon TL almıştı

0|0
    0|0
  • Parayı alıp da esrara uyuşturucuya yatırmasın bari.

0|0
    0|0
  • Tarkan bu kadar para alıyor ama genelde hayır işlerinde kullanıyor. Diğerleri gibi cep doldurmuyor

1|0
    0|0
  • Anasını satıyım ben gidip Tarkan oluyorum.

1|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorar diyorum.

0|1
    0|0
  • Unlu olmak varmis diyorum.

0|0
    0|0
  • tarkana helal

0|0
    0|0
  • adam king

0|0
    0|0
  • Bayram Bayram gbi yaşanacak işte eskiden törenler filan kasıyordu