2 ay

Afd genel baskani jörg meuthen 20 defa Türkiyede tatil yapmis oldugunu söyledi ve Türkiye harika bir tatil ceneti demis düsünceniz?

Gizli Üye
6 ay önce yapilan röportaja konu olan almanyadaki sag popülist Afd nin genel baskani jörg meuthen röportajci kadin "asla Türkiyede tatil yapmam" bu söyleme katiliyormusunuz diye sordugunda
"hayir ben 20 defa Türkiyede esimle tatil yaptim dalamanda marmariste Türkiyede insanlar cok sicakkanlilardi ve Türkiye harika bir tatil ülkesi dedi
peki simdi Türkiyde tatil yaparmisniz diye soruldugunda " ya bilemiyorum esime sormam lazim biz erdogana destek cikmak istemiyoruz o yüzden bilemiyorum ama yapabilirimde " dedi devamindada "Eger Türk tarihini biraz takip ederseniz ben kemalist Türkiyeyi cok seviyordum asiri dinci olmayan dönemini Türkiyenin" demis
ne düsünüyorsunuz?
Afd genel baskani jörg meuthen 20 defa Türkiyede tatil yapmis oldugunu söyledi ve Türkiye harika bir tatil ceneti demis düsünceniz?
0
4
Görüşünü yaz